Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Üleskutse vahvli 'lasteaiale'

Soovitatud postitused

VIP

mul muid sõnu pole kui,

 

WELCOME TO VAHVEL

formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Teiste kohta ei tea aga minu silmis oi muutu vend kunagi normaalseks:)

 

Kuidas ma saaksin võtta üldse tõsiselt venda kes koguaeg lubab mulle oma

võru "gängiga" tappa anda ja siis kutsub võrru. Ise selline tampija vend oma sõpradega.

Paugub MSN-is nagu mingi 8 aastane ja on Rassist. Ning iga tema teine sõna on ropp...

 

And seriously? Sina tuled siin "lasteaiast" rääkima?

 

Selline inimene ei tohiks üldse siin foorumis viibidagi.

Olen näinud kuidas ta sõimab, mõnitab, ähvardab jne läbi msnis.

Ja seda ainult läbi msni.

 

Seda juttu pole mõtet ajama tulla, et eks me kõik olema kedagi üle lasknud või mis iganes.

Üle laskmisel ja üle laskmisel on vahe sees ka.Sinusugune inimene peaks praegult ühiskondlikku tööd kuskil tegema oma

scammimiste eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

I Lol'd revo !!

 

Palju sa lubanud sisse sõita oma kambaga ?? :D haha !!

Ja palju sa oled teostanud ? 0 !

Enne maksa oma scammitud summad tagasi ! Kindlasti ületab see 2000+ Krooni.

Ainuke 'lastead' oled siin sina.


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Idioodid olete.

Garbiel, näita oma mehisust ja mine talle siis ise külla.Jumal, ei ole vaja hakkata ette heitma tema tegusi ja kõneviisi. Kerge on teisi kritiseerida, kuid ennast objektiivselt hinnata on raske. Sad, but true!

Mind ei kõiguta vähimatki tema tung tulla külla ja väänata kõigile supikasse.Proovige olla rohkem mõistavamad ning ärge suurendage oma epeenist tähthaaval, mille kogu sisu on sama tühi, mis purk peeru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Idioodid olete.

Garbiel, näita oma mehisust ja mine talle siis ise külla.Jumal, ei ole vaja hakkata ette heitma tema tegusi ja kõneviisi. Kerge on teisi kritiseerida, kuid ennast objektiivselt hinnata on raske. Sad, but true!

Mind ei kõiguta vähimatki tema tung tulla külla ja väänata kõigile supikasse.Proovige olla rohkem mõistavamad ning ärge suurendage oma epeenist tähthaaval, mille kogu sisu on sama tühi, mis purk peeru.

 

Kas Gabriel lubab igale ettejuhtuvale külla minna ja supikasse kütta?

Järelikult on põhjust kritiseerida tema tegusi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mul üks küsimus - kas sa oled gabrieli naine?

 

Revo sa ei kasva kunagi suureks.


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul 3meetrine mitte 2m. ja ma pole pannud aint eesti naisi vaid kogu euroopa ja pooli ameeriklasi ka.

aga tglt .. suht fun on lugeda vahest kus mingid "lahedad" räägivad oma "mega seiklustest" igal pool ja siis ühel hetkel avastad, et keegi kuskil oli umbes samasugust juttu juba varem rääkinud vms... :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
okei, sorri siis ei teadnud seda... mõtlesin et nimi keitz, tean mitut tüdrukut sellise hüüdnimega...

 

Õudne kuidas sa võid rebida kohe.

 

Sa siin tuled ajama, et vahvel on lasteaed? Ise sa ei ole sõimerühmastki vist veel välja saanud. Ma ei mõista mis on sinu probleem? Sa tuled siia rääkima, et vahvli kasutajaskond on lastekamp ja sina oled juba "täiskasvanud". Ise sa ajad rumalamat juttu kui mu 8 aastane naaber. See, et sa oma kolme-nelja sõbraga kuskil 2 kilti linnast väljas üllet käid joomas ja siis orkutisse pilte paned kui kõva vend sa oled ei tee sinust erilist täiskasvanut.

 

Ühesõnaga, tõmba kortsu, ära postita siia "lasteaeda", osta Dumbylt iga kuu oma pin ära ja vahi oma sõprade päevikuid.

Problem solved!

 

 

Ja Jack Herrer vms.

Miks ma peaksin talle külla minema? Kui ta selline hitter on las tuleb siia. Elva.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tekkis ka küsimus nagu, et miks peaks ma ise naq kohale minema, et keegi saaks mulle "Suhu anda"(Nii nagu "Täiskasvanu" ikka lubas) või lõuga anda? Aja raisk.

Kõige naljakam ongi tglt selle teema juures see, et kõige suurem kisa tekitaja ja foorumi idioot teeb teema, et teised on lapsikud kuigi ise on veel madalamal tasemel. On kuidas on, üks on kindel - ühestki foorumist ei ka kunagi lapsed


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahvel.net keskkonda võiks tulla mõni uus Osta / Müü / Vaheta süsteem, nagu Ostas on , ostad ja kui üle lased, tuleb politseiga tegemist, automaatselt vms.

Siin kuidagi palju vargaid , ei teagi enam mida teha, kas üldse lõpetada müümine / ostmine ?:O

 

See on võimatu, kuna võimud ei tegele ebaseduslike äridega - mida paraku õnneks / kahjuks ingame -> realmoney ON.

seda fakti ei tõuka miski ümber.

 

ja muidu .. kui te teaksite Revot, oleks elu palju ilusam teil sellessuhtes, et .. imo küll ta on tegelikult normaalne tüüp. jaa, mul oli kaa aasta tagasi mingi lollakas eelarvamus temast, see ka teiste juttude põhjal aga kui lähemalt läbi hakkasime saama, siis no cmon .. tänu kellele ma hommikuti kooli jõuan ? -Revo, tänu kellele saab ennast väärakaks naerda - ikka tema :D nagu sellessuhtes, et normal tüüp fo sho ;*


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Idioodid olete.

Garbiel, näita oma mehisust ja mine talle siis ise külla.Jumal, ei ole vaja hakkata ette heitma tema tegusi ja kõneviisi. Kerge on teisi kritiseerida, kuid ennast objektiivselt hinnata on raske. Sad, but true!

Mind ei kõiguta vähimatki tema tung tulla külla ja väänata kõigile supikasse.Proovige olla rohkem mõistavamad ning ärge suurendage oma epeenist tähthaaval, mille kogu sisu on sama tühi, mis purk peeru.

 

Miks peab Gabriel talle külla minema?Kui Revo ähvardab siis on tema asi kohale tulla ja tõestada ennast.Mina seda venda küll ei kavatse isegi raha eest respectida.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Idioodid olete.

Garbiel, näita oma mehisust ja mine talle siis ise külla.Jumal, ei ole vaja hakkata ette heitma tema tegusi ja kõneviisi. Kerge on teisi kritiseerida, kuid ennast objektiivselt hinnata on raske. Sad, but true!

Mind ei kõiguta vähimatki tema tung tulla külla ja väänata kõigile supikasse.Proovige olla rohkem mõistavamad ning ärge suurendage oma epeenist tähthaaval, mille kogu sisu on sama tühi, mis purk peeru.

 

Kas Revo maksab Gabrielile kõik kulutused ka kinni või eeldabki, et 'kuule ma annan sulle lõuga, tule siia minu juurde enda raha eest' jutt ajab asjad paika?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.