Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ärge bottige, kui permi ei taha.

Soovitatud postitused

VIP

Nüüd tehakse stat reset, kui botted on ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
imekombel on mu skilleril 4päeva juba järjest miningut lasknud, preagu tuleb juba 5 päev ^^ . alustasin mining 1 nüüdseks juba mining lvl 87..

87 ja 4 päevaga, see on täiesti võimatu, et valeta vähem, isegi kui järjest 24/7 oleks lasknud, siis peaks sul olema keskmine xp per h 40k, aga nii palju tuleb alles kui on 80+ mining, aga krdi siis peab ka juba natuke cmbit olema, et cavernis ellu jääda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
87 ja 4 päevaga, see on täiesti võimatu, et valeta vähem, isegi kui järjest 24/7 oleks lasknud, siis peaks sul olema keskmine xp per h 40k, aga nii palju tuleb alles kui on 80+ mining, aga krdi siis peab ka juba natuke cmbit olema, et cavernis ellu jääda.

 

1,986,068 (level 80). 1,986,068/25000(iron ore keskmine exp/h)/24=3.3 päeva(24/7)

 

80-87 vahe on 1,986,226 exp. 1,986,226/40000(LRC keskmine)/24=2 päeva.

 

24/7 bottides on 1-87 mining umbes 5.5 päeva.

 

Arvestades skilleriga, et saad surma - siis umbes 6 päeva.

 

Ehk sa ei saa mitte mingi teooria kohaselt 4 päevaga 1-87.

 

 

Räige matemaatik olen ikka


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ise olen rsbotiga fishind nädal mingi 48 - 86 , ple banni veel , ka suht 24/7 , vahepeal ka 10 h olnd ja 6 h , aga kardan et saan ka banni varsti :/ , kasutajast elu pohh , aga nii lähedal juba 99le

 

 

Lähedal? lol, sul üle poole maa ju veel minna.

Aga jah, endal ühel accil fletch 97 ja teisel 91. Botin 8h kuskil päevas ja vehst teen nende accidega midagi muud ka, pk-n vms..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See bän on minuarust ka täiesti joppamine, ma bottisin mining 1-99 ja viimane nädal ta failis koguaeg randomites, istus lihtsalt 8h kuskil kinni ja no ban.

Nüüd F2P miner käsil, mining juba 85 ja päris palju botti sisse unustanud, et laseb 20h+ suht tihti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jagex teeb statide roll-backi. Tegin paar päeva tagasi 85 herblore ja bam - praegu vaatab mulle kasutajakontol vastu 1 herblore.

Pangas ilutsevad extreme potid, 60 000 serum 207t, questi nimekirjas on druidic ritual tehtud.

 

Normalis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sõber on miningut bottinud 1-97 ja pole ikka banned, kuigi ta laseb botti vahest 24h vahest 10h lihtsalt räigelt laseb botti aga banni pole ikka näha olnud :D.

 

Ka vanad karud pandakse tantsima, ise lasin flets 99 ka suht non-stop. Peale seda hakkasin cookingut laskma, pangas oli green h mask, mille sain 17Milliga(aasta-pool tagasi). Sain cooking 86 ja banhammer tabas ka mind :)


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.