Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Nojah, brasiilial on pm mäng tehtud. 2:0

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võib vist siis öelda, et hispaanlaste valitsusaeg on nii riikide kui ka klubijalgpallis lõpule jõudnud.

 

Minu meelest tuleks noored peale lasta, potensiaali on neil ikka sitaks. Xavid iniestad ja busquetsid tuleks pingile panna ning asemelle panna isco, mata, cazorla, fabregas, thiago.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eks Hispaania pidi ka kunagi kaotama :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võib vist siis öelda, et hispaanlaste valitsusaeg on nii riikide kui ka klubijalgpallis lõpule jõudnud.

 

Minu meelest tuleks noored peale lasta, potensiaali on neil ikka sitaks. Xavid iniestad ja busquetsid tuleks pingile panna ning asemelle panna isco, mata, cazorla, fabregas, thiago.

Sa ikka tead, et Cazorla on mingi 28 aastat vana.

 

Hispaania dünastia on lõpuks läbi?


P<32C

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa ikka tead, et Cazorla on mingi 28 aastat vana.

 

Hispaania dünastia on lõpuks läbi?

 

Vaata natuke Arsenali mänge, siis saad aru, millest ta räägib

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võib vist siis öelda, et hispaanlaste valitsusaeg on nii riikide kui ka klubijalgpallis lõpule jõudnud.

 

Minu meelest tuleks noored peale lasta, potensiaali on neil ikka sitaks. Xavid iniestad ja busquetsid tuleks pingile panna ning asemelle panna isco, mata, cazorla, fabregas, thiago.

 

Miks Busquets pingile? vend on 24 alles ju, Thiagoga sama vana pmst.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Thiago on 21 kui ma ei eksi ning ma ei mõelnud vanust tegelikult väga, ma mõtlesin, et keskväli on end juba ära tõestanud ning parimad ajad on möödas, oleks vaja uusi kelle iga liigutust pole võimalik ette näha. Olen suht kindel, et kui need kolm meest välja vahetada oleks hispaania tugevam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks Busquets pingile? vend on 24 alles ju' date=' Thiagoga sama vana pmst.[/quote']

 

Thiago on rohkem nagu 20, vanuses pole asi, pingimehed tahavad alati ennast tõestada ja teevad tavaliselt hea mängu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Neymar on ikkagi suhteliselt korralik mängija. Kui tal seda teesklemist ei oleks, oleks täiesti tipp-topp mängija. :)

 

Proovisin Eesti Jalgpallikoondisest midagi kokku käkerdada :D Siin see on: http://www.youtube.com/watch?v=ZCps4qWV2xI

Muudetud liikme Shift-'i poolt

mia-khalifa-drake-.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Njhm, lugesin et kui Thiago peaks minema Manusse siis Barca esimene valik oleks Ilkay Gündogan, mis on minu meelest sitax hea valik.

Tito Vilanova esitas eile Thiagole ultimaatumi ja varsti peaks see selguse ka saama et kas mees läheb või ei.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eilne FC Baseli - Dortmundi Borussia friendly täitis kenasti taskuid. Trios üle 110€.

 

Samuti kuulasin just Guardiola pressikonverentsi. Sandro Rosellist räägiti kenasti pa*ka & Pep proovib Thiago Alcantara't sisse tuua. Ma usun, et see oleks isegi hea, kui ta suudaks teha Martinez'est keskkaitsja. (hetkel kaitsev keskväljamängija) - sarnane muutus nagu oli Mascheranoga Barcas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eilne FC Baseli - Dortmundi Borussia friendly täitis kenasti taskuid. Trios üle 110€.

 

Samuti kuulasin just Guardiola pressikonverentsi. Sandro Rosellist räägiti kenasti pa*ka & Pep proovib Thiago Alcantara't sisse tuua. Ma usun, et see oleks isegi hea, kui ta suudaks teha Martinez'est keskkaitsja. (hetkel kaitsev keskväljamängija) - sarnane muutus nagu oli Mascheranoga Barcas.

vähe palju tuleks neid cm mängjaid juba sinna Bayernisse, seal Shaqid ja Müllerid ja Götzed jne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vähe palju tuleks neid cm mängjaid juba sinna Bayernisse, seal Shaqid ja Müllerid ja Götzed jne

 

Barca mängis teistsugust formatsiooni. Barca mängib 4-3-3, Bayern mängib 4-2-3-1. Kui Pep muudab formatsiooni, siis keskel mängiks tõenäoliselt Götze, Schweinsteiger ja Müller, aga ma arvan, et Pep peaks jääma 4-2-3-1 juurde ning mängima 3 liinil Ribery - Müller - Robben ja 2 liinil Schweinsteiger ja Alcantara, kui Martinezt tahapoole veel lükkata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loodan, et Barca ostab Thiago Silva või Mats Hummelsi, sest kaitsjat on Barcal vaja, aga viimaste uudiste kohapealt otsib Vilanova hoopis ründajat. Ei tea miks aga jah.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vb sellepärast, et nende praegused ründajad on midgetid ja füüsiliselt nõrgad, kelle mängu on väga kerge kinni panna. Realil ja nt arsenalil on ründeliinis kiirust, teil on vb see olemas, aga through ball'e te eriti ei mängi. Samuti pole teil mõnda drogba, ibra, gomese, torrese sarnast tölli kes suudaks õhuvõitluseid võita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.