Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Millega tegelete ? Saavutused jne.

Soovitatud postitused

tegelesin kunagi pikemat aega maadlusega , tavaliselt igal võistlusel oli mingi medal , enam väga maadlus huvi ei paku , kuid treener ikka kutsub , et tule , tule.siis sõidan tõuksi , mingeid medaleid pole vms , ei ole käind võistlustel , jalkas ka samalugu , rahvas tulime end kooliga eesti meistriks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole just suurem saavutus, aga suvel tegin vee sees tagurpidi 8 kukerpalli järjest ja siis pärast väikest pausi 7 õigetpidi kukerpalli järjest. Jalad põhja ei puudutanud. Seda pole keegi sõpradest-tuttavatest üle teinud, aga võin öelda et ei soovita ka väga, kuna see keeras midagi veits perse, 2 nädalat polnud mingit tuju enam ujuda, pidevalt süda paha jne. Aja seda ka, et kui olin need 8 kukerpalli ära teinud siis oli veest pea välja panemisega raskusi, ei tajunud kus pool on pind. Nii ära trippis lihtsalt.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pole just suurem saavutus, aga suvel tegin vee sees tagurpidi 8 kukerpalli järjest ja siis pärast väikest pausi 7 õigetpidi kukerpalli järjest. Jalad põhja ei puudutanud. Seda pole keegi sõpradest-tuttavatest üle teinud, aga võin öelda et ei soovita ka väga, kuna see keeras midagi veits perse, 2 nädalat polnud mingit tuju enam ujuda, pidevalt süda paha jne. Aja seda ka, et kui olin need 8 kukerpalli ära teinud siis oli veest pea välja panemisega raskusi, ei tajunud kus pool on pind. Nii ära trippis lihtsalt.

 

Ise olen teinud kuskil 3-4 tagurpidi ja kohe edasipidi järgi ja juba siis oli suht sitt.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Up !


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegelene jõusaaliga.Olen juba 7+ kuud käinud ja tulemused on väga head:D

Alguses surusin rinnalt 55kg ja nüüd tuli juba 91kg ära:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jalgpallis 2009.aasta sai koolidevahelisel sisekatel Eesti meistriks tuldud. Jõusaalis on ka suht head tulemused. Nüüd võtsin 9 kuu eest ette võitlusspordi ja vaatan, mis seal korda saata annab.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Siin kõik meistrid koos ju.

Ma sain ükskord orienteerumisel 3. koha (lindirada)

 

Vabal ajal niidan muru, lükkan lund või külvan kartulit


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegelen raskejõustikuga

Olen saanud ühe korra 4-nda ja 5-nda koha.Eriti pole võistlustel käinudki.

Jõusaalis olen käinud peaaegu juba 1aasta.

Trenni algul sai võtta rinnale mingi 40-50kg rohkem mitte aga nüüd juba 85kg:D

Kükke jõudsin algul teha 50kg nüüd max on 100kg

Saavutada tahaks ,et saaks mõne medali mõnes alas,kas kuulis või vasaras(see on võimatu).


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen 15-aastane. Tegelen juba 9'dat aastat tennisega. Paljud arvavad, et see on naisteala, kuid mulle meeldib. Võistlen nii rahvusvahelisel tasemel, kui ka Eestis. Eestis on mu edetabelikoht 97' sündinud poiste hulgas 3. Mullu Eesti Noorte Meistrivõistlustel saavutasin üksikmängus hõbeda nii U-14 vanuseklassis, kui ka U-16 vanuseklassis. Rahvusvahelisel tasemel on parimaks saavutuseks 2. koht Soomes ja 3. koht Lätis. Sel suvel on plaanis minna võistlema Venemaale Peterburi lähistele, Leetu Siauliaisse, Lätti Riiga, Belgiasse Brüsselisse, kahele turniirile Rumeeniasse, Lätti Riiga, Rootsi Umeasse, Rootsi Göteborgi, Leetu Siauliaisse, Lätti Jurmalasse, Soome Vierumäkisse ja Soome Tamperesse. Juba esmaspäeval on minek Venemaale ja siis see trall hakkab jälle - Suvehooaeg võtab mult enamuse suvest ära. Sinna lisanduvad veel Eestisisesed turniirid. Karikaid on mul üle 40.


Hendrik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen tegelenud esimesest klassist jalgpalliga, niiet umbes 7a täis. Jalgpalliga midagi eriti saavutanud individuaalselt ei olegi. 9 kuud olen tegelenud freestyle footballiga, olen mõelnud minna ja panna proovile end eesti talendis järgmine sügis, eks näis kui palju enesekindlust mul koguneb. Ka olen hakanud just hiljuti käima rannajalkas ja jõusaalis, et suve maksimaalselt ära kasutada. Mõlemas olen käinud hetkel 1 trenn ainult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jalgpalliga tegelen saavutusi veel pole kuna 2 nädalat tagasi alustasin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ei tegelegi millegagi : (

 

Tahaks taekwondood õppima minna, aga pole kursis kus ja mis maksab.

 

õppisin soomes seda 2 aastaad, esimesed 2 vööd oli see kus õppisid niisama peksa ja lukke tegema, siis peale seda hakkasid neid flipidega kicke õppima,

 

aastamaks oli 120€

 

endal oli punane roheline vöö punase triibuga

 

1 korra kukkusin sellest testist läbi kus see vaatab et mida sa oskad ja kas annab sulle uue vöö, sellest kukkusin läbi aga nädala ajapärast sain uuesti tehtud :D

 

1 aastas kui läbi pääsed saad 2 vööd, ehk alustad valgest, siis saad valge kollase triibuga, siis kollase, kollane rohelisega jne

 

/ontopic

 

ise mängin korvpalli ja enda klassis parim.

kunagi ammu jooksin kh ja medaleid on 11 ja 8 neist on 3-koht, 2 on 2-koht ja siis 1 on esimene koht :D

 

vaba-ajal tegelen fishinguga ja motocrossiga


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sulgpall - 1 karikas ja tohhuja karikaid, k2sin ka v2iksena taekwondoos 6 aastat, suht v2ike olin ja sain rohelise-sinise v66 k2tte ka. ja kui see 'test' tuli siis k6ik mingi hull p6desid, sest mingi eesti pro Kim vms, mis ta nimi oligi tuli ja vaatas yle :D:D


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käin ujumas, talvel alustasin ning nüüdseks pool aastat juba käidud. Sügisel hakkan uuesti käima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.