Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Superman V Martin

Kumb tuleks mode kohast eemaldada?  

166 liiget on hääletanud

  1. 1. Kumb tuleks mode kohast eemaldada?



Soovitatud postitused

VIP
lugege supermani blogi noobid

u noob


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
u noob

 

Vabandust, kuid kaua ma pean lugema selle idioodi spämmi? Kas ta ei saaks pikaajalist banni? Koguaeg risustab oma lollide piltide, videodega ning "asd" postidega foorumit!!!!!

 

-

 

Superman, olgu mis on, kuid viisakus on eelkõige, kui sa ka sellest lugu peaks oleks kõik 5+, kuid närvis olles sellest vast lugu ei peeta. Kuid kui loed minu posti võiksid siiski oma sõnadele mõelda.. Mõttetu sõimamine ei too midagi head vaid põikab inimesi eemale tegelikust probleemist, sa peaksid olema meile eeskujuks, mis sa ka arvatavasti oleks kui närvi ei läheks. Ma ei taha moraali lugeda, aga sõna sünnitab sõna ja nii sest tühjast tüli tõusebki, põhjus on samahea kui null..

 

Kuid siiski minu hääl läks kindlakäeliselt Supermanile, minu rep +1 on ta teeninud oma blogiga. Martinist ei tea kahjuks midagi rääkida, pole üldse foorumis silma hakanud.

 

Ning inimesed kes ütlevad, et Superman on süüdi peavad ise kas tema minemisel kasu saama või lihtsalt kadedad. Ütleme nagu vana harg Šerif filmides, " Tüliks on vaja kahte osapoolt " tõetera selles ju sees on, kuid küsida saab kui palju?

 

E: Nice, küsimus on küll kavalt pandud, ime ka, et Martin rohkem hääli saab, hääletasin valesti, kuna küsimus on ju kuradi hästi esitatud, teema pealkirjaga läheb kohe 5+ kokku.. Lame.


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Pole midagi supermehe vastu, muidugi, modeks ta just ei sobi (näiteid on liiiiiiiga palju) aga foorumisse võiks ta siiski jääda, ja lisaks võiks talle anda Tuntud liikme embleemi (kui selline on).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
äkki leppime kõik ära?

 

Ei, tahaks verd näha:O!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sain lihtsalt aru, mis selle teema mõte on.

Tervik, Superman ei lähe närvi, ta lihtsalt trollib.

 

ei tea midagi, pange edasi


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vot trolligu omaette siis, kui ta mode staatuseta on. No SuperNoobMan pls.

 

aga sina ei tea, mida mina tean, mida mõni veel teab, mida mõni on lugend, mida siin toimub, mida, mida, mida.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei suuda meenutada ühtegi korda, mil ma oleksin närvis olnud, kuid eks mõne madalama sitakoti mõistus ei teegi vahet trollil ja närvitsemisel. Pole minu süü, et suur osa vahvlist on retired.

 

kle, kuidas jääb mu päeviku pealkirja muutmisega?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kle, kuidas jääb mu päeviku pealkirja muutmisega?

Ma ei kujuta ette ka millest sa räägid, sest ma vaatan enda inboxi iga kord, kui kiri tuleb, kuid ma ei loe seda kunagi, sest ma ei viitsi- Lihtsalt klikin peal, et ära kaoks sealt :D

Suht pohhui, kui aus olla, muuda ise pealkirja, sest sa saad seda teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei kujuta ette ka millest sa räägid, sest ma vaatan enda inboxi iga kord, kui kiri tuleb, kuid ma ei loe seda kunagi, sest ma ei viitsi- Lihtsalt klikin peal, et ära kaoks sealt :D

Suht pohhui, kui aus olla, muuda ise pealkirja, sest sa saad seda teha.

troll_toll.jpg

...


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Superman on oma arukuselt üks normaalsemaid inimesi siin foorumis.

 

+69

Electro ftwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww.

Minu arvamus: Martin maha, Superman peale ja ongi kogu muusika aga electro ei saa kunagi otsa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.