Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Njhm, Messi on viimasel aastal ikka suht lihast kasvatanud, aga Neymar on jah suht sulg:D. Pedro ja sellised on ka suht tilulilud. Sancheze lihas on ka suht kõva. Barcal sellist väga pikka vaja ei lähekski, vb sellist jõulist ja nata lühemat, nagu seda ongi Agüero. Poolkaitse usun, et kui Thiago ära läheb, siis Mata või Gündogan asemele. Aga järgmisel hooajal on Poolkaitse sama Iniesta - Busquets - Xavi.

Oletan enda Barca järgmise hooaja algkoosseisu: Valdes, Jordi Alba - Thiago Silva/David Luiz/Marquinhos - Pique - Dani Aleves, Iniesta - Busquets - Xavi, Neymar - Messi - Sanchez/Pedro.

Usun täiesti, et kui keegi rünnakusse ostetakse(tippu just), siis Messi mängib ta sealt minema. Nagu juhtus Ibraga....

Muudetud liikme Egerт'i poolt

2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vb sellepärast, et nende praegused ründajad on midgetid ja füüsiliselt nõrgad, kelle mängu on väga kerge kinni panna. Realil ja nt arsenalil on ründeliinis kiirust, teil on vb see olemas, aga through ball'e te eriti ei mängi. Samuti pole teil mõnda drogba, ibra, gomese, torrese sarnast tölli kes suudaks õhuvõitluseid võita.

 

Arsenalil küll ründeliinis erilist kiirust pole. Cazorla ja Giroud on üpris aeglased, Podolski on ainuke, kellel ka natukene tempot on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Arsenalil küll ründeliinis erilist kiirust pole. Cazorla ja Giroud on üpris aeglased, Podolski on ainuke, kellel ka natukene tempot on.

 

Podolski on nendest kahest kõige aeglasem lol, Cazorlal siiski kiirust on piidavalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Thiago Bayernis nüüd.... Suht kahju, et Barca müüb noori mängijaid ja tulevikulootusi.

Aga noh ega ta seal ka palju mänguaega ei hakka saama eriti.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/euroliigad/valk-selgest-taevas-fc-barcelona-jai-peatreenerita.d?id=66470960

 

Barcelona treener Tito Vilanova lahkus ametist, enda vähi tõttu:(. Loodan, et Barca palkab nüüd ühe peatreeneri, kes teab keda osta ja milliseid positsioone arendada.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kahju, Tito oli hea treener :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kahju, Tito oli hea treener :(

 

Oli jah, aga selle enda haiguse tõttu jäi tiim ka kehvemaks, sest Barcal oli algus hea, aga peale Tito ravile minemist jäi nata kehvemaks ja lõpp oli ka nii ja naa.

Seostatakse kõige rohkem hetkel Vills Boasi, Gerardo Martino (Pani just Argentiina tipp klubis ameti maha) ja ka Frank Rijkaardi.

Ise loodaks näha Jupp Hynnckest eesotsas... Aga ta ütles, et enam klubisi ei võta aga mine tea kui Barca teeb hea pakkumise.

Teine hea oleks Andre Villas Boas, kes tegi Tottenhamis küllaltki hea hooaja.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kutsun kõiki julgelt likema! https://www.facebook.com/Twinsoccer olen hetkel uus uudiste toimetaja lehel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Barca uus võõrsil riietus näeb küll päris kõva välja :D

5ugy7d.png

 

Barca kaotas eile Bayernile 2:0, mängides ise vaid esimesel poolajal mõne põhimehega. Teisel poolajal olid kõik B meeskonna mängijad.

Barca uus sõpruskohtumine toimub laupäeval Norra klubi vastu, kus võib teha debüüdi ka uus Barca treener.

 

Üleminekutest siis tean niipalju, et siis Suarez arvatavasti minemas Arsenali...

Arsenali fännid vahvlis, mis arvate sellisest üleminekust?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mõnele, kes Barca kaotust välja vabandab, on mul kaks sõna: Meistrite liiga.

aka 7-0

 

Viitad minule? Ma ei vabandanud välja seda, ma lihtsalt ütlesin, et millised kooseisud olid. Niiet ei tasuks põrgata väga.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mulle meenutab see riietus seda: images?q=tbn:ANd9GcTGMqJg2a_eV3jdOn8kw9NKrhwkeXA345ZURhdtPUxhPQ1XrCkJqA

 

Tõesti, kui oled Reali fänn, siis ei pea Barca riietust maha tegema... Ma ei saa nagu tõesti teist aru, kes lihtsalt hatevad Messit ja Barcat mingi sellepärast, et nad on Reali rivaalid...


