Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Keit Sturm teekond politseisse .

Soovitatud postitused

irw, lugesin siin natuke hommiku, aga postitada ei jõudnud, kuna pidin tööle ruttama, aga tundub nii, et mingi osapool scammis teist ja see teine syydistab selles nyyd keiti, aga no lol, sellise asja pärast ei usu, et ment midagi teeb, keegi sai oma raha kätte, see kas oli veidi vähem või ei, see ei loe, maby sai keit ise selle kasutaja eest vähem kui lootis, who da fk cares, vähemalt said midagi (või keegi vähemalt sai)

et jh, keit kindlasti syydi ei tohiks jääda ja kui jääbki, siis eesti mendid on on ikka julmad idioodid, võiks naabritest eeskuju võtta väheke.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
irw, lugesin siin natuke hommiku, aga postitada ei jõudnud, kuna pidin tööle ruttama, aga tundub nii, et mingi osapool scammis teist ja see teine syydistab selles nyyd keiti, aga no lol, sellise asja pärast ei usu, et ment midagi teeb, keegi sai oma raha kätte, see kas oli veidi vähem või ei, see ei loe, maby sai keit ise selle kasutaja eest vähem kui lootis, who da fk cares, vähemalt said midagi (või keegi vähemalt sai)

et jh, keit kindlasti syydi ei tohiks jääda ja kui jääbki, siis eesti mendid on on ikka julmad idioodid, võiks naabritest eeskuju võtta väheke.

 

Sa said vist valesti aru kuna Keit tegei avalduse myyjale ja ta valetas myyja kohta . Keit oli ostja sai kasutaja + full info , testis ja see t66tas ja siis ta kandis 6 p2eva hiljem alles raha . Nyyd syydistas politseis , et ta pole runescape kasutajat SAANUDKI!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keit pole mingi scammer, ise temaga tehinguid teinud ja k6ik oli OK, mingeid probleeme ei tekkinud. See Antii ja Crifes on haledad scammerid ja lihtsalt rebivad siin, et n2idata, et nemad pole syydi.

 

Valesti oled lugenud , ta tegi politseisse valesyydistuse mul s6brale .

Ta ostis mu s6bralt acci sai k6ik infod v2rgid s2rgid , 2 kuud hiljem tegi ehk nyyd paar p2eva tagasi avalduse politseisse ja tema avalduses oli kirjas , et saatis raha 2ra ja kasutajat ei saanud .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma kardan et asi oli hoopis nii, et keit myys kasutaja maha ja kui su nö sõber raha kätte sai scammis ta acci tagasi ja oligi kogu moos.

Kindel mats, et keit milleski syydi ei jää, ment ei viitsi tegeledagi sellise sitaga.

 

Kahjuks Keit tegi suure valega avalduse politseisse .

Tema saab siiski selle eest kindlalt karistuse .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hea, et vähemalt keegigi loodab selliseid asju siin eestimaa peal. Sa peaksid isegi teadma oma sõbra/enda tausta ja siis edasi mõtlema ja vaatama mis karistuse keegi mille eest saab.

Tbh, naerma ajab su kirjaoskamatus. Back to 1st form, bitch

 

Sul pole vist selliseid s6pru kellel mendis jamad nimi must ja p2rast v6tavad m6istuse p2he ja hakkavad normaalseks ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sul pole vist selliseid s6pru kellel mendis jamad nimi must ja p2rast v6tavad m6istuse p2he ja hakkavad normaalseks ?

