Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tõesti' date=' kui oled Reali fänn, siis ei pea Barca riietust maha tegema... Ma ei saa nagu tõesti teist aru, kes lihtsalt hatevad Messit ja Barcat mingi sellepärast, et nad on Reali rivaalid...[/quote']

Ei ole Reali fänn ja ei vihka ka Barcat. Hoopis BvB fänn olen.


P<32C

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dortmund sai ka siis Hooaja esimese karika kätte :) Toetan ka vaikset viisi Dortmundi ja eilset mängu vaadates tundub, et Pep tahab Bayernisse ka sellist venitavat ja palli hoidvat tehnikat sisse tuua, mis eriti ei tööta. Bayerni poolel paistis silma Thiago ja Dortmundil kõige enam Gündogan, kes on Dortmundis ka mu lemmikuks mängijaks.

2zzu8fo.jpg

600171_555708077823233_962683238_n.jpg


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Neymar võib teha täna debüüdi (mäng käib).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Neymar võib teha täna debüüdi (mäng käib).

Mis kanalilt mäng on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis siin edasi peab tegema? mul suunavad kõik lingid kuhugi Unibeti...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul läheb küll lehele, see on äkki pop-up?

 

// Neymar tuli sisse. Kahjuks võeti ennem Messi välja.

Muudetud liikme Egertt.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Barca vs. Santos (4:0) HT http://webfirstrow.eu/watch/198617/1/watch-fc-barcelona-vs-santos-fc.html

 

Kohe-kohe peaks Neymar saama mänguaega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Barca vs. Santos (4:0) HT http://webfirstrow.eu/watch/198617/1/watch-fc-barcelona-vs-santos-fc.html

 

Kohe-kohe peaks Neymar saama mänguaega.

 

74 minti mängitud ja 7:0

 

Barca mängib 4-3-3 formatsiooni? Tundub nagu Neymar oleks ründes kuigi ta vasak äärepoolik

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
74 minti mängitud ja 7:0

 

Barca mängib 4-3-3 formatsiooni? Tundub nagu Neymar oleks ründes kuigi ta vasak äärepoolik

 

8:0 Neymar pani assisti ja lõi latti. Neymar ei saa üldse nii palju palli. Enamus mängitakse teisele äärele, kus peaks olema Messi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
8:0 Neymar pani assisti ja lõi latti. Neymar ei saa üldse nii palju palli. Enamus mängitakse teisele äärele' date=' kus peaks olema Messi.[/quote']

 

Kui ma vaatama hakkasin (64. minutil) Siis oli pall enamasti keskel või Neymari ääres. Neymar ei isetsenud ka, ta söötis rohkem sinna keskele ja tekitas neid väravavõimalusi juurde.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lõpupoole asi ja paranes. Ta oleks võinud ära lüüa ka ühe.

 

Mis te arvate Bale (Real Madridi) & Ronaldo (ManU)? Ise arvan, et Ronaldo võiks küll minna, aga Bale on liiga ülehinnatud. (60-80mlj) oleks korralik hind.

 

// http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/euroliigad/kas-jalgpallimaailma-ootab-balei-ja-ronaldo-naol-ees-megatehing.d?id=66533374

Muudetud liikme Egertt.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No Bale ei sõitnud ju Tottenhamiga ka sõprusmängule. No kui peaks minema Reali ja Ronaldo jääks, siis on Realil võimalus tiitleid võita suurem, kuna Bale saaks ka tipuründajat mängida ja lööks rohkem ära kui Benzema. Aga kui Bale läheb ja Ronaldo ka läheb, siis on küll oleneb kõik Balest.

Eilsest mängust siis küsimus. Kas Neymar andis 2 väravasöötu? Ise vaatasin ka mängu, aga minu meelest andis 2, aga siin räägitakse et andis ühe....

Messi valiti Man of The Match´ks.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma loodan, et Bale oli one season wonder, saaks nalja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lõpupoole asi ja paranes. Ta oleks võinud ära lüüa ka ühe.

 

Mis te arvate Bale (Real Madridi) & Ronaldo (ManU)? Ise arvan, et Ronaldo võiks küll minna, aga Bale on liiga ülehinnatud. (60-80mlj) oleks korralik hind.

 

// http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/euroliigad/kas-jalgpallimaailma-ootab-balei-ja-ronaldo-naol-ees-megatehing.d?id=66533374

 

Räägiti, et Ronaldole pakuti Reali poolt suurimat tehingut maailmas vms. ja Ronaldo ütles, et ta jääb karjääri lõpuni Reali.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Räägiti, et Ronaldole pakuti Reali poolt suurimat tehingut maailmas vms. ja Ronaldo ütles, et ta jääb karjääri lõpuni Reali.