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõesti' date=' kui oled Reali fänn, siis ei pea Barca riietust maha tegema... Ma ei saa nagu tõesti teist aru, kes lihtsalt hatevad Messit ja Barcat mingi sellepärast, et nad on Reali rivaalid...[/quote']

 

Ma Reali fan ja ei hate selle pärast, Messi on ülehinnatud, on palju andekamaid mängijaid kui tema. Aga minuarust pole Barca vormil midagi viga, vöörsil meeldib isegi rohkem kui kodu. Ja kuna üks mu lemmikmängijatest (Neymar) läks Barcasse, siis mu hate langes ka veidi.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma Reali fan ja ei hate selle pärast, Messi on ülehinnatud, on palju andekamaid mängijaid kui tema. Aga minuarust pole Barca vormil midagi viga, vöörsil meeldib isegi rohkem kui kodu. Ja kuna üks mu lemmikmängijatest (Neymar) läks Barcasse, siis mu hate langes ka veidi.

 

No paljud ei hate ja teda ja ise ka respectin Reali ja Ronaldot, kuna ta ikkagi üks parimaid mängijaid.

Barca võõrsil vorm ja isegi ilusam kui kodu oma, kuid loodan et järgmises sõpruskohtumises kasutatakse kodu oma.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Barca uus võõrsil riietus näeb küll päris kõva välja :D

5ugy7d.png

 

Barca kaotas eile Bayernile 2:0, mängides ise vaid esimesel poolajal mõne põhimehega. Teisel poolajal olid kõik B meeskonna mängijad.

Barca uus sõpruskohtumine toimub laupäeval Norra klubi vastu, kus võib teha debüüdi ka uus Barca treener.

 

Üleminekutest siis tean niipalju, et siis Suarez arvatavasti minemas Arsenali...

Arsenali fännid vahvlis, mis arvate sellisest üleminekust?

Seda üleminekut ei tomu never, teada värk, igasuvine suht, uudised juba väidavad et mängja on ubes treenimas arsenaliga ja hooajaalguses on ikka nulliring.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Barca away kit suht kena võrreldes eelmise aastaga.

 

Suarez'est nii palju, et mina usun seda üleminekut. Suarez on minemas, see teada. Arsenal paistab ainuke huviline olema. Psg, monaco, city, barca on täiendanud, chelsea, manu on ründajaid täis. Bayern ootab lewandowskit vist. Real pole huvitatud, tahab osta bale ja ronaldo keskele lükata. Arsenalil kõvasti raha kasutada, jutud käivad, et juhtkond tahab suurt signingut(gazidis, usmanov). Finantsilist võimekust näitavad peale suareze bide veel higuaini ja benderi 20m+ bidid.

 

Suarez viiks arsenali kohe tiitlivõitlusesse, et minu pärast võiks tulla küll. PLis on taseme poolest võrreldav vaid v persie, kuid temagi vajab kedagi, kes palli talle annaks. Suarez loob endale ka ise võimalusi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Arsenal pakkus Suarez'i eest £40,000,001 mille Liverpool tagasi lükkas. Praegu teeb mees Liverpooliga trenni edasi ja osaleb mängudel. Samas midagi on räägitud, et ta ise tahab minna. Eks näis kas lastakse.

 

Ise tahaks ta muidugi Arsenali, ta juba Rodgersiga jauras sellel teemal, kuid Liverpool küsib 50 Milli. Arsenal Pakub 40 ja nats peale

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Barca uus võõrsil riietus näeb küll päris kõva välja :D

 

 

Barca kaotas eile Bayernile 2:0, mängides ise vaid esimesel poolajal mõne põhimehega. Teisel poolajal olid kõik B meeskonna mängijad.

Barca uus sõpruskohtumine toimub laupäeval Norra klubi vastu, kus võib teha debüüdi ka uus Barca treener.

 

Üleminekutest siis tean niipalju, et siis Suarez arvatavasti minemas Arsenali...

Arsenali fännid vahvlis, mis arvate sellisest üleminekust?

Käisin seda mängu staadionil vaatamas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.