õüäö kah olemas muidu ...mis sitta sa siin ajad ? SINU arust on edukas kasutaja müümine, kui uus omanik saab sellega 2 kuud mängida või müüb edasi ja siis sa recoverid kasutja tagasi, paned uuesti müüki ja teed näo, et kõik on korras ja sina oled kannatanu, kelle kohta tehti valesüüdistus, sa ju andsid talle andmed..aga nahhui ta nendea andmetega teeb, kui sa võid iga hetk kasutaja uuesti tagasi võtta..? Olgem ausad ...sina ja su sõbrad on ühed parajad pätid ja huligaanid..ja see antti vms, to noku on isegi uhke selle üle ...HUI te hakkategi kunagi normaalseteks...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
õüäö kah olemas muidu ...mis sitta sa siin ajad ? SINU arust on edukas kasutaja müümine, kui uus omanik saab sellega 2 kuud mängida või müüb edasi ja siis sa recoverid kasutja tagasi, paned uuesti müüki ja teed näo, et kõik on korras ja sina oled kannatanu, kelle kohta tehti valesüüdistus, sa ju andsid talle andmed..aga nahhui ta nendea andmetega teeb, kui sa võid iga hetk kasutaja uuesti tagasi võtta..? Olgem ausad ...sina ja su sõbrad on ühed parajad pätid ja huligaanid..ja see antti vms, to noku on isegi uhke selle üle ...HUI te hakkategi kunagi normaalseteks...

inimesed muutuvad ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teema suletud ja igasugune OT sai warnitud.

Ei tea mis teie asjast edasi saab aga andke meile ka tulemustest teada. Et asi korralikuks teha siis saadke PM ning ma avan teema uuesti kus te saate oma tulemused sisse kanda teistele nähtavale.

 

E:// Igasugune järgnev OT saab rangesti karistatud. Ole kes tahes, PC kogu kuskil mujal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
eluuu kahtlane ikka, mõlemad osapooled räägivad erinevat juttu..

keit kas sina siis saad süüdistuse, või antti saab ?

 

Otseloomulikult ikka Antti, ta vana kelm juba. Politseis ka tuttav nägu.

Menetlus on alustatud Antti Allase kohta kelmuses.

 

Rahatrahv kuni 18 000, seda enam, et tal varasemad kelmused on ees olemas, saab suht ränga laksu nagunii. Odavam oleks tal raha tagasi maksta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Otseloomulikult ikka Antti, ta vana kelm juba. Politseis ka tuttav nägu.

Menetlus on alustatud Antti Allase kohta kelmuses.

 

Rahatrahv kuni 18 000, seda enam, et tal varasemad kelmused on ees olemas, saab suht ränga laksu nagunii. Odavam oleks tal raha tagasi maksta.

 

Tubli, õige otsus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Otseloomulikult ikka Antti, ta vana kelm juba. Politseis ka tuttav nägu.

Menetlus on alustatud Antti Allase kohta kelmuses.

 

Rahatrahv kuni 18 000, seda enam, et tal varasemad kelmused on ees olemas, saab suht ränga laksu nagunii. Odavam oleks tal raha tagasi maksta.

Antti says :

kelmuste eest pole ma trahvi saanud ega krim asju , niiet palun mine aja siin foorumlastele midagi muud p2he ?

Keegi paneb googlesse Antti Allas nime alla , et ta julm killer tapab inimesi ja sa usud ?

Paistab et sa oled selline kes usub ...

Antti Allas kelmused on toimunud enamasti Revo Pehlaku kaudu kes on identiteedi varas ja asi on politseis nkn.

 

Kallid foorumlased , saage yle Antti ei saa mingit trahvi kuna ta r22gib t6tt .

Keit sinule ytlen ma vaid seda , et l6peta oma BS 2ra kuna politseis ajasid sa yldse mingit muud m2da juttu .

Anttil k6ik pildid msn chat logid (originaalid) mitte sinu notepad v2ljam6eldised saadetud .

Sina oled kaotanud juba selles m6ttes , et sa ytlesid politseis midagi muud.

Sa ytlesid neile , et sa pole mingit kasutajat saanud , kahjuks asi selline : nagu mina aru saan k2ib sul ALATI KINDEL 2ri nii , et maksad 1-5 p2eva hiljem .

Antti andis sulle kasutaja infod sa kontrollisid jnejne te r22kisite telefoni teel veel jne ja hilinesid talle maksmisega .

Miks ta peaks kasutaja tagasi t6mbama kui ta ei tea kasutaja full infot ise ?

Tema pole kasutaja omanik vaid keegi teine , idioot oled puhtalt 6eldes mine arene kuskil.

Palju versioone su poolt veel v2lja tuleb ?

Antti juba suhteliselt ootab kuni talle politseist helistatakse .

