Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pak$ - Scammer ? ( Vaata sisse )

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Tra mu acc ei saanud limited .

Btw Paks, kui kunagi seda teemat vaatad siis lihtsalt viska mingi pilt kus näitab, et su acc limited.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nu on jh limited, aqq mina ei ole isetagasi tebinud, ja krdi see... keegi pole disputet kh avanud , acc lihtsalt limited . mul näitab et money completed sulle, sinul näitab held, ... imelik.

 

---------- Postitused liidetud 23:57 ---------- Esimene postitus oli tehtud 23:55 ----------

 

ja selle neiu meisri suhtes räägin niipalju, et ta ei saalli mind jah, sest kunagi müüsin temale odavalt sitaks dollareid, aga nüüd müün ta sõbrale vahest jne, ja ta ise kade .

Ta veel mulle 200 võlgu mingi 3kuud juba vist... siin tahab näidata ennast puhtana tglt on üks tõbrik ise :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
nu on jh limited, aqq mina ei ole isetagasi tebinud, ja krdi see... keegi pole disputet kh avanud , acc lihtsalt limited . mul näitab et money completed sulle, sinul näitab held, ... imelik.

 

---------- Postitused liidetud 23:57 ---------- Esimene postitus oli tehtud 23:55 ----------

 

ja selle neiu meisri suhtes räägin niipalju, et ta ei saalli mind jah, sest kunagi müüsin temale odavalt sitaks dollareid, aga nüüd müün ta sõbrale vahest jne, ja ta ise kade .

Ta veel mulle 200 võlgu mingi 3kuud juba vist... siin tahab näidata ennast puhtana tglt on üks tõbrik ise :D

 

Tvi viska see pilt juba .

Varsti tahan raha saada . Loen yle inimesed kes ytlesid Pool ja kes ytlesid terve .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tvi, 5 inimest ütlesid, et peab terve raha tagasi maksma .

3 inimest ütlesid, et pool .

 

Terve siis :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinult kadus ära, sest too, kellelt ta üle lasi tegi dispute.

 

Kuradi loll sibul, türa kust sa tead, et ta selle raha üle lasi? Sa oled nii tsort venelane, et sa ajad mind iga enda postitusega närvi, kuna see on mõttetu pask mis sul suust välja tuleb.

Ning MarT. see, et sa limited said ei ole mitte kui kuidagi tema süü, hea, et ta üldse sulle selle pool tagasi pakkus, ise sa ostad mingi lambivendadelt dollareid kokku, võtad ka selle riski, et raha võib kaudma minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitan avaldus esitada. Võin aidata avalduse koostamise. [email:1t7h83f5]Keit@rsblackmarket.eu[/email:1t7h83f5]

Ära nõustu poolega kui sa ostsid oma mingi 40usd siis sa pead ka saama 40usd, mitte et kannad korraks raha kellegi kontole ja saad pool tagasi lihtsalt. Kelmus siiski.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuradi loll sibul, türa kust sa tead, et ta selle raha üle lasi? Sa oled nii tsort venelane, et sa ajad mind iga enda postitusega närvi, kuna see on mõttetu pask mis sul suust välja tuleb.

Ning MarT. see, et sa limited said ei ole mitte kui kuidagi tema süü, hea, et ta üldse sulle selle pool tagasi pakkus, ise sa ostad mingi lambivendadelt dollareid kokku, võtad ka selle riski, et raha võib kaudma minna.

 

Tyra lohh pane oma suu kinni tatt nahui heelium selline, kao putsi scammer nahui sa seletad siis yldse kusik. Sina oled viimane inimene, kes siia teemasse peaks kirjutama, h2lvik raisk !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Soovitan avaldus esitada. Võin aidata avalduse koostamise. [email:ilxq3bv3]Keit@rsblackmarket.eu[/email:ilxq3bv3]

Ära nõustu poolega kui sa ostsid oma mingi 40usd siis sa pead ka saama 40usd, mitte et kannad korraks raha kellegi kontole ja saad pool tagasi lihtsalt. Kelmus siiski.

 

Exactly ..

 

Aga ma prolly ei sa sittagi tagasi , tookord ta ütles, et saadab mulle pool tagasi kui ta raha saab, aga ta prolly ei saa kunagi raha ...

Ja mul oleks seda raha homme vaja . Niigikaua ootand .

 

Btw bombfactory, tõmba nahhui atm , otsi veitsa ägedamaid sõnu . Siis võid tagasi tulla :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuradi loll sibul, türa kust sa tead, et ta selle raha üle lasi? Sa oled nii tsort venelane, et sa ajad mind iga enda postitusega närvi, kuna see on mõttetu pask mis sul suust välja tuleb.

Ning MarT. see, et sa limited said ei ole mitte kui kuidagi tema süü, hea, et ta üldse sulle selle pool tagasi pakkus, ise sa ostad mingi lambivendadelt dollareid kokku, võtad ka selle riski, et raha võib kaudma minna.

 

võtta vaiksemalt.

MarT ajas algul sassi et sai limited.

Sai hoopis dispute.

Ehk siis see kes dollareid müüs tõmbas need tagasi või oli ta need välismaalt scamminud.


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma vist ei saa oma raha tagasi :D

Suht perses tbh ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Talle saadeti see raha tagasi :O

25479130.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ou paks sa ssly ei maksa w ? =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Btw kas mingi mode ka siia sisse vaatab ? : d

Kui mingi mode peaks vaatama siis las viskab banni talle .. pole mulle sittagi tagasi maksnud niiet jhm : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ostsin ka temalt $, juhtus sama värk jne.

Summa polnud eriti suur , sellepärast ei koti ka eriti.

Mart, loodan et saad raha tagasi ;)

 

Insaneriga juhtus samuti samamoodi, $ sai reversed, tema PP kasutaja limited. Loodan refundi though.

 

No kui sa ka talt ostsid ja tuli sama asi siis prolly see ei olnud mingi "accident" vaid ta lihtsalt scammer .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tra seda raha oleks vaja :D Wild tuleb , hakkan uuesti m2ngima :D

Ehk siis mille vaja osta millegi eest :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saada dumbyle pm.

Ei saa ju nii jätta.


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ega see verified konto nüüd küll midagi paremaks ei tee, limited lähevad niikuinii, vahet pole

 

Verified paypal ei lähe elusees limited selliste asjade suhtes, vaid saad dispute ja siis pead selle ära lahendama . raha läheb lihtsalt lukku niikauaks aga limited sa ei saa, tean omast kogemustest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ilmselgelt pole pak$ul mingeid tõendeid ja siit selgub, et ta on scammer. BANNED

Pealegi peaks ta kogu raha tagasi maksma, papypali kaela midagi ajada on väga hale. Ise müüsid - ise vastutad. Olen paypaliga kokku puutunud piisavalt, et tean mida räägin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.