Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: 126/138 Cb/max QP/Fire Cape/85 Dung/Korasis Sword

Soovitatud postitused

Myyn siis endiselt oma kasutajat , tegin kasutajale vahepeal peale fire cape siis

Vahetusi ega midagi muud ei taha , pole m6tet pakkuda mulle ei pela rs tahan accist lahti saada ja rahaga midagi head peale hakata.

Kes ostust huvitatud siis endiselt hinnad on :

 

Autowin : 1000 EEK

Alustushind : 200 EEK

 

 

MSN : [email:2hqzan96]Rikkur1989@hotmail.com[/email:2hqzan96]

Nimi : Richard

 

Hetkene elukoht on mul Soome , kes siin elab kuskil saab r22kida ja kokku leppida ja H2H diili .

Kasutajaga tuleb kaasa ka kogu eelnev kasutaja ja kui oleks siin mingi Moderaator siis sooviks ka lasta kasutaja 2ra kontrollida .

 

Aitah .

 

Pildid ka siis .

S2.png

 

S3.png

 

S4.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui login nimi on crife13 siis soovitan kasutaja tagastada mulle kiiremas korras!

Ühesõnaga crife13 on recoveritud ja nüüd järsku selline müügiteema?! Ehk selgitad, Crife ostsin ka 1050krooniga, GF kriminaalasi vastasel juhul kui te midagi mõistliku nüüd ette ei võta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui login nimi on crife13 siis soovitan kasutaja tagastada mulle kiiremas korras!

Ühesõnaga crife13 on recoveritud ja nüüd järsku selline müügiteema?! Ehk selgitad, Crife ostsin ka 1050krooniga, GF kriminaalasi vastasel juhul kui te midagi mõistliku nüüd ette ei võta.

 

Äkki tõestad seda kuidagi, et see kasutaja on sinu oma. Kriminaalasjaga võid sa kuu peale sõita. Mõtle ja loe mitu korda läbi oma tekst, enne kui postitad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Äkki tõestad seda kuidagi, et see kasutaja on sinu oma. Kriminaalasjaga võid sa kuu peale sõita. Mõtle ja loe mitu korda läbi oma tekst, enne kui postitad.

 

see Keit vist jamh , see pede lasi mult ka acci tuuri , lubas raha maksta hui sain raha acc hetkel empty ja sittagi pole teha gg keit sind tuleks sealt kuskilt otsida yles ja turpi anda korralikult. umbe nagu hustler oled v

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keit lasknud sult üle seda ma ei usu

igastahes keit kui keit ütleb et ta teeb menti avalduse siis ta ka teeb


Niisama.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see Keit vist jamh , see pede lasi mult ka acci tuuri , lubas raha maksta hui sain raha acc hetkel empty ja sittagi pole teha gg keit sind tuleks sealt kuskilt otsida yles ja turpi anda korralikult. umbe nagu hustler oled v

 

Tõendusmaterjal??????

 

 

Erikule. konto väljavõte olemas korrektselt:

http://www.upload.ee/files/925673/Crife.pdf.html

Lae alla ja imesta.

 

PS: Ta palus oma sõbrale raha kanda....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Keit Treilkelder?

Lasi mult ka korraliku kopika üle

 

//NVM ajasin Kert Treikelderiga sassi , olge ikka ettevaatlikud

 

Sa pole ka teine keda ta yle lasknud , ta mulle msnis isiklikult ytles , et on paar inimest yle lasknud kuna nad on tema s6pru scamminud .

Keit mine tee avaldus , said oma raha tagasi see 900 EEK ? 1050 EEK oli lepitud meil tookord mida sa hakkad tyra mingi uroodi juttu ajama kasva ennem kui tuled seletama , tee oma avaldus kaeba mind ja mu s6pra kohtusse .

Hirmutad ja 2ssitad ainult siin teemat yles , go home kid . su seal soomes k2tte saan siis saad ka korraliku turaka jopt v mat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa pole ka teine keda ta yle lasknud , ta mulle msnis isiklikult ytles , et on paar inimest yle lasknud kuna nad on tema s6pru scamminud .

Keit mine tee avaldus , said oma raha tagasi see 900 EEK ? 1050 EEK oli lepitud meil tookord mida sa hakkad tyra mingi uroodi juttu ajama kasva ennem kui tuled seletama , tee oma avaldus kaeba mind ja mu s6pra kohtusse .

Hirmutad ja 2ssitad ainult siin teemat yles , go home kid . su seal soomes k2tte saan siis saad ka korraliku turaka jopt v mat

 

Täielik vale jutt, kokkuleppe oli nii, et kui ma maksan sulle enne kui sa soome lähed...raha polnud kasutaja eest siis panka laekunud veel, maksan 900krooni enda rahast ja kogu muusika. Kandsin ära, okei olid õnnelik, müüsid isegi veel ühe kasutaja, ei mingit sõnagi nö "puudujäävast summast" Loomulikult sest kokkuleppe oli minu poolt täidetud nii nagu peab. Ja mingit 900krooni pole minu kontole laekunud, kui kannad, siis postita ka siia digiallkirjastatud väljavõte.