Politsei isegi nii laisk , et nad ei tahtnud Antti kohale tulemist politseisse vaid kutsusid ta j6gevale

Nahhui ?

Nad ei viitsi sellega tegeledagi saad aru juba ?

Seda raha sa ei n2e , trahv 18000 mis siis ?

18 kuu m66dudes saab avalduse teha , et menetlus l6petatakse ja trahv kustutatakse .

Sa mingi mustlane oled viimati v ?

Lihtsalt paljud siit foorumist kuskil 90% kindlalt vaatab , et Antti vana must lammas p2tt jnejne googles nimi must aga huiiat plat , kui sa teda irl tunneks muudaksid sa oma otsust .

Selle teema v6ib kinni 2ra panna ju nahhui siin mingit m6tetut juttu ajada , Keit sina mine valeta kuskil mujal.

Peab vist toppima pildi sinu ja antti vahelisest msni logist kus sa ytled umbes nagu , et sina oled scamminud mitmeid inimesi kuna nad sinu s6pru scamminud .

Vb Anttiga sama lugu ?

Sa ei tea teda ja 2ra hakka ajama , et tal kelmuste eest trahvid ja politesis asjad ...

 

So pathetic , las su s6ber politseinik uurib palju tal trahve on , mis menetlused tal k2ivad mis olnud siis n2ed ta puhtam kui arvad.

 

 

EDIT : Tuttav n2gu politseis kuna alaealisena kes ei oleks j22nud suitsetamise v joomisega vahele .

Sellesm6ttes sul t2itsa 6igus .

V6ru on v2ike ja siin k6ik tunnevad juba 1teist 2ra .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Antti says :

kelmuste eest pole ma trahvi saanud ega krim asju , niiet palun mine aja siin foorumlastele midagi muud p2he ?

Keegi paneb googlesse Antti Allas nime alla , et ta julm killer tapab inimesi ja sa usud ?

Paistab et sa oled selline kes usub ...

Antti Allas kelmused on toimunud enamasti Revo Pehlaku kaudu kes on identiteedi varas ja asi on politseis nkn.

 

Kallid foorumlased , saage yle Antti ei saa mingit trahvi kuna ta r22gib t6tt .

Keit sinule ytlen ma vaid seda , et l6peta oma BS 2ra kuna politseis ajasid sa yldse mingit muud m2da juttu .

Anttil k6ik pildid msn chat logid (originaalid) mitte sinu notepad v2ljam6eldised saadetud .

Sina oled kaotanud juba selles m6ttes , et sa ytlesid politseis midagi muud.

Sa ytlesid neile , et sa pole mingit kasutajat saanud , kahjuks asi selline : nagu mina aru saan k2ib sul ALATI KINDEL 2ri nii , et maksad 1-5 p2eva hiljem .

Antti andis sulle kasutaja infod sa kontrollisid jnejne te r22kisite telefoni teel veel jne ja hilinesid talle maksmisega .

Miks ta peaks kasutaja tagasi t6mbama kui ta ei tea kasutaja full infot ise ?

Tema pole kasutaja omanik vaid keegi teine , idioot oled puhtalt 6eldes mine arene kuskil.

Palju versioone su poolt veel v2lja tuleb ?

Antti juba suhteliselt ootab kuni talle politseist helistatakse .

Politsei isegi nii laisk , et nad ei tahtnud Antti kohale tulemist politseisse vaid kutsusid ta j6gevale

Nahhui ?

Nad ei viitsi sellega tegeledagi saad aru juba ?

Seda raha sa ei n2e , trahv 18000 mis siis ?

18 kuu m66dudes saab avalduse teha , et menetlus l6petatakse ja trahv kustutatakse .

Sa mingi mustlane oled viimati v ?

Lihtsalt paljud siit foorumist kuskil 90% kindlalt vaatab , et Antti vana must lammas p2tt jnejne googles nimi must aga huiiat plat , kui sa teda irl tunneks muudaksid sa oma otsust .

Selle teema v6ib kinni 2ra panna ju nahhui siin mingit m6tetut juttu ajada , Keit sina mine valeta kuskil mujal.

