Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Xbox360

Soovitatud postitused

VIP

Kodustamine pidi rrodi esile tooma rohkem. Jasper emaplaat peab/vöiks olla enne seda kui ostate


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kinect on suht huvitav isegi. Kuid minu arust on veits ebard seal teleka ees hüpata jms. Kui midagi käes on, siis veidi normaalsem.

Ma arvan, et selle Kinectiga tuleb suht palju jamasi, ei võta liikumist ülesse ja nii. Kallis on see ka, umbes 2500 ringis. Maitse asi muidugi.

Ma ei saa aru, mis nende uute 4gb xboxide mõte on? Sinna ei mahu ükski mäng peale ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kodustamine pidi rrodi esile tooma rohkem. Jasper emaplaat peab/vöiks olla enne seda kui ostate

Kodustamine ei tekita mitte mingit moodi RROD-i. Pigem mängid sa oma konsooliga rohkem ja seepärast võib RROD tulla. RROD tähendab Red Ring Of Death ehk ülekuumenemine. Üldjuhul tekib GPU (graafika) alla külmjoode, mis väljendubki RROD-ina. Olen RROD-e parandanud umbes 150 korda ja enamus neist on seotud GPU ülekuumenemisega seotud külmjoote probleemiga. Uutel 2009 aasta mudelitel seda probleemi pole, seega võite omale julgelt Xboxi soetada.

 

Xbox Live 3 kuud maksab näiteks Konsoolipoes 350kr, mis pole sugugi kallis arvestades Eesti turgu.

http://www.konsoolipood.eu/index.php/mangukonsoolid/xbox/livejapunktid/xbox-360-live-1-kuu-kuldkaart-1.html

 

Modimise kohapealt nii palju, et hetkel on LITE-ON drivedele välja LiteTouch 1.1 firmware, mis pidid välistama bännisaamise ohu täielikult, seega võite moditud konsooliga rahulikult onlines edasi mängida, kellel huvi võib kontakteeruda minuga.

 

Konsoolipood pakub väga hea hinnaga erinevaid konsoole (k.a Xbox360).


http://www.konsoolipood.eu - Parimad Playstation 3, Xbox 360, PSP, Wii tarvikud & mängud internetist! :cool:

http://www.konsool.eu - Konsoolide kommuun

[email:3n9cbs7o]Jandre@konsool.eu[/email:3n9cbs7o]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kodustamine ei tekita mitte mingit moodi RROD-i. Pigem mängid sa oma konsooliga rohkem ja seepärast võib RROD tulla. RROD tähendab Red Ring Of Death ehk ülekuumenemine. Üldjuhul tekib GPU (graafika) alla külmjoode, mis väljendubki RROD-ina. Olen RROD-e parandanud umbes 150 korda ja enamus neist on seotud GPU ülekuumenemisega seotud külmjoote probleemiga. Uutel 2009 aasta mudelitel seda probleemi pole, seega võite omale julgelt Xboxi soetada.

 

Xbox Live 3 kuud maksab näiteks Konsoolipoes 350kr, mis pole sugugi kallis arvestades Eesti turgu.

http://www.konsoolipood.eu/index.php/mangukonsoolid/xbox/livejapunktid/xbox-360-live-1-kuu-kuldkaart-1.html

 

Modimise kohapealt nii palju, et hetkel on LITE-ON drivedele välja LiteTouch 1.1 firmware, mis pidid välistama bännisaamise ohu täielikult, seega võite moditud konsooliga rahulikult onlines edasi mängida, kellel huvi võib kontakteeruda minuga.

 

Konsoolipood pakub väga hea hinnaga erinevaid konsoole (k.a Xbox360).

 

 

vöibolla töesti, aga, ma mötlen neile kes ostavad kasutatult


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kodustamine ei tekita mitte mingit moodi RROD-i. Pigem mängid sa oma konsooliga rohkem ja seepärast võib RROD tulla. RROD tähendab Red Ring Of Death ehk ülekuumenemine. Üldjuhul tekib GPU (graafika) alla külmjoode, mis väljendubki RROD-ina. Olen RROD-e parandanud umbes 150 korda ja enamus neist on seotud GPU ülekuumenemisega seotud külmjoote probleemiga. Uutel 2009 aasta mudelitel seda probleemi pole, seega võite omale julgelt Xboxi soetada.

 

Xbox Live 3 kuud maksab näiteks Konsoolipoes 350kr, mis pole sugugi kallis arvestades Eesti turgu.

http://www.konsoolipood.eu/index.php/mangukonsoolid/xbox/livejapunktid/xbox-360-live-1-kuu-kuldkaart-1.html

 

Modimise kohapealt nii palju, et hetkel on LITE-ON drivedele välja LiteTouch 1.1 firmware, mis pidid välistama bännisaamise ohu täielikult, seega võite moditud konsooliga rahulikult onlines edasi mängida, kellel huvi võib kontakteeruda minuga.

