Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida Teie tahaksite?

Soovitatud postitused

Võiks mingi omapärase süsteemi välja mõelda, mitte igaltpoolt kopeerida.

Äkki mingi 1o1 chat? Ntx. lähed kellegi ankeedile ja kui ta on online, saadad kutse et räägiks temaga omavahel(ei peaks msni ega midagi lisama). Ja siis automaatselt salvestuksid need tekstid ka Vahvel.net süsteemi, ss vähenevad msni pettused ka.

My point: Vahvli-sisene msn. :)

 

 

 

Poolt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võiks mingi omapärase süsteemi välja mõelda, mitte igaltpoolt kopeerida.

Äkki mingi 1o1 chat? Ntx. lähed kellegi ankeedile ja kui ta on online, saadad kutse et räägiks temaga omavahel(ei peaks msni ega midagi lisama). Ja siis automaatselt salvestuksid need tekstid ka Vahvel.net süsteemi, ss vähenevad msni pettused ka.

My point: Vahvli-sisene msn. :)

 

Selle poolt olen isegi mina


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vanquishi idee on päris hea.

 

Uut kujundust tahaks!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Isikukoodiga registreerimien ja isikukoodi ära tundmine(et ei saaks mingeid 002345021345 vms panna vaid õige)

Ise teema pealkirja muutmine/lukustamine

 

Teema lukustamine on annetaja privileeg.

 

Muidu selline asi võiks ka olla, et mingi TOP list kes on kõige rohkem vahvlis olnud sees mingi ühe kuu jooksul vms.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
korrupeerunud moderaatorid välja vahetada...

 

Äkki mainid meile, keda siis täpselt on vaja välja vahetada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Äkki mainid meile, keda siis täpselt on vaja välja vahetada?

 

Nt. Minuarust Dumby on ei tegele eriliselt foorumiga ültse, ainult oma äridega siin.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nt. Minuarust Dumby on ei tegele eriliselt foorumiga ültse, ainult oma äridega siin.

 

Kui ma nüüd ausalt ütlen, siis ei tasu väga pläkutada kui sul isegi õrna aimugi ei ole. Sinu vaatevinklist olen mina korrupeerunud moderaator, sest ma ei spami ega kogu seda PC 'd nagu mingi viimane idioot kes arvab, et kui tal on ilgelt suur PC siis ta on räigelt pika peenisega tegija vend. Ma postitan siis kui ma väga vajalikuks seda pean, igale poole ma lihtsalt oma nina vahele ei topi mis minu asi ei ole.

Oma äri ma teen kõige kõrvalt. Foorumist ma ei ole ebaaktiivne, teen kõike mida palutakse ning eemaldan spamid, hoian ärifoorumi puhtana, üritan aidata niipalju kui ma vastata oskan ja palju muud.

Ma olengi siin foorumis suuremaltjaolt ärifoorumi moderaator üldmoderaatori õigustega kes tegeleb ka igasuguse muu probleemiga väljaarvatud ainult ärifoorum.

 

Siit teen ka ettepaneku, et alafoorumid jagada jälle foorumi juhtkonna liikmete vahel välja ng seda oli alles mingi aeg tagasi. Igal moderaatoril on oma kindel alafoorum millel ta silma peal hoiab. See aitab ära hoida suurema osa spamist ning hoiab foorumi jällegi tunduvalt puhtamana. Juhtkonnal on foorumit tunduvalt lihtsam korras hoida. Kadus ära see kindlate alafoorumite moderaatorite teema ning koheselt foorum jälle igasugu läga täis.

 

Nautigem viimaseid 2 'te suve päeva!

Parimat,

~Dumby

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui ma nüüd ausalt ütlen, siis ei tasu väga pläkutada kui sul isegi õrna aimugi ei ole. Sinu vaatevinklist olen mina korrupeerunud moderaator, sest ma ei spami ega kogu seda PC 'd nagu mingi viimane idioot kes arvab, et kui tal on ilgelt suur PC siis ta on räigelt pika peenisega tegija vend. Ma postitan siis kui ma väga vajalikuks seda pean, igale poole ma lihtsalt oma nina vahele ei topi mis minu asi ei ole.

Oma äri ma teen kõige kõrvalt. Foorumist ma ei ole ebaaktiivne, teen kõike mida palutakse ning eemaldan spamid, hoian ärifoorumi puhtana, üritan aidata niipalju kui ma vastata oskan ja palju muud.

Ma olengi siin foorumis suuremaltjaolt ärifoorumi moderaator üldmoderaatori õigustega kes tegeleb ka igasuguse muu probleemiga väljaarvatud ainult ärifoorum.

 

Siit teen ka ettepaneku, et alafoorumid jagada jälle foorumi juhtkonna liikmete vahel välja ng seda oli alles mingi aeg tagasi. Igal moderaatoril on oma kindel alafoorum millel ta silma peal hoiab. See aitab ära hoida suurema osa spamist ning hoiab foorumi jällegi tunduvalt puhtamana. Juhtkonnal on foorumit tunduvalt lihtsam korras hoida. Kadus ära see kindlate alafoorumite moderaatorite teema ning koheselt foorum jälle igasugu läga täis.

 

Nautigem viimaseid 2 'te suve päeva!

Parimat,

~Dumby

 

Mulle võibolla tundus lihtsalt, et sa ei tegele foorumiga enam eriti.

