Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

LÄHEB LÖÖMAKS: Lädra ja Bemmi-Kristjan astuvad poksiringi!

Soovitatud postitused

VIP
mis seal jobi jutt siis on? see KO võib no reaalselt 5 sekundiga ka tulla ju. Vahet pole kas sa saad 20ndal sekundil jalaga näkku, 1. minutil või 3. minutil ?

 

Õhtu tõmbab kokku show-matš Eestis teada-tuntud meediastaaride vahel, poksi reeglite järgi.

 

Misajast poksis jalaga lüüakse?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mis seal jobi jutt siis on? see KO võib no reaalselt 5 sekundiga ka tulla ju. Vahet pole kas sa saad 20ndal sekundil jalaga näkku, 1. minutil või 3. minutil ?

 

Arvad, et teine tüüp on tast niipalju üle, et lööb ühe löögiga nokki?


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kuule ma tean ise ka mida ma räägin, lihtsalt ma olen kindel, et nii ei juhtu.

Need ruunivennad kes siin räägivad et mingi clawsidega tuleb peale vms, hahhaha kui idioot saab olla, mitte sina nikeboy. :D

Ma mõtlesin oskustest üle..


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õhtu tõmbab kokku show-matš Eestis teada-tuntud meediastaaride vahel, poksi reeglite järgi.

 

Misajast poksis jalaga lüüakse?

 

vabandan väga, mingi muay thai värk oli lugesin seda. Aga no ei peagi jalaga lööma ju. Käega võid ka väga vabalt KO saada :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jah, aga ma räägin et see tüüp ei ole teisest kindlasti niiipalju üle oskustest ega millegist muust, esimesed 20 sekki on tavaliselt vastase tundmaõppimiseks.

Erandeid on ka muidugi, maailma kiireim KO on vist TKD-s 4 sekundit, hüppas sõnaotsesmõttes põlvega teisele näkku. :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jah, aga ma räägin et see tüüp ei ole teisest kindlasti niiipalju üle oskustest ega millegist muust, esimesed 20 sekki on tavaliselt vastase tundmaõppimiseks.

Erandeid on ka muidugi, maailma kiireim KO on vist TKD-s 4 sekundit, hüppas sõnaotsesmõttes põlvega teisele näkku. :D

 

neid 4-20 sec KO sid ikka terve persetäis .. mina arvan, et seal võitb täitsa vabalt KO tulla ..sest nad ei ole, mingid fighterid vms ..rohkem tühikargajad ..vaevalt nad mõtlevad selle peale kas ikka 3 mandaks raundiks jätkub veel võhma või mitte...ise arvan, et tarmo paneb kinni .. :D

Muidu täna ostab vast pileti ära ...Kevin Renno matshe tahaks täiega näha :D ja ka üks kutt on omast klubist- peab talle ka kaasaelama :D..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kus klubis käid ise muidu ja mida õpid?

aganoh arvan ka, et see lädra paneb ära, tal peaks rohkem kogemusi olema.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ok, ma rakvere tugev tahe.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

irw mis debiilsss see oli :D ...

krissu lõi esimese 2-3 sekiga lädra pikali ja tahtis veel kallale minna ...siis mingi 20 sekundil lõi ta üldse jalaga .. mis siis et poksi reeglite järg võib lüüa ainult kätega ...2. raundis olid mõlemad mehed täiesti läbi ..löögitehinka on jumalast null mõlemal ..laane lõi aind paar korda ...kolmandas raundis tüübid lihtsalt lebotasid .. :D ..suht mõttetud kutid ikka :D tegid aind rohkem häbi .. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Irw mida see Lädra oma kõhuga saavutada tahtis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.