Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Üldine arutlus

Soovitatud postitused

VIP

Genius lõpeta spam :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas kellelgi oleks mõni hea Minecraft serveri idee? Selline, mida ei eksisteeri ning millest mängijad oleksid huvitatud? Plaanis on teha custom pluginaga server, ideedest jääb vaid puudus :/


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sõber rääkis, et kirjutas kuskil foorumis, et võta bolthosti asemel parem lionhost või finatic hosting. Pärast selgus, et BoltHosti omanik Martin oli seal admin ja muutis selle taoliseks postituseks:

 

"Võta ikka BoltHost"


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sõber rääkis, et kirjutas kuskil foorumis, et võta bolthosti asemel parem lionhost või finatic hosting. Pärast selgus, et BoltHosti omanik Martin oli seal admin ja muutis selle taoliseks postituseks:

 

"Võta ikka BoltHost"

 

Tundub, et resellivad Finatic Hostingut.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas kellelgi oleks mõni hea Minecraft serveri idee? Selline, mida ei eksisteeri ning millest mängijad oleksid huvitatud? Plaanis on teha custom pluginaga server, ideedest jääb vaid puudus :/

Tee mingi taoline ,et on kaks kindlust,vahel on müür üks kindlus ründab, teine kaitseb raundi lõppedes vahetatakse osapooled ja raundi lõpus parandatakse ka kindlus ,müür tnt cannonid ntx jms siis võid proovida teha mingid klassid ka.Näiteks Knight,Ranger,Demolisher(Sapper)[paneks tntsid šaboteeriks vastaseid],magerid,bufferid(potionid) jms.Andsin jupi kätte :D kui said aru ja viitsid siis miks mitte?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sel mängul on multiplayeris väga palju mängu stiile. Nimetan paar, PvP/Griif/Raid, Jailbreak, Capture the flag, HG jne...Kui sul on tõmmatud Minecraft (Cracked) siis saa saad osades serverites aint olla, aga kui ostetud, siis igas serveris olla, kui just ei ole mingi white-list v6i hamachi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hea õpetusvideo cracked mängijatele, kes veel 1.6 tööle pole saanud:

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RaYsJorvihg


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõik Minecraft huvilised: play.mchg.ee (Hunger Games server).


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Niipalju kui mulle öeldi, on Bolthosti omanik tellinud Finatic Hostingust juba 2 serverit.

 

Kas see pole mitte see host kus ei osatud vpsile isegi serverit seadistada? :D

 

Jah, täpselt.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Niipalju kui mulle öeldi, on Bolthosti omanik tellinud Finatic Hostingust juba 2 serverit.

Nad resellivad jah Su Finaticut. Üks bolthosti "klient" võttis minuga ühendust, et kuidas bolthostis sms teenuseid teha, paneeli link oli finatichostingu oma :D Bolti "tehnikud" keeldusid teda ise aitamast, ütlesid, et see on "serveriväline asi" ning see ei ole nende lepingus kirjas :D

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa aru kuidas cracked Minecrafti m2ngijad viitsivad jamada selle "Uue cracked launcheriga"... Kui sa tõesti ostaksid selle Minecrafti oma 19.95€ eest saaksid selle eest launcherite jamadest lahti, saaksid liituda premium serveritega ja kui tahad, siis saaksid valida m6ne teise skini peale default "Steve".

Arvestades, et praegusel ajal maksavad parimatest mängudest uuemad 50€+ ja nendest ei pruugi saada palju gameplayd on Minecrafti väärtus vähemalt 40€.

 

Ma ostsin endale Minecrafti premium kasutaja pikemat aega tagasi ja ma ei ole korra isegi mõelnud, et ei oleks pidanud tegema.


Turtles.

That is all.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei saa aru kuidas cracked Minecrafti m2ngijad viitsivad jamada selle "Uue cracked launcheriga"... Kui sa tõesti ostaksid selle Minecrafti oma 19.95€ eest saaksid selle eest launcherite jamadest lahti, saaksid liituda premium serveritega ja kui tahad, siis saaksid valida m6ne teise skini peale default "Steve".

Arvestades, et praegusel ajal maksavad parimatest mängudest uuemad 50€+ ja nendest ei pruugi saada palju gameplayd on Minecrafti väärtus vähemalt 40€.

 

Ma ostsin endale Minecrafti premium kasutaja pikemat aega tagasi ja ma ei ole korra isegi mõelnud, et ei oleks pidanud tegema.

 

Ma arvan, vähemalt pooled cracked mängijad ostaksid endale Minecrafti, aga nende emmed-issid ei luba.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õigus, paljud lihtsalt ei saa kuidagi muudmoodi maksta. Ainult nii et emad, isad näevad.

No kui lapsel on oma raha, siis ei saa ma aru, miks ikkagi paljud vanemad takkistavad seda, no jah, nad muretsevad, aga ikkagi, lapsel on oma raha ja tahab mängu osta, mis seal nii hullu on, et lapsevanemad ei luba seda?


Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei saa aru kuidas cracked Minecrafti m2ngijad viitsivad jamada selle "Uue cracked launcheriga"... Kui sa tõesti ostaksid selle Minecrafti oma 19.95€ eest saaksid selle eest launcherite jamadest lahti, saaksid liituda premium serveritega ja kui tahad, siis saaksid valida m6ne teise skini peale default "Steve".

Arvestades, et praegusel ajal maksavad parimatest mängudest uuemad 50€+ ja nendest ei pruugi saada palju gameplayd on Minecrafti väärtus vähemalt 40€.

 

Ma ostsin endale Minecrafti premium kasutaja pikemat aega tagasi ja ma ei ole korra isegi mõelnud, et ei oleks pidanud tegema.

 

Ma ei mängigi seda mängu nii tihti, et selle eest 20$ välja köhida...

Laps pole aga lihtsalt selle cracked teemal võtan sõna :)

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No kui lapsel on oma raha, siis ei saa ma aru, miks ikkagi paljud vanemad takkistavad seda, no jah, nad muretsevad, aga ikkagi, lapsel on oma raha ja tahab mängu osta, mis seal nii hullu on, et lapsevanemad ei luba seda?

 

Oletame et lapselt on jh enda raha aga emad, isad kardavad et laps ostab midagi halba või siis ütlevad et sul pole vaja raha kulutada mängupeale, parem säästa saad midagi suurt osta. Igasuguseid sellised asju on.


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Niipalju kui mulle öeldi, on Bolthosti omanik tellinud Finatic Hostingust juba 2 serverit.

 

 

 

Jah, täpselt.

 

Nad resellivad jah Su Finaticut. Üks bolthosti "klient" võttis minuga ühendust, et kuidas bolthostis sms teenuseid teha, paneeli link oli finatichostingu oma :D Bolti "tehnikud" keeldusid teda ise aitamast, ütlesid, et see on "serveriväline asi" ning see ei ole nende lepingus kirjas :D

 

Minuarust tuleks iga hosti ToS'is midagi ka resell kohta ära mainida.

Närvi ajavad mingid lõdvikud kes hostikunne mängivad ja siis mingi nätsupaki raha tasku panevad iga kliendi pealt.

Eriline probleem resell puhul on ka see, et kunagi ei või teada kuna see kutt maksmata jätab reaalsele hostile, siis algab süüdistuste ring, kes reaalselt süüdi on.

 

Lihtsalt soovitusena mainin :D


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

yo

 

Kui oleks võimalus, siis kui paljud telliksid 10€ eest 8GB serveri?


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.