Ma ei viitsi nüüd tülli ka minna niiet Peace!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui ma nüüd ausalt ütlen, siis ei tasu väga pläkutada kui sul isegi õrna aimugi ei ole. Sinu vaatevinklist olen mina korrupeerunud moderaator, sest ma ei spami ega kogu seda PC 'd nagu mingi viimane idioot kes arvab, et kui tal on ilgelt suur PC siis ta on räigelt pika peenisega tegija vend. Ma postitan siis kui ma väga vajalikuks seda pean, igale poole ma lihtsalt oma nina vahele ei topi mis minu asi ei ole.

Oma äri ma teen kõige kõrvalt. Foorumist ma ei ole ebaaktiivne, teen kõike mida palutakse ning eemaldan spamid, hoian ärifoorumi puhtana, üritan aidata niipalju kui ma vastata oskan ja palju muud.

Ma olengi siin foorumis suuremaltjaolt ärifoorumi moderaator üldmoderaatori õigustega kes tegeleb ka igasuguse muu probleemiga väljaarvatud ainult ärifoorum.

 

Siit teen ka ettepaneku, et alafoorumid jagada jälle foorumi juhtkonna liikmete vahel välja ng seda oli alles mingi aeg tagasi. Igal moderaatoril on oma kindel alafoorum millel ta silma peal hoiab. See aitab ära hoida suurema osa spamist ning hoiab foorumi jällegi tunduvalt puhtamana. Juhtkonnal on foorumit tunduvalt lihtsam korras hoida. Kadus ära see kindlate alafoorumite moderaatorite teema ning koheselt foorum jälle igasugu läga täis.

 

Nautigem viimaseid 2 'te suve päeva!

Parimat,

~Dumby

 

Aga nagu ma aru sain, siis see ei töödanud. Petturite/Scammerite teemasse juhtus moderaator nagu kuuvarjutus. No offence, aga arvan, et ka seekord see ei töötaks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

siis võiks ka olla annedaja embleemi aga teist sugused näiteks:

kui anneda 1 euro siis saad omale sinist värvi embleemi,aga kui 1,50 siis saad omale embleemi ja nime!

2 eurot kollane embleem aga kui 2.50 siis embleem ja nimi kollane

3eurot roheline embleem aga 3.50 siis embleem ja nimi roheline

4 eurot punane embleem aga 4,50 siis embleem ja nimi punane

5eurot lilla embleem aga 5,50 embleem ja nimi lilla

6eurot pruun embleem 6.50 embleem ja nim pruun

ei tea kas meeldib või mitte!!

ise teada,väike arvamus lihtsalt !


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
siis võiks ka olla annedaja embleemi aga teist sugused näiteks:

kui anneda 1 euro siis saad omale sinist värvi embleemi,aga kui 1,50 siis saad omale embleemi ja nime!

2 eurot kollane embleem aga kui 2.50 siis embleem ja nimi kollane

3eurot roheline embleem aga 3.50 siis embleem ja nimi roheline

4 eurot punane embleem aga 4,50 siis embleem ja nimi punane

5eurot lilla embleem aga 5,50 embleem ja nimi lilla

6eurot pruun embleem 6.50 embleem ja nim pruun

ei tea kas meeldib või mitte!!

ise teada,väike arvamus lihtsalt !

 

See oleks täpselt koopia rune24st, ei poolda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See oleks täpselt koopia rune24st, ei poolda.

 

tean jh,aga natukene on lahetamXD


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
siis võiks ka olla annedaja embleemi aga teist sugused näiteks:

kui anneda 1 euro siis saad omale sinist värvi embleemi,aga kui 1,50 siis saad omale embleemi ja nime!

2 eurot kollane embleem aga kui 2.50 siis embleem ja nimi kollane

3eurot roheline embleem aga 3.50 siis embleem ja nimi roheline

4 eurot punane embleem aga 4,50 siis embleem ja nimi punane

5eurot lilla embleem aga 5,50 embleem ja nimi lilla

6eurot pruun embleem 6.50 embleem ja nim pruun

ei tea kas meeldib või mitte!!

ise teada,väike arvamus lihtsalt !

 

Sinine embleem on ainult moderaatoritele.

Roheline eeskujulikele.

Kollane on annetajatele juba olemas.

Punane on administraatoritele.

Lilla on tummadele.

Pruunikas on aktivistidele.

 

Mina oleks selle poolt, et annetaja tiitel VIP'i vastu vahetuks. Võib olla võiks ka tullu Sponsor embleem, eriti kõvadele annetajatele. Kes ütleb, et neid ei oleks eriti või üldse, siis mingi aja peale kasvõi üks kindlasti oleks ja saakski eriline olla.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

võiks tulla siis uus embleem bännidud:

http://upload.vahvel.net/pildid/banned!!.png

selline oleks siis stiilsem,aga võiks teist värvi aga võib olla ka sama!


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
võiks tulla siis uus embleem bännidud:

http://upload.vahvel.net/pildid/banned!!.png

selline oleks siis stiilsem,aga võiks teist värvi aga võib olla ka sama!

 

Banned embleem on olemas ja reegli rikkujatele ei olegi vaja stiilset embleemi.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võiksite moderaator " Dumby " eemaldada. minu arvates ;)

 

ma olen vastu,sest ta koguaeg aitab inimesi!

Mind on mitu korda ühe nädala jooksul aidanud!

Äkki sind peaks eemaldama siis foorumist!


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.