Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Ps3/xBox360]Call of Duty .

Soovitatud postitused

Sain just 25 killstreaki... Kahju, et nuke lahti polnud, arvasin, et ei saa elusees nii palju kille ilma surmata :D

Sain 4 killstreaki ära, sain care packagest ammot. 7 killstreakiga sain Harrier strike, samal ajal kui see õhus oli, sain Pave Lowi ka. Campasin kuskile nurka maha ja kille tuli :D Neid nottisin ka, kes mööda jooksid minust. 25 killi käes, surin ära ja siis mingi teine vend minu tiimist sai nuke :P Lõpus oli seis 25-3

 

Eile vms. vaatasin su parim killstreak oli 21...


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eile vms. vaatasin su parim killstreak oli 21...

 

Kust kohast sa vaatad seda üldse? Ma lasin 25 100% ära -.-

Täna lasin Rust'is 21, siis surin :D

Level 45 olen muidu. Tactical knife omab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Haha , sai tummi embleemi :D Need "ma tulen kohale ja annan molli" tüübid nii lahedad :D

 

Muidu nüüd ma lvl 35, proovisin mingi 10 min tagasi nuke saada , sain 8 killstreak ja siis mingi homo tuli seljatagant ja tappis ära xD

Tahaks juba lvl 45 saada :D Siis saab 1 man army. Nuubtuubs :D

 

---------- Postitused liidetud 02-09-10 16:12 ---------- Esimene postitus oli tehtud 01-09-10 22:50 ----------

 

http://www.youtube.com/watch?v=_VuOJvNJmqc&feature=channel

 

Black ops multiplayer gameplay .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lasin hetkel noaga 23 killstreak :P Level 48 hetkel.

 

// Nüüd lasin 22 killstreak noaga scrapyardis lol :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Lasin hetkel noaga 23 killstreak :P Level 48 hetkel.

 

// Nüüd lasin 22 killstreak noaga scrapyardis lol :D

 

Nice lol :D Ise lasin mingi 15 ennem :D siis lõppes mäng ära >.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mängisin just 2 TDMi , esimene kord sain 25 killstreak (Nuke polnud peal =/)

Peale seda panin nuke peale, sain siis 23 või 22 killstreaki ja siis mäng lõppes ära :D

 

Pole muidu kunagi TDMis nuke saanud kuna see kestab nii vähe :P

Nüüd lvl 50 muidu .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mängisin just 2 TDMi , esimene kord sain 25 killstreak (Nuke polnud peal =/)

Peale seda panin nuke peale, sain siis 23 või 22 killstreaki ja siis mäng lõppes ära :D

 

Pole muidu kunagi TDMis nuke saanud kuna see kestab nii vähe :P

Nüüd lvl 50 muidu .

 

Mis setup'i kasutad ?

Mis killstreakid on ?

 

Omadest kogemustest tean, et selline killstreak setup annab tavaliselt nuke kõige kergemini : Predetor ; Chopper (kui oled hea AC130 siis see) ; Nuke

Statistika näitab, et sellise setupiga saavad inimesed kõige rohkem nukesi. xD Ise saan ka :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma level 52, hetkel peal Harrier, Chopper gunner ja siis Tactical nuke. Viimased 2 päeva proovinud, ei saa lihtsalt 7 killstreaki ära, väga haige :(

Soovitage head relva, mida kasutada. Ma kõik relvad vistl äbi proovinud, mida kasutada saan ja kõik suht sitad minu meelest :D m4a1 ja scar-h parimad...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

acr extended mags. Parim millega nuke proovida :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
acr extended mags. Parim millega nuke proovida :)

 

Ja mis perkid? muidu kasutasin scavanger prod, sellel pmst lõpmatuseni kuule + saab claymore koguaeg plantida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mis setup'i kasutad ?

Mis killstreakid on ?

 

Omadest kogemustest tean, et selline killstreak setup annab tavaliselt nuke kõige kergemini : Predetor ; Chopper (kui oled hea AC130 siis see) ; Nuke

Statistika näitab, et sellise setupiga saavad inimesed kõige rohkem nukesi. xD Ise saan ka :D

 

Mu setup oli Nuubtuubs , 1 man army , danger close, ninja ^^ ,

Killstreaks .. 5 (pred) 8 (emergency) 11 (chopaaa)

 

Kui tahate nuke saada siis ise soovitan sellist setupi :

Perks :

Scavenger

Stopping power

Ninja

 

Killstreakss : 7 ( Harriers ), 11 ( Chopa ), 25 ( nuke )

 

Primary : Endale meeldib m16 w/Holographic sight

Secondary : Umm .. Ise kasutan Stingerit, suht pohhui mis kasutad tbh .

 

Equipment : Claymore on vist kõigeparem

Special eq. : Stun meeldib mulle :P

Ja ACRi küll ei soovita = / Väääääga low damage on :s

Atm muidu lvl 58 , ööseks mingi 62 prolly :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain harrieri ja chopper gunneri terminalis kätte, 15killstreak kokku ainult :S Siis sai mäng läbi, peab dominationi hakkama mängima, rohkem aega.

Level 54 muidu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Tegelt loeb küll. Spas on minu soovitus tavaliseks frag kogumiseks.

 

Hmm .. kui scavenger / 1 man army on siis seda küll vaja pole ..

