Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Nimelt suundus Mario "Bad Boy" Balotelli AC Milanist -> Liverpooli. Ülemineku summaks on umbes 20,000,000£.

1620608_934390629918686_3291745136305721124_n.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

benatia.roma_.esultanza.spari_.2013.2014-470x305-1405875686.jpg

 

Bayern Munich close the deal for Benatia, while Roma acquire Manolas. The Moroccan will take the medical tomorrow and will start his new adventure in Bundesliga. The clubs reached an agreement on a €26M fee plus €4M add-ons: €30M in total, as Roma’s management wanted. Benatia will sign a five-year contract and will earn €4M per year.

 

Super.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ManU võitis kõik oma 7 hooajaeelset mängu. Alistati nii Real Madrid, Milano Inter kui ka Liverpool. Liiga hooaeg on alanud küll halvasti, kuid ma ei väidaks, et ManU ei ole midagi suutnud. Võrreldes eelmise hooajaga on tehtud suur samm edasi. Tuleb arvestada, et Van Gaal peab meeskonna taas üles ehitama ning see võtab aega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ManU võitis kõik oma 7 hooajaeelset mängu. Alistati nii Real Madrid, Milano Inter kui ka Liverpool. Liiga hooaeg on alanud küll halvasti, kuid ma ei väidaks, et ManU ei ole midagi suutnud. Võrreldes eelmise hooajaga on tehtud suur samm edasi. Tuleb arvestada, et Van Gaal peab meeskonna taas üles ehitama ning see võtab aega.

Ei nimataks suureks edasiminekuks 4-0 kaotust Milton Keynes Donsi meeskonnale karikasarjas, kes mängivad kolmandas liigas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei nimataks suureks edasiminekuks 4-0 kaotust Milton Keynes Donsi meeskonnale karikasarjas, kes mängivad kolmandas liigas

 

Manust see hooaeg asja ei saa.

10394533_1147998755240339_1761451964213734830_n.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei nimataks suureks edasiminekuks 4-0 kaotust Milton Keynes Donsi meeskonnale karikasarjas, kes mängivad kolmandas liigas

On alles hooaja algus ning selle põhjal meeskonda hukka mõista väga ei tahaks. Või noh, Inglismaa fännidel on see üldiselt nii kombeks kuid mina annaks uuele treenerile aega. Eelmine hooaeg jättis kõva jälje ning sealt meeskond üle võtta ei ole lihtne ülesanne.

 

d2ee8e7f885ba36a84e49839864c06da.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Cristiano Ronaldo sai uued jalavarjud.

 

10599428_567264623399682_6793942505365810622_n.jpeg

Muudetud liikme MODDII'i poolt
Cristiano.* May bad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Christiano Ronaldo sai uued jalavarjud.

 

10599428_567264623399682_6793942505365810622_n.jpeg

 

Cristiano Ronaldo sai jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ronaltsi sussid ilusad küll :D aga see ManU kaotus 3 liiga meeskonnale ja 4:0 skooriga suht hämmastav, et mis ManUst see hooaeg saab. Elame ja näeme. Kõva meeskond, 0 tulemus seni.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Enne üleminekuakna sulgumist võib veel huvitavaid tehinguid toimuda. Käivad jutud, et Xabi Alonso lahkub Realist ning Bayern olevat pakkumise teinud summas 5-10M ning palka pakub mehele 10 miljonit. Xabi teatas ka oma koondisekarjääri lõpetamisest.

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
On alles hooaja algus ning selle põhjal meeskonda hukka mõista väga ei tahaks. Või noh, Inglismaa fännidel on see üldiselt nii kombeks kuid mina annaks uuele treenerile aega. Eelmine hooaeg jättis kõva jälje ning sealt meeskond üle võtta ei ole lihtne ülesanne.

 

d2ee8e7f885ba36a84e49839864c06da.png

 

Olen kõigi su väidetega nõus, aga sa ütlesid, et meeskond on teinud suure edasimineku, mis ei ole kuskilti vaatevinklist tõsi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen kõigi su väidetega nõus, aga sa ütlesid, et meeskond on teinud suure edasimineku, mis ei ole kuskilti vaatevinklist tõsi :D

 

Võidud Real Madridi ning AS Roma üle ei oma tähtsust? Ise Inglismaa jalgpalli ei jälgi, seega mänge ei ole näinud, aga minu jaoks näitab see juba arengut võrreldes eelmise hooajaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võidud Real Madridi ning AS Roma üle ei oma tähtsust? Ise Inglismaa jalgpalli ei jälgi, seega mänge ei ole näinud, aga minu jaoks näitab see juba arengut võrreldes eelmise hooajaga.

 

Oleks olnud tegemist nn õige Real Madridiga ning see oli nende alagrupi viimane mäng ja neil oli 0p, milleks pingutada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oleks olnud tegemist nn õige Real Madridiga ning see oli nende alagrupi viimane mäng ja neil oli 0p, milleks pingutada?

Ei ütleks, et sellise koosseisuga minnakse niisama palli veeretama. See on vastase selge alavääristamine ning vaevalt Real endale seda lubada saaks. Pealegi ei saa rääkida vaid sellest ühest mängust, tervet hooajaeelset ettevalmistust võib pidada Reali puhul ebaõnnestumiseks.

 

0efb7d519ed48b23e0ea3e01d26208de.png

 

 

// Ametlik.

lewa.jpg

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võidud Real Madridi ning AS Roma üle ei oma tähtsust? Ise Inglismaa jalgpalli ei jälgi, seega mänge ei ole näinud, aga minu jaoks näitab see juba arengut võrreldes eelmise hooajaga.

 

Need mängud ei loe mitte, kui midagi, sest liigas ja offical mängudes on Manu saldo kodus 1-2 kaostus Swanseale, Sunderlandiga 1-1 viik, ning kaotus kolmanda liiga klubile karikasarjas 4-0 ja kõik, 0 võitu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Grupp A: Atletico Madrid, Juventus, Olympiakos, Malmö

Grupp B: Real Madrid, Basel, Liverpool, Ludogorets

Grupp C: Benfica, Peterburi Zenit, Bayer Leverkusen, Monaco

Grupp D: Arsenal, Borussia Dortmund, Galatasaray, Anderlecht

Grupp E: Bayern München, Manchester City, Moskva CSKA, Roma

Grupp F: Barcelona, PSG, Ajax, APOEL

Grupp G: Chelsea, Schalke, Sporting Lissabon, Maribor

Grupp H: Porto, Donetski Šahtar, Athletic Bilbao, BATE

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võidud Real Madridi ning AS Roma üle ei oma tähtsust? Ise Inglismaa jalgpalli ei jälgi, seega mänge ei ole näinud, aga minu jaoks näitab see juba arengut võrreldes eelmise hooajaga.

 

Van Gaal teeb ikka suure sammu hullemuse poole.Täna ei suudetud võita eelmisel aastal inglismaa esiliigas mänginud Burnleyd. 4st liigamängust nüüd siis 0 punni

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.