Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

5 Minutiline šokolaadikook !

Soovitatud postitused

Ausalt öeldes, kui seda teha mikrolaine ahjus siis tuleb parajalt jamps välja. Viskasin päris suure kogusega ahju 250 kraadi mingi 2-3minutit ja oli üli hea. Suur kogus ja mõnus sitta ka lahti ei teinud, niiet soovitan parem ahjus teha tuleb palju parem välja, kui mikrokas ja muna praeb ka ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nii, teen praegu, kohe annan hinnangu ka.

 

 

Ütleks, et jah, kindlasti saaks parem tulla, tegin väiksemas mõõdus ja muu selline, muidu oli okei aga jah, ma ei seganud korralikult ära, tükid jäid sisse aga muidu supermaitsev.


steam_statimage.php?p=2mbliK&s=01d

STEAM nukz123

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pisargaas keegi on sinu õpetust kopeerinud mõtlesin et tahad teada http://saareservud.vip.ee/foorum/viewtopic.php?f=50&t=374&p=4413#p4413

 

Tänud informeerimast, aga see isik küsis mult luba selleks privaatsõnumiga, olin nõus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

tõsiselt hea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lähen hetkel tegema. Umbes 7 minuti pärast raporteerin kuidas on :).

 

Tegin siis seda, aga mitte nii nagu kirjas oli. Ma panin rohkem suhkur, vähem kakaod ja piima asemel kirsi siirupit.

Maitse on väga viis, selline maitse nagu pähkleid oleks ka seal sees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.