Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Keit Sturm teekond politseisse .

Soovitatud postitused

VIP
big deal kui ma antti olen mis seal saab siis kedagi ei koti saan trahvi siis saan ega ma 2ra ei sure , nkn ma seda trahvi ei maksa .

lambist saan ka trahvi ja kaeban edasi kui vaja aga ma ei kaeba , ootan 18 kuud ja lasen trahvi 2ra kustutada , end of story .

 

sina ei saa siit mitte midagi kuna mendis sa valetasid ja ime kotte .

 

Oled ikka üks lohh.

See nõutakse sult läbi kohtu.


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõsi see on mul võimalus, tõenäoliselt kui väga igav hakkab siis lähen ka sinna :)

 

realistlikult mõeldes see ei tasuks ära ..

kuna kohtukulud ja hüvitised läheks kokku 3x rohkem, kui see tüüp maksma peaks :D


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kohtusse see asi kyll ei l2he , arvad et ma pole k2inud kohtus ?

rohkem kui arvata oskad ega ma mingi puhas poiss jah pole aga mingi neti asjade p2rast ma kyll pole k2inud ega varguste.

 

Keit sa said yhest kohast valesti aru loe .

 

---------- Post added 02-12-10 at 01:04 ----------

 

Just nimelt.

 

see k2is minu kohta , et mina ei pea midagi maksma :)

kuna mul trahve 30 kilo eest suht pohhui pole juba 3 aastat maksnud .

kustutasin viimased trahvid n2dal tagasi 2ra ja kui sinu valetamise osas tuleb see juurde siis mis mul sellest , ega ma ei maksa seda trahvi NKN see juba vabsee kindel v2rk .

nii et 2ra pabla vennas , suht ei koti see v2rk mind .

sina ostsid acci said infi minul infi pole kuna mina olin vahendaja :) raha jah sain endale kuna selle acci omanik oli mulle suurema summa v6lgu .

 

enyway ma mingi snitch pole ei hakka kohe kituma v6tan parem asja enda peale kui kitun edasi .

see asi pole nkn veel l2bi ...

ma tean et sul paanikahood vahepeal kui m6tled korralikult selle tehingu l2bi mis tehti .

 

---------- Post added 02-12-10 at 01:06 ----------

 

Maksimum karistus alla 1000kr varguse korral on 18 000, palju mängib rolli kas tal varasemalt ka selliste asjadega probleeme olnud, konstaabli väitel on tal jah kelmustega tegemist olnud ja üks paras pätipoiss on.

 

misasja sa ei saatnud 1000 EEK ?!?! mida sa ajad litapoeg :D

ennast ei aja juba see v2rk naerma sul v ?

 

m6tle korralikult l2bi need asjad lits nahhui

saa sellest ka yle juba 1kord pange see teema kinni nkn keegi siin vangi ei l2he ega midagi vait keit sturm saab valesyydistuse eest ise syydistuse .

 

ELU ON LILL MIKS SEDA RAISATA ?!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ajudoonor oled crifes...esiteks osta uus klaviatuur mine kooli ja ära uhkusta siin ,et kohtus oled käinud seda enam sind pannakse veel kinni ka :)

 

Venemaal läksid 2 EVE online klanni IRL kaklema, ühe klanni liige peksti surnuks, keegi ei läinud vangi.

true story, niiet usu mind ei lähe siin keegi vangi :D


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mine jah kohtusse tore oleks vaadata kohe postimehest uudiseid kus poisid kaklevad runescape accoundi pärast


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Venemaal läksid 2 EVE online klanni IRL kaklema, ühe klanni liige peksti surnuks, keegi ei läinud vangi.

true story, niiet usu mind ei lähe siin keegi vangi :D

 

Kulla taavike kui inimest on varem kohtupoolt karistatud siis pannakse ikka järgmise karistusega reaalselt kinni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

teatea mis mul on teile uudis, et teeme online klanni Runescaperid ja Liferid ja hakkame molli taguma nii mis koliseb vaatame kes surnuks pekstakse

kes vangi kongi lendab ja muud veel ma olen erapooletu seega inviduaalne peksan küiki läbi siin et teil nutt püksis ja kusi kaelas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.