 

No kui selline jutt on, siis jääb küll selline tunne, et mees ainult raha peal väljas. Alguses oli, et läheb minema ja kui suuremat raha näeb, siis kohe karjääri lõpuni Realis.

 

Muideks Ojamaa lõi poolas esimese värava algkoosseisus ja valiti mängu parimaks. Loodame, et saab ka seda Meistrite Liiga kvalifikatsiooni mängida. Varsti Ojamaa pallimas Saksamaal ma usun, kui ta Poolas niimoodi edasi kõmmutab, et valitakse mängu parimaks, lööb väravaid ja annab värava sööte....

Siin ka video: http://www.youtube.com/watch?v=ecrkG8pig3M


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No kui selline jutt on, siis jääb küll selline tunne, et mees ainult raha peal väljas. Alguses oli, et läheb minema ja kui suuremat raha näeb, siis kohe karjääri lõpuni Realis.

 

Muideks Ojamaa lõi poolas esimese värava algkoosseisus ja valiti mängu parimaks. Loodame, et saab ka seda Meistrite Liiga kvalifikatsiooni mängida. Varsti Ojamaa pallimas Saksamaal ma usun, kui ta Poolas niimoodi edasi kõmmutab, et valitakse mängu parimaks, lööb väravaid ja annab värava sööte....

Siin ka video: http://www.youtube.com/watch?v=ecrkG8pig3M

 

Ei usu, et asi rahas on. Ma arvan talle meeldib Realis mängida, kuna peale Reali minekut, on tal läinud paremini kui ManUs. Väljaarvata see Ballon' Dor, ta on arenenud kõvasti ja ma arvan, tal on seal lihstam suhelda, kuna Manus räägiks inglise keeles aga seal räägib Hispaania mis on ju Portugali sarnane. Real oli talle lapsest peale lemmik tiim ja unistus.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei usu, et asi rahas on. Ma arvan talle meeldib Realis mängida, kuna peale Reali minekut, on tal läinud paremini kui ManUs. Väljaarvata see Ballon' Dor, ta on arenenud kõvasti ja ma arvan, tal on seal lihstam suhelda, kuna Manus räägiks inglise keeles aga seal räägib Hispaania mis on ju Portugali sarnane. Real oli talle lapsest peale lemmik tiim ja unistus.

 

Lol, 1. portugali keel ei ole üldse väga sarnane hispaania keelele 2. Manus oli ta kordades edukam arvestades tiitleid 3. Unistused muutuvad ja praegu on ta lemmik tiim manu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol, 1. portugali keel hm,i ole üldse väga sarnane hispaania keelele 2. Manus oli ta kordades edukam arvestades tiitleid 3. Unistused muutuvad ja praegu on ta lemmik tiim manu.

 

Khm, ei olnud edukam. Okei, Champions liiga tiitel ja Ballon D'or, aga näidud on tal paremad. Champions liiga suurim väravakütt jne.

Ronaldo oleks pidanud saama vähemalt 1 Messi 4-ljast Ballon D'orist.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Khm, ei olnud edukam. Okei, Champions liiga tiitel ja Ballon D'or, aga näidud on tal paremad. Champions liiga suurim väravakütt jne.

Ronaldo oleks pidanud saama vähemalt 1 Messi 4-ljast Ballon D'orist.

 

Ära jaura, Manuga CL, Ballon D'or, Liiga võite miljon must, FA cupid, Fifa World cup, Premier League Golden Boot?(mu arust võitis 1 korra), Community Shield, League Cup , rohkem ei tule ette. Realiga võitis liiga ja Copa del rey korra, vist rohkem ei olnudgi midagi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lol, 1. portugali keel ei ole üldse väga sarnane hispaania keelele 2. Manus oli ta kordades edukam arvestades tiitleid 3. Unistused muutuvad ja praegu on ta lemmik tiim manu.

Portugali keel on siiski sarnane hispaania keelele.... AGa manus meeldis ka mulle ta rohkem. Keel oli küll selle ülemineku juures kõige ebatähtsam aspekt..

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Manchester United will set their sights on Bayern Munich star Bastian Schweinsteiger – if a third bid for Barcelona’s Cesc Fabregas fails this week.

http://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/manchester-united-transfers-bastian-schweinsteiger-2121586

 

ha ha ha :laugh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.