Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Marcello värav oli ikka naljakas. No nii halba kaitsetööd tegid ikka Atletico omad:D. Aga mäng oli kuni 93-nda minutini täiesti mõttetu, ei olnud finaali hõngu isegi tunda. Poleks lisaaega olnud, oleks ikka väga vilets õhtu olnud. Kuid õnneks Real võitis:)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Marcello värav oli ikka naljakas. No nii halba kaitsetööd tegid ikka Atletico omad:D. Aga mäng oli kuni 93-nda minutini täiesti mõttetu, ei olnud finaali hõngu isegi tunda. Poleks lisaaega olnud, oleks ikka väga vilets õhtu olnud. Kuid õnneks Real võitis:)

 

Kas sa teed nalja ? Finaali hõng oli igalpool, alates Atletico väravast. Real üritas ja üritas kuni pani ära ja see kõik oli väga hea finaal. Kuni Bale pani ära siis langes Atletico motivatsioon ja nad pmts. antsid alla. Ei tea kust otsast sa võtad, et seal ei olnud finaali hõngu, ma olin osad inimestega vaatasime finaali ja räige pinge oli kõigil, kui möödalöök tuli kohe hakati karjuma jne. See tähendab, et finaal on väga hea ja tõi rahva kaasa mängu.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Marcello värav oli ikka naljakas. No nii halba kaitsetööd tegid ikka Atletico omad:D. Aga mäng oli kuni 93-nda minutini täiesti mõttetu, ei olnud finaali hõngu isegi tunda. Poleks lisaaega olnud, oleks ikka väga vilets õhtu olnud. Kuid õnneks Real võitis:)

 

Sulle meeldib siis selline finaal, kus seis on 40. minutil 3-0 ja võitja teada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuigi ma ei ole kummagi klubi fänn, siis õhtu kujunes siiski mõnevõrra kurvaks. Atletico on näidanud end väga sümpaatse meeskonnana. Kahju on sellisest imelisest treenerist nagu Simeone, müts maha. Võrratu töö ning kindlasti ei saa seda finaali võtta kui kaotusena, finaali jõudmine on juba väga kõva tulemus.

 

Kütust jagus täpselt normaalajaks ning lisaajal lihtsalt ei suudetud enam nii suurele meeskonnale, nagu seda on Real, vastupanu osutada. Peaks ka ära mainima selle idiootse penalti olukorra ning Ronaldo tähistamise. Mäng oli juba tehtud ning pinged maas, kuid ikkagi tähistab nii nagu oleks mängu tähtsaima värava löönud. Mõnitav liigutus Atletico suunas ning näitas oma sitta iseloomu. See Marcello värav oli rohkem nagu koolipoiste jalgpall. Kokkuvõtvalt võib öelda, et mäng kujunes sarnaselt eelmise aasta finaalile, kuid seekord võitis ebasümpaatsem (kuid endiselt rahakam ja what not) meeskond.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sulle meeldib siis selline finaal, kus seis on 40. minutil 3-0 ja võitja teada?

Issand jumal.. Ma räägin sellest, et emotsiooni ei olnud sellist mida ootaks ühe ja sama linna klubide duellist CL-i finaalis.. Mäng oli jumala sündmustevaene. Esimene võimalus tekkis kuna? 32.minutil äkki??? Oleks oodanud lihtsalt mänguliselt rohkem ilu.

Kas sa teed nalja ? Finaali hõng oli igalpool, alates Atletico väravast. Real üritas ja üritas kuni pani ära ja see kõik oli väga hea finaal. Kuni Bale pani ära siis langes Atletico motivatsioon ja nad pmts. antsid alla. Ei tea kust otsast sa võtad, et seal ei olnud finaali hõngu, ma olin osad inimestega vaatasime finaali ja räige pinge oli kõigil, kui möödalöök tuli kohe hakati karjuma jne. See tähendab, et finaal on väga hea ja tõi rahva kaasa mängu.

Ma vaatasin ka seltskonnaga. Väga võimalustevaene mäng oli lihtsalt. Poleks olnud huvitav kui CL-i finaal oleks võidetud selliselt, et 35.ndal minutil pani väravavaht ühe praagi ja sellega tiitel läinud. Lisaaeg oli hoopis midagi teist. Ronaldo penalt oli muidugi üleliiast.

Kelle jaoks põnev, kelle jaoks mitte. Minujaoks siiski enne 93-ndat minutit ei toimunud midagi, mis oleks nagu väga kõikuma mind pannud:)

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Issand jumal.. Ma räägin sellest, et emotsiooni ei olnud sellist mida ootaks ühe ja sama linna klubide duellist CL-i finaalis.. Mäng oli jumala sündmustevaene. Esimene võimalus tekkis kuna? 32.minutil äkki??? Oleks oodanud lihtsalt mänguliselt rohkem ilu.

 

Ma vaatasin ka seltskonnaga. Väga võimalustevaene mäng oli lihtsalt. Poleks olnud huvitav kui CL-i finaal oleks võidetud selliselt, et 35.ndal minutil pani väravavaht ühe praagi ja sellega tiitel läinud. Lisaaeg oli hoopis midagi teist. Ronaldo penalt oli muidugi üleliiast.

