Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

delete

Soovitatud postitused

gaga on ilge lohh. täieliku idiootsust kannab, tal on vist maailma kõige pasem maitse üldse riietumise osas.

laulud pole kah eriti head, ainult poker face ja mingi teine veel olid sellised kaasakiskuvad ja mõnusad, ülejäänud kraam ei meeldi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
gaga on ilge lohh. täieliku idiootsust kannab, tal on vist maailma kõige pasem maitse üldse riietumise osas.

laulud pole kah eriti head, ainult poker face ja mingi teine veel olid sellised kaasakiskuvad ja mõnusad, ülejäänud kraam ei meeldi.

 

Sitad küll kuid raha toovad sisse nagu muda. Kui valida siis valiksin pigem gaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
gaga on ilge lohh. Täieliku idiootsust kannab, tal on vist maailma kõige pasem maitse üldse riietumise osas.

Laulud pole kah eriti head, ainult poker face ja mingi teine veel olid sellised kaasakiskuvad ja mõnusad, ülejäänud kraam ei meeldi.

 

ma olen suur lady kaka fänn riietume alasti ja poseerime võõraste meeste ees lady kaka ma armastan sind.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gaga.

 

Kõik vihvakad justin bieberit sest nad on tema peale kade imo.(mulle ei meeldi justin bieber ,aga ma ei vihka kah teda)


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Bieber aka Siider on lahja :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.