 

Konsoolipood pakub väga hea hinnaga erinevaid konsoole (k.a Xbox360).

 

Esiteks : Mis asi on külmjoon xD ? Endaleiutatud sõnad on alati parimad. (google vähemalt ei tunnista midagi sellist)

Teiseks : Jah, RRoDi on võimalik parandada, kuid mitte alati.

Kolmandaks : RRoDi tekkepõhjusi on väga palju, mitte ainult CPU ülekuumenemine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esiteks : Mis asi on külmjoon xD ? Endaleiutatud sõnad on alati parimad. (google vähemalt ei tunnista midagi sellist)

Teiseks : Jah, RRoDi on võimalik parandada, kuid mitte alati.

Kolmandaks : RRoDi tekkepõhjusi on väga palju, mitte ainult CPU ülekuumenemine.

 

Kus koha sa sõna "külmjoon" veel nägid? Ja sry aga ära pls ürita tarka panna RROD teemal, kui sa eriti ei jaga seda värki.


2i26ecyjb3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda, et ostsin hiljuti omale ka xboxi, neli mängu on ainult olemas.

Oleks mõtekas ära flashida?

Sest ei kavatse hakata mängudepeale maiteakuipalju raiskama..

 

Oleneb täiesti. Kui oled mingi ilge multiplayer pelaja, siis parem ära flashi.

Kuid kui enamasti mängid singleplayer, siis muidugi, et flashi ära. 500-600 on normaalne hind.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

da.

 

---------- Postitused liidetud 08:41 ---------- Esimene postitus oli tehtud 08:39 ----------

 

Oleneb täiesti. Kui oled mingi ilge multiplayer pelaja, siis parem ära flashi.

Kuid kui enamasti mängid singleplayer, siis muidugi, et flashi ära. 500-600 on normaalne hind.

 

Cool, kuulsid seda juttu xbox.pri.ee-s nüüd tuled siia tarka panema?

 

btw, flashitud konsooliga saab ka nagu online pelada? Niiet miks ka mitte.

 

Kaspar, flashiks su asemel ära. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei soovitak xbox 360 m2ngida onlines kellel crack peal 3 kuud tuleb bann wave LoL 1.Nov 2010 kuni Mingi Jaanuarini xD

 

---------- Postitused liidetud 16:25 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:24 ----------

 

ma vist panen uue frimware peale et mull ei oleks cracki peale sest ei taha kuidagi lives banned saada


MineCraft Ruulib!(H)

MSN:ChainSawFerret@hotmail.com

Skype:ChainSawFerret

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei soovitak xbox 360 m2ngida onlines kellel crack peal 3 kuud tuleb bann wave LoL 1.Nov 2010 kuni Mingi Jaanuarini xD

Ausõna, mida sa ajad? Dashboard uuendus tuli täna, mitte banwave. Banwave tuleb 4.nov ja ta kestvust ei oska keegi öelda.

Üldiselt on muidu jahm, targem Livest eemale hoida, kellel flashitud konsool, niikaua kuni uudiseid pole.

http://www.xbox.pri.ee seal saate lugeda, mis toimub ja uuendustel silma peal hoida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Uus dashboard tuli. Kui sul moditud konsool ja uue dashi tirid ning live kavatsed minna, siis on ban suht kindel. 4. novembril hakatakse bannima vist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Uus dashboard tuli. Kui sul moditud konsool ja uue dashi tirid ning live kavatsed minna, siis on ban suht kindel. 4. novembril hakatakse bannima vist.

 

Yeps, ma ei pane neti kaablitki enne järgi, kui lahendus leitud.

Eks preagu mingi 3 normi SP mängu ja Black Ops ka varsti olemas. Kui need läbi, siis Assassins Creed Brotherhood FTW!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Yeps, ma ei pane neti kaablitki enne järgi, kui lahendus leitud.

Eks preagu mingi 3 normi SP mängu ja Black Ops ka varsti olemas. Kui need läbi, siis Assassins Creed Brotherhood FTW!!!

 

Lol, suht valesti oled aru saanud.

See ei loe kas sul on kaabel taga or not. Banni saad niikuinii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tõsi. :D naeran surnuks kui banni saad ( nkn saad pole kahtlustki)

 

Saavad banni need, kes ei taju asja ning on täielikud debiilikud. ( Like Meiser. )

The rest of us will remain unbanned!

 

Ise elasin üle eelmise aasta ban wave, ning elan ka selle! Emo moment.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.