Peab vist toppima pildi sinu ja antti vahelisest msni logist kus sa ytled umbes nagu , et sina oled scamminud mitmeid inimesi kuna nad sinu s6pru scamminud .

Vb Anttiga sama lugu ?

Sa ei tea teda ja 2ra hakka ajama , et tal kelmuste eest trahvid ja politesis asjad ...

 

So pathetic , las su s6ber politseinik uurib palju tal trahve on , mis menetlused tal k2ivad mis olnud siis n2ed ta puhtam kui arvad.

 

 

EDIT : Tuttav n2gu politseis kuna alaealisena kes ei oleks j22nud suitsetamise v joomisega vahele .

Sellesm6ttes sul t2itsa 6igus .

V6ru on v2ike ja siin k6ik tunnevad juba 1teist 2ra .

 

ou allas, õpi oma language ära muutma eesti keele peale, et täpitähti saad panna, ja ei pea numbritega huiiama, revo mulle niipalju rääkind et, sa oled mitu korda tema kontole palunud raha saata kuna enda oma arestitud, ja petnud tegelt inimesi, ja revo teadmata on sinna varastatud raha peale läinud, sina varastasid 1 iphone netist, inimene usaldas, saatis ette, siis sina külmavereliselt ütlesid et revo pehlak müüs mulle selle kuni ühel heal päeval lisas üks [email:mxdv8rkv]rasmus@eestlane.net[/email:mxdv8rkv] (msn võib vale olla) revo msni, ja küsis et kuidas iphonel läheb, identiteedivargusest rääkides oled sina siin ainuke rotipoeg, ja ma elan viljandis, niiet mul ei ole kahju üks reede võrru tulla ja su tatt üles lüüa. lõpeta oma petuskeemide luhtumise asju revo kaela lükkamast, sina oled siin varas - identiteedivaras. lepi sellega antti allas. asi on jah politseis, su petuskeemide kohta, sa lihtsalt kardad, et revo su kõiki petmisi tema kontoga välja räägib, ei poolda revo otsust mitte rääkida, aga kui sa sellist sitta ajad siin edasi, luban et lähen ise võru politsei jaoskonda, ja võtan kõik jutu mis revo mulle rääkinud, ja viin selle politseisse, revo teadmata, aga viin, ole viimaks aus, sa oled 20 aastat vana juba (või rohkem, ei tea) ja sa peaks juba väiksematele eeskujuks olema, mitte valetama ja varastama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ou allas, õpi oma language ära muutma eesti keele peale, et täpitähti saad panna, ja ei pea numbritega huiiama, revo mulle niipalju rääkind et, sa oled mitu korda tema kontole palunud raha saata kuna enda oma arestitud, ja petnud tegelt inimesi, ja revo teadmata on sinna varastatud raha peale läinud, sina varastasid 1 iphone netist, inimene usaldas, saatis ette, siis sina külmavereliselt ütlesid et revo pehlak müüs mulle selle kuni ühel heal päeval lisas üks [email:1t3tps7g]rasmus@eestlane.net[/email:1t3tps7g] (msn võib vale olla) revo msni, ja küsis et kuidas iphonel läheb, identiteedivargusest rääkides oled sina siin ainuke rotipoeg, ja ma elan viljandis, niiet mul ei ole kahju üks reede võrru tulla ja su tatt üles lüüa. lõpeta oma petuskeemide luhtumise asju revo kaela lükkamast, sina oled siin varas - identiteedivaras. lepi sellega antti allas. asi on jah politseis, su petuskeemide kohta, sa lihtsalt kardad, et revo su kõiki petmisi tema kontoga välja räägib, ei poolda revo otsust mitte rääkida, aga kui sa sellist sitta ajad siin edasi, luban et lähen ise võru politsei jaoskonda, ja võtan kõik jutu mis revo mulle rääkinud, ja viin selle politseisse, revo teadmata, aga viin, ole viimaks aus, sa oled 20 aastat vana juba (või rohkem, ei tea) ja sa peaks juba väiksematele eeskujuks olema, mitte valetama ja varastama.

 

Antti ei kirjutanud seda , oma ette ikka ei tasu sul kribada siin , teda ei koti ka sinusugused wannabe peksaandjad .