 

Vbla aint siis oleks vaja kui sa tead, et seal majas palju inimesi ja tahad ise sinna majja minna vms .. sellejaoks soovitan AA 12e . Kiire , tugev ja close comb . Super majade võtmiseks :)

 

E/// Sain ennem nuke muidu :P Peale seda proovisin veel ühte saada, aga sain 23 killstreaki ja siis sain surma . Veits närvi läksin tbh :D

 

E2>.// Ma kohe lvl 70 :D Tulin just koolist koju, pean 45k xp tegema siis lvl 70 :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain just 23killstreak, siis sai chopper otsa ja sain backfucked. 2 killi nukest puudu, üldse ei ajanud närvi :S

:D:D Järgmine kord tuleb ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sain just 23killstreak, siis sai chopper otsa ja sain backfucked. 2 killi nukest puudu, üldse ei ajanud närvi :S

:D:D Järgmine kord tuleb ka.

 

Ikr .. sitaks närvi ajab siukene asi :D

Ise sain muidu Seljatagant shotgunniga kui mul 23 killstreaki oli ;D

 

Aga jh siis , edu oma nuukiga :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuulge tarkpead, rääkige. Kas oleks mõtekam kasutada stopping power pro või siis seda danger close perki? Osad väidavad, et näiteks kui sa danger clsoega harrier kätte saad, siis see võtab täiega hästi ja chopper gunner ka. Nagu paremini kui muidu, on see tõsi? Hetkel sain skidrowis 2x harrier kätte, kordagi ei suutnud chopperini välja vedada, aga see probs mapi pärast. 34-12 ja 5 assisti jäi seis :S Parim mul siiani :D Muidu lasen UMP45+silencer, suht hea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kuulge tarkpead, rääkige. Kas oleks mõtekam kasutada stopping power pro või siis seda danger close perki? Osad väidavad, et näiteks kui sa danger clsoega harrier kätte saad, siis see võtab täiega hästi ja chopper gunner ka. Nagu paremini kui muidu, on see tõsi? Hetkel sain skidrowis 2x harrier kätte, kordagi ei suutnud chopperini välja vedada, aga see probs mapi pärast. 34-12 ja 5 assisti jäi seis :S Parim mul siiani :D Muidu lasen UMP45+silencer, suht hea.

 

Umm , kui sa midagi plahvatavat ei kasuta siis mõttetu .. ise kasutan danger close siis kui kasutan NuubTuube .

Ja kui sa ei saa skidrowis nuuki siis ära muretse :D Seal on kõige raskem nuuki saada :D Need mapid kus on palju maju = Palju katet :)

 

Ma ei ütle seda, et sela on võimatu saada .. kui nad ikka spawn trapped flag A's on siis sa saaksid oma nuuki ikkagi kätte, aga jh .. koguaeg nad pole spawn trapped .

 

Niiet jh , stopping power . :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Omg noooh. 22killstreak, chopper sai otsa, mäng sai läbi :S Rundownis. Haige lihtsalt.

Nüüd sain 20, sitt chopper ei saanud kille eriti Terminalis.

 

//Ffs.. olin quarrys, sain harrieri ja chopperi kätte, 21 oli, lasin 2 juurde, siis sain stunned ja surin :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Omg noooh. 22killstreak, chopper sai otsa, mäng sai läbi :S Rundownis. Haige lihtsalt.

Nüüd sain 20, sitt chopper ei saanud kille eriti Terminalis.

 

//Ffs.. olin quarrys, sain harrieri ja chopperi kätte, 21 oli, lasin 2 juurde, siis sain stunned ja surin :S

 

Wow , sul on vist ikka mingi #1 luck :D Tuleb välja, et ma polegi ainuke kellel sitt luck on :D

 

Aga njh , küll sa kunagi saad selle :D Endal oli ka niimodi nagu sul :D Kui mingi 20+ killstreak on siis süda hüppab :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Wow , sul on vist ikka mingi #1 luck :D Tuleb välja, et ma polegi ainuke kellel sitt luck on :D

 

Aga njh , küll sa kunagi saad selle :D Endal oli ka niimodi nagu sul :D Kui mingi 20+ killstreak on siis süda hüppab :D

 

Ma sain eile 27killstreak oma arust, aga vahepeal oli nii et, kui chopperis olin siis surin ju :D Ma ei peitnud ennast ära :S

 

Anyway, lähen proovin kohe veel, level 61 kohe.

 

//Täiesti perses lihtsalt. Sain roundi lõpus nuke kätte, sain chopperist välja, callisin nuke sisse ja samal ajal sai mäng läbi, 200 sai täis dominationis. Ehk siis pmst ei saanud nuket :S V

 

// sain Afghanis 24 killstreak, nägin 25ndat venda, lasin paar kuuli, mööda, sain 2x flash ja surin, nagu mida perset. Ma ei saagi nuket?

 

//Nuke lõpuks, Highrises!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma sain eile 27killstreak oma arust, aga vahepeal oli nii et, kui chopperis olin siis surin ju :D Ma ei peitnud ennast ära :S

 

Anyway, lähen proovin kohe veel, level 61 kohe.

 

//Täiesti perses lihtsalt. Sain roundi lõpus nuke kätte, sain chopperist välja, callisin nuke sisse ja samal ajal sai mäng läbi, 200 sai täis dominationis. Ehk siis pmst ei saanud nuket :S V

 

// sain Afghanis 24 killstreak, nägin 25ndat venda, lasin paar kuuli, mööda, sain 2x flash ja surin, nagu mida perset. Ma ei saagi nuket?

 

//Nuke lõpuks, Highrises!

 

:DDDDD

Gratz :D:DDDDDDD

 

Ise muidu lasin prestige, ei viitsind enam :D Atm mingi lvl 15, 6th prestige ^.^

Highraisis muidu suht sitt saada nuuki imo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Dunno, ma ise korra sain nuke ära ja rohkem pole proovinud isegi. Pole enam tükk aega nuke killstreaki alla pannud :)

Muidu viimasel ajal lihtsalt funninud, noaga ringi laskud ja inimesi vihastanud :D Ja no AC130 tuleb ka päris lihtsalt noaga.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.