 

Turpi andma mulle? Kas siit tuleb avaldusele veel 1 punkt juurde? Igatahes kelm jääb kelmiks ning ei soovita seda kasutajat kellelgi osta. Saate korralikult üle nagu minagi ja peate politsei vahet jändama. Ma ei hirmuta kedagi, küsi kellelt tahes, ma varemgi avaldusi teinud ja asjad lahendatud saanud. Too pilt või ükskõik mis väljavõtte kus ma olen kirjutanud, et ma kedagi kunagi üldse scamminud olen.

 

Tänan tähelepanu eest. Muideks kui nii kõva klemm oled siis lenda läbi minu juurest. Ootan meeleldi, taaskord jääb see väikese peenise ning õllekõhuga jobukaku jutuks.

 

Tõestus ka siis minu poolt, et ma tühja ei klähvi.

avaldus.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Valekoht kus sellist asja arutada ?

Ja üks pilt on puudu , peaks olema pilt veel kus müüja ütleb ingame , et tere vahvel mina siin jne .

 

Kust otsast on see vale koht kui kasutaja mille eest ma olen juba maksnud on siin uuesti müügis? Kas te olete idioot või idioot?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ning Crifes, kui sa isegi õigustad end sellega, et 150kr jäi mul kandmata, siis ehk kannad minu saadetud 900EEK tagasi?

 

Täielik kelm. Muud midagi, ei soovita selle kasutaja eest maksta ka 10kr mitte. Kasutaja tal lukus hetkel nagunii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis parakrafi alla see läheb ?

Ja mis teda ees on ootamas siiis ?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Fakt on, et Keit (mina olengi vahvel) on siin foorumis küll suht uus, aga ilmselgelt usaldusväärseim isik.

 

Müünud acci läbi tema, ja ma arvan, et mu acci pank oli väärt juba seda, et see rahana maha müüa, mida ta ei teinud.

Mul probleeme polnud, polnud temal ka.

 

Seega, Crifes, ma soovitan sul tõsiselt acc või raha tagastada kiiremas korras, ennem kui tsiviilhagina asi su seljataga ära tehakse ja sulle teade (rahanõue) koju postkasti saabub.

 

Point lolli mängida ju.

 

---------- Postitused liidetud 12:07 ---------- Esimene postitus oli tehtud 12:05 ----------

 

Mis parakrafi alla see läheb ?

Ja mis teda ees on ootamas siiis ?

 

Kelmuse alla läheb selline jama.

Kahju hüvitamine, esimese rikkumisega usun et tingimisi vangistus.

Ise kannan enamvähem sama asja eest tingimisi karistust, ei tasu ajusid nussida võõraste rahadega.

 

Fakt on et müüa mängu reeglitega ei tohi, aga, kui müüd siis suuda tagada ka see, et kasutaja jääb alles, vältimaks hilisemaid probleeme.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kelmus see pole , see ju v22rtegu alla 1000 EEK on see idikas .

mida sa hirmutad teda lambaaju

kui tal esimene kord saab hoiatuse ja GG sinu raha kui ta seda tagasi ei kandnud , oma mure et temaga korraliku diili ei teinud sul kasutaja info omast arust siis v6ta tagasi ja vso , sul info ju olemas ja ta saab ka seda mendis 6elda , 2ra tee endast suurt inimest keit kuna sa oled suurte t2htedega LAME...

 

kelmus ja 18 kilo irv no pls , ma olen Antti Allas aka v6ru best shit scammer las mingi admin t6mbab IP checki ja kohe tuleb ABN gangsta v2lja bitch ngz , idikas 18 kilo tyra ma naeran so much atm.

Lihtsalt hale kuidas sa kid r22gid mingi mentidele et myysid rs acci edasi veel said topelt summa endal ja nyyd irv irv , mingi rahvusvaheline ment oled ?

 

 

EDIT : btw kui mingi teema nende 18 tuhat trahvidega siis muide , ega see inimene seda maksma ei pea .

ootab 1.5 aastat ja l2heb kohtut2ituri juurde ja saab trahvi 2ra kustutada .

 

To bad , et ma selliste scammidega enam ei tegele tahan aus inimene olla , aga pohh saab nyyd nkn ban siit j2lle ei viitsi enam ka uut acci teha siis lihtsalt fail aja raiskamine ...

 

18 tuhat trahvi ZOMGGGGGGGGGGGGGGGG 112 helistaks 2kki ja teeks sinna ka avalduse kuradi lammas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kelmus see pole , see ju v22rtegu alla 1000 EEK on see idikas .

mida sa hirmutad teda lambaaju

kui tal esimene kord saab hoiatuse ja GG sinu raha kui ta seda tagasi ei kandnud , oma mure et temaga korraliku diili ei teinud sul kasutaja info omast arust siis v6ta tagasi ja vso , sul info ju olemas ja ta saab ka seda mendis 6elda , 2ra tee endast suurt inimest keit kuna sa oled suurte t2htedega LAME...

 

kelmus ja 18 kilo irv no pls , ma olen Antti Allas aka v6ru best shit scammer las mingi admin t6mbab IP checki ja kohe tuleb ABN gangsta v2lja bitch ngz , idikas 18 kilo tyra ma naeran so much atm.

Lihtsalt hale kuidas sa kid r22gid mingi mentidele et myysid rs acci edasi veel said topelt summa endal ja nyyd irv irv , mingi rahvusvaheline ment oled ?

 

mingi rahvusvaheline spammer oled v? stfu juba

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.