Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Üldine arutlus

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Seal oli mingi teine kamm üldse. Hetkel sain mingisuguse randomi.

 

Mis serveris need Einar Kuusk ja Alduuur mängivad? Tundus hea olevat.

 

siin vist http://pelar.ee/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Seoses viimasel ajal esinenud tõrgetega toimub vahemikus 07.08.2013 kell 23:30 kuni 08.08.2013 kell 9:00 serveri riistvara kontroll. Sel ajal ei ole kättesaadavad Minecrafti serverid, mis on paigaldatud IP-aadressidele 80.241.212.79, 178.238.230.121, 178.238.228.18, 185.2.100.111, 185.2.100.112, 80.241.212.171, 193.200.241.201, 193.200.241.202, 91.205.172.216 ja 91.205.172.249. Kõik teised MC serverid ja paneelid töötavad.

 

Vabandame ebamugavuste pärast ja loodame, et saame tekkinud tõrked sellega kõrvaldatud.

 

Lugupidamisega,

Finatic Hosting

 

Alates 9.30 täna hommikul peaksid kõik MC serverid taas töötama. Füüsilise serveri mälu kontrollil leiti, et see on vigane ning asendati uue ja kontrollitud mäluga. Loodetavasti lahendas see probleemi, kus server iseeneseslikult taaskäivitus.

 

Lisaks sellele plaanime siiski täna öösel vahetada ka operatsioonisüsteemi kerneli sama versiooni peale, mis on kasutusel meie teistel serveritel ja mis teatavasti on stabiilselt töötanud juba mitmeid kuid. Teeme seda täna öösel umbes kell 12-01 paiku. See ei tohiks võtta kauem kui 1 tunni.

 

Täname mõistva suhtumise eest.

 

Lugupidamisega,

Finatic Hosting

Muudetud liikme pampampam'i poolt

game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No offence, aga miks sa selle siia postitad?


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Seoses viimasel ajal esinenud tõrgetega toimub vahemikus 07.08.2013 kell 23:30 kuni 08.08.2013 kell 9:00 serveri riistvara kontroll. Sel ajal ei ole kättesaadavad Minecrafti serverid, mis on paigaldatud IP-aadressidele 80.241.212.79, 178.238.230.121, 178.238.228.18, 185.2.100.111, 185.2.100.112, 80.241.212.171, 193.200.241.201, 193.200.241.202, 91.205.172.216 ja 91.205.172.249. Kõik teised MC serverid ja paneelid töötavad.

 

Vabandame ebamugavuste pärast ja loodame, et saame tekkinud tõrked sellega kõrvaldatud.

 

Lugupidamisega,

Finatic Hosting

 

Alates 9.30 täna hommikul peaksid kõik MC serverid taas töötama. Füüsilise serveri mälu kontrollil leiti, et see on vigane ning asendati uue ja kontrollitud mäluga. Loodetavasti lahendas see probleemi, kus server iseeneseslikult taaskäivitus.

 

Lisaks sellele plaanime siiski täna öösel vahetada ka operatsioonisüsteemi kerneli sama versiooni peale, mis on kasutusel meie teistel serveritel ja mis teatavasti on stabiilselt töötanud juba mitmeid kuid. Teeme seda täna öösel umbes kell 12-01 paiku. See ei tohiks võtta kauem kui 1 tunni.

 

Täname mõistva suhtumise eest.

 

Lugupidamisega,

Finatic Hosting

 

Küsimus sulle, miks te ei tee oma teemat siia?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Küsimus serveri kohta:

 

Kas mu server peaks vastu, kui panen peale sellised pluginad. Serveri RAMiks oleks: 1024MB. Kuidas need pluginad ültse mõtjutavad serverit, kas oleks lagine, väike lag või jookseks korralikult? Äkki keegi tark oskaks vastata :D?

 

PLUGINS:

1. Authme

2. Essentials

3. ChestShop

4. LWC

5. PermissionsEX

6. Vault

7. WorldEdit

8. WorldGuard

9. Night Attack

10. Timeismoney


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Küsimus serveri kohta:

 

Kas mu server peaks vastu, kui panen peale sellised pluginad. Serveri RAMiks oleks: 1024MB. Kuidas need pluginad ültse mõtjutavad serverit, kas oleks lagine, väike lag või jookseks korralikult? Äkki keegi tark oskaks vastata :D?

 

PLUGINS:

1. Authme

2. Essentials

3. ChestShop

4. LWC

5. PermissionsEX

6. Vault

7. WorldEdit

8. WorldGuard

9. Night Attack

10. Timeismoney

Kui max mängijate arvuks on 24, siis veab tõrgeteta välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No siis enam mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küsimus serveri kohta:

 

Kas mu server peaks vastu, kui panen peale sellised pluginad. Serveri RAMiks oleks: 1024MB. Kuidas need pluginad ültse mõtjutavad serverit, kas oleks lagine, väike lag või jookseks korralikult? Äkki keegi tark oskaks vastata :D?

 

PLUGINS:

1. Authme

2. Essentials

3. ChestShop

4. LWC

5. PermissionsEX

6. Vault

7. WorldEdit

8. WorldGuard

9. Night Attack

10. Timeismoney

 

See sõltub ka hostist, kui hea riistvara ja interneti ühendus hostil on

Eesti hostide kohta ei tea, aga Fragnet veaks selle ilusasti välja isegi, kui suht tihti worldeditit kasutad. Mängijate poole pealt ei tea


Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See sõltub ka hostist, kui hea riistvara ja interneti ühendus hostil on

Eesti hostide kohta ei tea, aga Fragnet veaks selle ilusasti välja isegi, kui suht tihti worldeditit kasutad. Mängijate poole pealt ei tea

 

Nende pluginatega peaks lebolt ja puhtalt ära jooksma vähemalt 24 mängijat.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Okei, nüüd mul üks uus küsimus.

Nimelt ma teen mapi, kuid tahaks vanast mapist oma paari ehitist uute mapi kopeerida. Äkki nippe, kuidas seda käbe teha vms :D

Ma ise arvan, et muud võimalust pole, et lähed serverisse ja teed 2 mapi portali ja ühes on see mapi asjad seal võtad mõned ja kopeerid teisse ja pärast kustutad tolle mapi kuidagi ära. Ausalt öeldes ma seda asja väga ei mõista, kuid oleks küll paar ehitist (2) teisse mapi kopeerida :D

 

Aga kuidas?


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Okei, nüüd mul üks uus küsimus.

Nimelt ma teen mapi, kuid tahaks vanast mapist oma paari ehitist uute mapi kopeerida. Äkki nippe, kuidas seda käbe teha vms :D

Ma ise arvan, et muud võimalust pole, et lähed serverisse ja teed 2 mapi portali ja ühes on see mapi asjad seal võtad mõned ja kopeerid teisse ja pärast kustutad tolle mapi kuidagi ära. Ausalt öeldes ma seda asja väga ei mõista, kuid oleks küll paar ehitist (2) teisse mapi kopeerida :D

 

Aga kuidas?

 

Teedki Multiversega 2 maailma ja WorldEditi //copy käsklusega saad kopeerida ehitisi. Kui ei taha Multiverset kasutada, siis võid salvestada ehitised vanas mapis schematicuks ja hiljem need pasteda uuel mapil.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ikka veel otsin!

 

VoidCraft Servers

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Survival Games 7 on eesti lipp :D [ATTACH=CONFIG]3679[/ATTACH]

 

Kust sa seda mappi nägid?


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.