Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: 126/138 Cb/max QP/Fire Cape/85 Dung/Korasis Sword

Soovitatud postitused

mida wittu sa nyyd ajad ? mul kasutaja oli zezima 2kki ostsid selle ka ?

 

Loe enda teksti nüüd, väitsid et lasin sinult kasutaja oled mage üle...nähtavasti müüs crife selle mulle ja sai selle eest oma raha. Mida kuradit sa veel enam lõõbid? Vaata ka eelmisel lehel minu posti, muutsin seda ning lisasin ka pildi sinna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Loe enda teksti nüüd, väitsid et lasin sinult kasutaja oled mage üle...nähtavasti müüs crife selle mulle ja sai selle eest oma raha. Mida kuradit sa veel enam lõõbid? Vaata ka eelmisel lehel minu posti, muutsin seda ning lisasin ka pildi sinna.

 

okok mida iganes ... Crifes ytles et ostsid talt selle ja ma ytlesin sulle .

Mul paremat teha kui vaielda sinuga , edu mendis ja GG mendis lol

 

tahaks juba naerda su nutuseid silmi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
okok mida iganes ... Crifes ytles et ostsid talt selle ja ma ytlesin sulle .

Mul paremat teha kui vaielda sinuga , edu mendis ja GG mendis lol

 

tahaks juba naerda su nutuseid silmi

Eelmistes postides küll väitsid, et lasin SINULT selle üle, mõtle ka enne kui toodad midagi lammas. Ja olen nüüd hea ja ära spammi siin teemas oma ühte sama paska edasi. Tänan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siim .. btw ta ei saa oma raha tagasi, see on fakt.

kui just see crif orsth mõistust pähe ei võta ja ns ära ei pleki .. sest ausalt no, politsei on pointless bs.

 

kui ikka kelleltki üle saada oleks õige minna kohale ja omakohut teha. siis oleks asi kindel. Lõbu vähemalt garanteeritud.


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see nii ehiro jutt...

nõup..

oleks siis, kui ma ütleks, et ma lähen ja teen ;)

 

andsin nõu lihtsalt.. sest noh sellessuhtes mingi vend kunagi sai laksu .. suht ammu küll, peale seda enam ei lasknud teisi üle. usu mind, see aitab. a no btw ega ma olen ka selline hIro et ise ka ei usu


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No aga palun tule anna? Sul on ainult JUTT, kaua ma pean ootama, ma kohtuks meeleldi, jäädvustaks ka meie kohtumise...

 

Tule v6rru , siin neid k6vasid mehi j2tkub kes lubanud v6rru mulle litti anda , siin vahvlis pigem neid l66mamehi t2is , et lausa nali tuleb peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No aga palun tule anna? Sul on ainult JUTT, kaua ma pean ootama, ma kohtuks meeleldi, jäädvustaks ka meie kohtumise...

 

Siin jõuad küll nendega möliseda, aga msnis vastata ei saa...kasutaja pidi müüdud saama ala 7 päevaga juba on möödas 20 päeva ..mulle selline asi ei meeldi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siin jõuad küll nendega möliseda, aga msnis vastata ei saa...kasutaja pidi müüdud saama ala 7 päevaga juba on möödas 20 päeva ..mulle selline asi ei meeldi...

 

Ta on scammer , lepi sellega .

Ja ajab suust sitta v2lja , KELM oled ise Keit GG. KID :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta on scammer , lepi sellega .

Ja ajab suust sitta v2lja , KELM oled ise Keit GG. KID :D

 

Kas sa peale GG ja KID ka midagi muud oskad väita?

 

Olen ostnud üle 70 kasutaja juba, üksikutega on probleeme kes tagasi võtavad. Minu poolt pole KUNAGI probleeme olnud. Mis ma tahan oma taskuraha allika kinni keerata? Idioot oled või.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kas sa peale gg ja kid ka midagi muud oskad väita?

 

Olen ostnud üle 70 kasutaja juba, üksikutega on probleeme kes tagasi võtavad. Minu poolt pole kunagi probleeme olnud. Mis ma tahan oma taskuraha allika kinni keerata? Idioot oled või.

 

gg kid!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Anna menti asi

ja kui keegi veel avalduse tema kohta teinud on siis võetakse asi üles

Paar aastat tagasi oli ka selline teema keegi müüs mille siin foorumis kui seda trade limiti peal polnud sain 500eek üle

aga see tont oli veel rahvast üle lasknud ja keegi oli avalduse teinud ja asja hakkati uurima hiljem juba helistati mulle ja küsiti kas tead seda venda

Et olid talle sellel ja sellel kuul raha saatnud mingise runescape eest jne, et kas ta sind ka üle lasknud

rääkisin asja ära ja nädal hiljem oli raha mu kontol tagasi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tule v6rru , siin neid k6vasid mehi j2tkub kes lubanud v6rru mulle litti anda , siin vahvlis pigem neid l66mamehi t2is , et lausa nali tuleb peale.

 

Kas te võrukad muud ei oskagi öelda kui " Tule võrru, tule võrru? "

Ma ei saa aru kui te ise nii kõvad vennad olete siis miks te ise kuskile ei lähe? Ise nii täkku täis ju.

Nagu Revo, kutusb aunult võrru. Davai, a ma ütlen, et tule Elva. Mis sa selle peale kostad?

Kõige naljakam ongi see, et scammerid pesitsevad seal võrus ja siis kutsuvad endale kedagi sinna tappa andma.

Ise käid koolis raudselt mööda seinu.

 

Teema lukku!


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.