Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kuidas ühendada arvuti telekaga

Soovitatud postitused

milleks osta juhe, kui tänapäeva telekatele saab taha panna VGA juhtme. Otsi endale selline juhe, millel mõlemad otsad on VGA-d. Lükkad ühe otsa arvutisse, teise otsa telekasse ja korras. Telekas valid outputiks VGA ja ongi pilt ees.

 

selline auk peab olema telekal ja arvutil :

 

1t-vga-cattx-rear.jpg

 

ja juhe ise selline:

VGA_M-M_6_.jpg

 

GL

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

oookeei, kui vormel läbi siis proovin järgi.

 

---------- Postitused liidetud 21:09 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:06 ----------

 

Nii ma proovisin, kuid telekal on see auk palju suurem. Arvutil on siuke väiksem auk(aga sellise kujuga ikka) ja sinna juhe läheb, aga teisel pool on samasugune ots, mis telekase ei lähe, kuna telekas on auk suurem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui videokaart intrigeeritud vms siis sa seda ei saagi teha.

 

Saab ja vägagi ilusti.

 

järelikult on su telekal scart.

 

Võibolla mõtleb DVI-d.

 

Igatahes üks võimalus oleks veel S-video väljundi kaudu pilt telekasse lasta.

Kaabel oleks siis näiteks selline:

S-video to SCART

scart_svideo_web.jpg

Endale sai kunagi selle sarnane soetatud (Ehituselt ja võimalustelt natukene teine, aga põhimõte sama.). Hinda kahjuks enam ei mäleta.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kus ta siis saab? Olen kokku puutunud sellega, samasugune jublakas nagu sul.

Intrigeeritud videokaart ei tohi olla, kui on, siis TV Out auk puudub lihtsalt.

 

Kuule see oleneb videokaardist endast mitte sellest kas ta on integreeritud või ei. Põhimõtteliselt Sa tuled siin hetkel rääkima, et integreeritud videokaardile ei saa telekat järgi ühendada, aga kuidas siis monitoril pilt ees on? Läbi õhu jookseb, ilma et kaabel vahel?


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siin on valusad ajugeeniused koos. Intergreeritud videokaart jookseb läbi EMAPLAADI ja seda EI SAA telekaga ühendada. Laiskloom võta arvuti lahti ja uuri seda vähe, enne kui mingit õhu teemat ajama tuled. Oleneb täiesti videokaardist ja telekast. Kus kuradi kohta sa selle kaabli topid integreeritud videokaardil kui on ainult üks väljund? Muidugi on olemas igasuguseid adaptereid. Aga siinses teemas on liiga vähe informaatsiooni igasuguste asjade kohta. Tehku enne endale selgeks mis on mis ja kus kohas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks ma peaksin võtma arvuti lahti, kui S-video väljund on silmaga näha? Ja äkki topingi selle kaabli justnimelt sinna ühte väljundisse kasutades adapterit? Räägi vigased laused ilusti terveks siis mitte ära sõima siis kõiki ajugeeniusteks.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks ma peaksin võtma arvuti lahti, kui S-video väljund on silmaga näha? Ja äkki topingi selle kaabli justnimelt sinna ühte väljundisse kasutades adapterit? Räägi vigased laused ilusti terveks siis mitte ära sõima siis kõiki ajugeeniusteks.

 

S-video aka TV Out on ainult videokaartidel, mis on intrigeerimatta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
S-video aka TV Out on ainult videokaartidel, mis on intrigeerimatta.

 

Seleta mulle siis kuidas mu integreeritud videokaardiga läpakal on S-video out?


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma niisama muuseas just hetk tagasi vaatasin üle oma läpaka ja kahe desktopi kaadervärgid ja no andke andeks. kõigil neist on S output..

sellessuhtes, et olge reaalsed palun, mu juustul kooliarvutil on 2 monitori taga seega ei tohiks probleem olla 1 monitor telekaga asendada ? lul.

 

ausalt, kui lapsed asju ei jaga, minge küsige isalt nõu enne.


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võibolla tõesti sai laused veits segased, anyways, tehku selgeks mis on mis. Nii on väga raske öelda, neid arvuti väljundeid on sada erinevat, kust kuradi kohast sa võtad, et tal üldse ON S-output? Äkki tal on DVI-D, VGA ? Ühe või kahe väljundiga, mis telekas tal on. Me ei tea midagi ju ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Siis vast jääb ära. Ainuke võimalus on see, et tood 17.November kella 17-18 paiku Ale Coq Arena juurde(võib ka magdalena haigla juurde), kuna siis lähen Lichesteini mängu vaatama ja seal saaksid anda. Iseasi, kas see sulle sobib. Ja mis hinnaga müüd?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.