Revo Pehlakuga nii h2sti l2bi saad siis Antti ainult 500 EEK asja teinud mitte mingi iphone ega v2rgid nii , et ime kella poja.

T6esti kui sa tahad v6rru tulla ja talle peksa anda siis davaj saada oma telf nr privis ja reedel n2eme siis ?

Tulen ka vaatan su suguse kellaimeja yle ja hakkad siin v6rus omastarust platuitama ?

Sa vend paned julma OFFTOPICUT .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Crifese kasutaja on nähtavasti Antti käes praegu, laterdab siin foorumis nii et vähe pole. Ja mind ei huvitagi enam see, kas ma enda raha tagasi saan või mitte, peaasi et sina saad oma teo eest karistatud. Mina maksin teenuse eest mida ma ei saanud PUNKT mingisugust ärapanemise ila võid sa oma emale rääkida, mind see üldse ei koti, olen suht pidevas kontaktis olnud Dianaga ning usun, et tean paremini mis edasi saab kui Sina. Tõmblemine siin foorumis sulle kasu ei too, tahad veel mõnda süüdistust lisada omale?

 

 

Teeme nüüd nii, et sul pole vaja trollida siin, sellega ei jõua me kuhugi, see on lihtsalt sinu suur töllmokk mis tahab koguaeg tatti välja pritsida ei miskit muud. Jää juba vait ning lase Eesti politseil oma tööd teha. Siin pasundamine ei muuda midagi...

 

 

MSN Logid originaalid? Tule taevas appi, pmst kõike saab notepadis muuta, jääb täpselt samasugune fail nagu alati on jäänud. Oma logid võid sa omale sisse istuda.

 

Seevastu siin foorumis KÕIK postitused sinu kasutajalt kui ka crife kasutajalt on siia andmebaasi salvestatud, teema on ka LUKUS ja sinu kasutaja on BANNED mis tähendab seda, et sinu IP on jäänud maha ja teksti mis sa kord oled juba kirjutanud on võimatu muuta. Sama foorumi lingid edastasin ma juba üle nädala tagasi Dianale. Nüüd on sul hilja siin midagi halada lilleke.

 

 

Sööge vähem lõvikonservi lapsed.

 

PS: crifes/antti, teie ila on anyway nonsence niiet tl;dr

 

PS2: Moderaator palun kontrolli crifese IPd, juhuslikult kui paari posti vahe on Eesti ja Soome ipga siis soovitan bani panna kuna kirjutamise stiil oli juba antti oma ning ma olen üsna kindel, et vahvel.net keskkonnas on KEELATUD kasutajat jagada ning karistuseks on BAN

 

---------- Postitused liidetud 15:13 ---------- Esimene postitus oli tehtud 10:48 ----------

 

alustatud.png

 

Tehakse ikka küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

big deal kui ma antti olen mis seal saab siis kedagi ei koti saan trahvi siis saan ega ma 2ra ei sure , nkn ma seda trahvi ei maksa .

lambist saan ka trahvi ja kaeban edasi kui vaja aga ma ei kaeba , ootan 18 kuud ja lasen trahvi 2ra kustutada , end of story .

 

sina ei saa siit mitte midagi kuna mendis sa valetasid ja ime kotte .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
big deal kui ma antti olen mis seal saab siis kedagi ei koti saan trahvi siis saan ega ma 2ra ei sure , nkn ma seda trahvi ei maksa .

lambist saan ka trahvi ja kaeban edasi kui vaja aga ma ei kaeba , ootan 18 kuud ja lasen trahvi 2ra kustutada , end of story .

 

sina ei saa siit mitte midagi kuna mendis sa valetasid ja ime kotte .

Vanuselt 18, mõistuselt 11 - Alguses ajab tagasi ja lõpuks on nii äksi täis, et roniks isegi ameerika kaksiktornide otsa.


"Persse kah", ütles lits ja keeras selja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

keegi võiks pealkirja ära muuta ning selle crifes-i nimega ära vahetada, oleks veits properim

keit, kui suur talle trahv tuleb siis?


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.