Kelle jaoks põnev, kelle jaoks mitte. Minujaoks siiski enne 93-ndat minutit ei toimunud midagi, mis oleks nagu väga kõikuma mind pannud:)

 

Emotsioonid olid laes ja võimalus oli korralikult. Bale möödalöögid lõid emotsioonid väga lakke ja see keris pinget niimoodi, et vähe ei ole. Nagu reaalselt, 90. minutiks minul, kui reaali fännil käed ja jalad värisesid juba, et no kas tuleb ära ja siis kui tuli ohh ..


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No mis sa arvad, et mul ei värisenud we?:D Kui Ramos ära pani olin püsti ja täristasin oma AK47 keset tuba:D.. See oli juba minujaoks siis finaal:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1:1 Gibraltariga... Pole sõnu. Riigis, kus elab 30000 inimest ja me suudame kodus ainult viiki mängida. Piinlik, et Oper peab sellise tulemusega lahkuma.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eks ta ole parajalt õudne jah, et Eesti endiselt sellist mängupilti suudab pakkuda. Kuid selge on see, et uus treener peab veidi katsetama ning sellised sõprusmängud on hea viis selle tegemiseks. Mets - Liivaks jätsid eile hea mulje. Kostja oli alla oma taseme, kuid ehk ta ei viitsi sõprusmängudes lihtsalt pingutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuigi ma ei ole kummagi klubi fänn, siis õhtu kujunes siiski mõnevõrra kurvaks. Atletico on näidanud end väga sümpaatse meeskonnana. Kahju on sellisest imelisest treenerist nagu Simeone, müts maha. Võrratu töö ning kindlasti ei saa seda finaali võtta kui kaotusena, finaali jõudmine on juba väga kõva tulemus.

 

Kütust jagus täpselt normaalajaks ning lisaajal lihtsalt ei suudetud enam nii suurele meeskonnale, nagu seda on Real, vastupanu osutada. Peaks ka ära mainima selle idiootse penalti olukorra ning Ronaldo tähistamise. Mäng oli juba tehtud ning pinged maas, kuid ikkagi tähistab nii nagu oleks mängu tähtsaima värava löönud. Mõnitav liigutus Atletico suunas ning näitas oma sitta iseloomu. See Marcello värav oli rohkem nagu koolipoiste jalgpall. Kokkuvõtvalt võib öelda, et mäng kujunes sarnaselt eelmise aasta finaalile, kuid seekord võitis ebasümpaatsem (kuid endiselt rahakam ja what not) meeskond.

Sõpradega kaa arutasime, et see Ronaldo käitumine oli ikka idiootne küll. 120 minutil 4-1 löödud värav, mis daivimise järel saadud oli nii moodi tähistada on ikka omaette tsirkus ning väga ebasümpaatne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olin ise Eesti-Gibraltari mängul kohapeal. Ilja Antonov ja Ken Kallaste tegid esimesel poolajal super tööd. Gibraltari värav sündis tänu nõrgale kaitsetööle kahjuks. Rähn ei hakanud kuidagimoodi silma. Positiivne mäng veel Liivakult ka. Sai palli, üritas, tehti mõned vead talle. Kostja oli ka kuidagi tagaplaanil, ei löönud kaugelt peale, kuigi võimalusi avanes tegelikult mitmeid.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lätis järjekordne turniir käimas hetkel. Leedu suutis Soome alistada ning peatselt algab Läti - Eesti vaheline kohtumine. Eesti algkoosseis:

Sergei Pareiko, Enar Jääger, Taavi Rähn, Ragnar Klavan, Taijo Teniste, Sergei Zenjov, Ilja Antonov, Karol Mets, Sander Puri, Konstantin Vassiljev ja Henri Anier.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Island-eesti. Esimene poolaeg väga vahva mäng olnud. Eestlastelt kaks väga head võimalust. Jääger pani ikka väga mõnusa pommlöögi, mis kahjuks maandus vastaste latis. Võib väita, et siiamaani kindlasti ainuke normaalne mäng Eesti poolt. Pettumuse on ainult Vassiljev ja Ojamaa jätnud. Esimene oma koolipoisilike eksimuste pärast, teine oma nähtamatuse pärast. Teniste kindlasti väga head mängu teinud ning Mets ka soliidse mulje jätnud. Mets üldse vast tulevikumees siiski. Räägitakse küll, et Pohlaku haibitud ja veetud poiss aga mu arust väärt mees olnud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1:0 kaotasime.. Sõprusmäng ja me tegime ainult 2 vahetust. Island samas vahetas pool kossseisu väljakult välja. Värsked jalad tegid mängu ära. Taktikaliselt põles Pehrson mu arust läbi. Kaotasime siis penaltist.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
1:0 kaotasime.. Sõprusmäng ja me tegime ainult 2 vahetust. Island samas vahetas pool kossseisu väljakult välja. Värsked jalad tegid mängu ära. Taktikaliselt põles Pehrson mu arust läbi. Kaotasime siis penaltist.

 

Peatreeneril omad skeemid ju ei näinud piisavalt vajadust mehi välja vahetada, kuigi oleks võinud.


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eesti-Tadžikistan, esimene poolaeg täielik pettumus. Sööduvigu üle ühe..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mängu lõpp oli kena. :)


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui keegi saab panna gollidest videod/gifid, siis andke tuld. ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jep, nii nagu klacen ütles, siis mängu lõpp oli tõesti väga hea, poisid võtsid ennast kokku ja tegid mängu ära. Nüüd vist polegi muid mänge vahel enne MMi, 4 päeva veel ja siis on Twitterid, Facebookid ja erinevad kommuunid seda jalkat täis..^^


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.