Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kanep VS. Viin?

Kumb siis?  

57 liiget on hääletanud

  1. 1. Kumb siis?



Soovitatud postitused

Ma arvan, et te võiksite natukene rohkem aega võtta, kui 2 minutit ja enda post läbi mõelda. Kui tegu on debattiga, kus on osaisteks kanep ja viin, siis ilmselgelt oleks vaja ikkagi natukene materiali, mis näitaks täpsemalt ära, mis ja kus.

Arvamuseks on meil kõigil õigus, kuid huvitavam oleks kuulda Teie endi käest, mis tekitab Teis selle arvamuse? Kas tuginete faktidele või ütlete midagi, mis on lihtsalt täiesti random?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas sa teed nalja?

Viin on puhas keemia?Viin on tehtud piiritusest,ainuke mis on keemia on siidrid.

 

 

 

Keemia on teadus mateeriast ning sellega toimuvate protsesside seaduspärasusest.

Vesi on paar vesiniku ja hapniku aatomit, viina toimeaine etanool on mõned süsiniku, vesiniku ja ühe hapniku aatomid, kanepi enimtuntud toimeaine THC on hunnik süsiniku, vesiniku ja hapniku aatomeid.

Inimene ise on hunnik hapniku, süsiniku, vesiniku, raua, lämmastiku jpt aatomeid. Huvilised saavad siit täpsemalt inimese koostisainete kohta lugeda: http://en.wikipedia.org/wiki/Composition_of_the_human_body#Elemental_composition

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lugege siis täpsemalt, mis alkohol täiega täpselt teeb.

http://www.chemcases.com/alcohol/alc-07.htm

Kindlasti on jubedamaid aineid, kuid see, mis alkogol teeb reaalselt meie ajule on päris kole. Ise hakkasin ka alles aasta tagasi umbes seda uurima ja tulemused on päris koledad, sest kuigi me tunneme, et kõik on hästi ja kõik on sweet, siis tegelikult samal ajal on meie aju toksiine täis, mis töötavad rämedalt meie endi vastu.

See, kui "ohutuks" on tehtud alkohol meedia ja valitsuse regulatsioonidega on päris hirmuäratav, sest, kui vaadata, kui mürk see tegelikult on, siis tekkib tunne, et miks meil sellised asjad üldse lubatud on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pooldan viina, kuid keemia tunnist jäi tõesti meelde, et kõik alkohol on üks suur mürk.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kanep-sitt

viin-jääb täiega peale.... 100% kindlalt minu arvamus see


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Noo issand jumal. Lugege esimest postitust ka tolgused. :D

 

//Edit: Ahh teema lukku te olete nii tuimod ja nagu nii mitte midagi sellest teemast ei jaga. Mai tea miks ma üldse proovisin siit mingit vastust saada. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.