Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Real life and biking

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Kuule on küll, mingeid vanemaid. Aga need on liiga nuubid, et sheerida. Ma tahakski, et äkki siin leidub vahvlis mõni fotograaf kes tahab graatsilist ekstreemsust filmida. Ja filmijal pole üldse aega, muidu oleks ammu promo video valmis :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

no kool ei olegi väga hull.

No vaata point on selles, 10das ei pushi sind mingid eksamid jms..

 

---------- Postitused liidetud 28-09-10 15:29 ---------- Esimene postitus oli tehtud 27-09-10 18:57 ----------

 

No tore.

Tänasest on mul jälle arvutikeeld.

Miks ?

Kuna mul on jooksvates hinnetes 2.

Nii toredad, on siis minu vanemad kellega ma koos elan. Hea meelega, saadaks nad vittu lihtsalt -.-

Aga noh vaatab, ema tuleb varssawist tagasi ülehomme, siis räägin taga, kuradi närvi ajab, iga aasta, nagu mingi lasteaed.

Aga arvutis olen, kuna on olemas geeniuslik programm nimega ophcrack. Aag seda ei saa väga kasutada, kuna mul on cäike vend kes on ilge kitukas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no kool ei olegi väga hull.

No vaata point on selles, 10das ei pushi sind mingid eksamid jms..

 

---------- Postitused liidetud 28-09-10 15:29 ---------- Esimene postitus oli tehtud 27-09-10 18:57 ----------

 

No tore.

Tänasest on mul jälle arvutikeeld.

Miks ?

Kuna mul on jooksvates hinnetes 2.

Nii toredad, on siis minu vanemad kellega ma koos elan. Hea meelega, saadaks nad vittu lihtsalt -.-

Aga noh vaatab, ema tuleb varssawist tagasi ülehomme, siis räägin taga, kuradi närvi ajab, iga aasta, nagu mingi lasteaed.

Aga arvutis olen, kuna on olemas geeniuslik programm nimega ophcrack. Aag seda ei saa väga kasutada, kuna mul on cäike vend kes on ilge kitukas.

 

Kui oma vanemad mutti saadad siis kes sulle ratale juppe ostab:D.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ophcrack , mis see on :D?


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No google.ee aitab sind see ophcrackiga.

No mulle piisaks ka tunnist olgema ausad, ega ma sittagi siin ei tee. Käin oma foorumid, rattalehed läbi, blogin äkki, istun msnis, kuulan mõne hea loo. Kui, see tehtud ja midagi teha pole lähen sampi. Igatahes täna hkkab juba sitaks häirima. Eile siis remontsin rattast, panin esipidurile uued klotsid sisse. Sitaks masendav kui kõverad mu kettad on. Ma vist nvel külastan onu seppa loodetavasti ja ehk annab mulle head nõu. Ja noh, mingi naine võiks mu teele astuda, sest atm love from first sight kuluks väga ära.

Täna siis lähen sõitma ja üksi. Aga mul ongi vaja veidi elu ülejärele mõelda. Lihtsalt asjad kõik ei ole üldse nii, nagu ma tahaksin ;(

Vähemalt üks mu väga hea sõber tuleb homme mul itaaliast tagasi, siis on kellegagi vähemalt juttu ajada.

See laul ka omab atm:

 

Kooliga on niimoodi, matemaatika on iga päevaga mulle suurem peavalu. Kui korrutamine jagamine, liitmine lahutamine peast, on minu jaoks väga kerge, ja olen selles päris osav, siis igasugused ruutfunktsioonid jms ei tule kohta üldse. Oled tunnis, saad kõigest aru. lihtsalt vastused ei ole sellised, nagu nad peaksid. Ma kuulan hoolega, üritan kaasa mõelda, aga näed ikkagi. Tore uudis on see, et keemia on mulle juba arusaadavam, ja ei olegi nii raske, asi oli kuulamises. Uus füüsika õpetaja on liiga täpne, seega 4d ainult :(

Inka on 3, uus õpetaja ei oma üldse. Enne oli meil Tiiu Kalve R.I.P, kellega olid mul alati 4d ja 5d ja ta oli nii naljakas. Nüüd on meil 30 aastane mõrd, kes nussib ilgelt näkku ja ainult 3d. Ma räägin kenasti, aga grammatika, fuck it. Muidu kool on suht lebo, kui mata, vene keelt ainult ei oleks (:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Pole siia kaua kirjutanud.

Igatahes suht selline normaalne on olnud.

Täna on tuju hea, kuni hakkan mata KTeks kordama :S

Homme on kontrolltöö ja minu teadmised selleks on äkki 10% ?

Igatahes laupäeval oli siis väljasõit Õpilasesindusega, panime aastaplaani paika, saime tuttavaks paremini, jagasime ideesid jms.

Igatahes, mulle on iga päevaga järjest huvitavam kogu see ÕE värk. Tunnen end sitaks asjalikuna, ja arenen ka koguaeg. Igatahes, mul on sitaks suur huvi BMX racingu vastu. Ootan, et see rada juba valmis saaks, mida Peetrikülla plaanitakse. Aga loodetavasti valmib see alles 2012 :(

Igatahes, miks BMX racing ?

1. Lätlased on olümpiavõitjad, ja meil on lähedalt õppida parimatelt.

2. Pole vaja mägesi, seega Kodumaa kallis kodumaa :)

3. Olümpiaala !!!

4. Palju, palju odava,m

5. Sponsoreid sitaks kergem leida.

Ainus mure on see, et kui see asi valmis saab olen juba 17 ;(

No vähemalt, on mul kõva DH kogemus siis. Paugutan ikka DHd, tahaks kuskile suurele mäele saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Joujou.

Vahepeal on olnud huvitav elu. Rattasõidus tuli väike masendus peale, mis tänaseks on üle läinud, huvi on tagasi. Eile käisin siis kooli esindamas üleriigilistel mälumängu võistlustel. Kui ma meili sain, et pean sinna minema, siis deem, kui targana ma end tundsin. Igatahes tegu ei olnud üldse lihtsa asjaga, vaid väga raskega. Hullud küsimused olid ikka, pidid teadma näiteks kes mingi tsehhi villa on rajanud ja palju muud sellist haiget. Kokkuvõttes oli meie tiim keskel natukene tagapool Tallinna arvestused, harju arvestuses olime suht keskel.Igatahes huvitav kogemus. Sõitmas ka ikka käidud paar korda, ja täna lähen taas. Pole nagu sittagi kirjutada siia. Aaa see ka, 16 oktoober Voorekal jämmi formaadis võistlus, ilgelt ootan juba :)

Kõik kellel ´pole midagi tehha laupäeval siis Tartu küljealla Vooremäele DH vaatama. Luban, et saate huvitava kogemused, nääte hüppeid, droppe ja kindlasti ka kukkumisi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.