Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Once and for all

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Toome vahvel.net TV reklaamile välja.

 

Vbl loll idee, ma tean.

 

No rs võib alles jääda, aga tuleks rohkem teisi inimesi välja otsida siia.

 

Olgu osad rs mängijad kaovad siit, olgu foorum läheb väheaktiivseks aga tasapisi hakkab siia uuesti rahvast kogunema kui ilusat reklaami teha :) Vähemalt internetis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Toome vahvel.net TV reklaamile välja.

 

Vbl loll idee, ma tean.

 

No rs võib alles jääda, aga tuleks rohkem teisi inimesi välja otsida siia.

 

Olgu osad rs mängijad kaovad siit, olgu foorum läheb väheaktiivseks aga tasapisi hakkab siia uuesti rahvast kogunema kui ilusat reklaami teha :) Vähemalt internetis.

 

Su jutus on iva. Foorum võiks olla näiteks midagi taolist nagu on torufoorum. Seal keegi ei spämmi nii nagu tehakse siin. Seal on ühesõnaga kord majas.

 

 

Samas näitkes võiks teha Küsimused & Vastused alafoorum ümber. Pealkirjaks võiks panna näiteks "Abi küsimine & Aitamine" või midagi taolist. Sinna alla teeks näitaks eraldi alateemad veel, kuhu saaks teemasi teha. Ma loodan, et saite minu mõttest aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Su jutus on iva. Foorum võiks olla näiteks midagi taolist nagu on torufoorum. Seal keegi ei spämmi nii nagu tehakse siin. Seal on ühesõnaga kord majas.

 

 

Samas näitkes võiks teha Küsimused & Vastused alafoorum ümber. Pealkirjaks võiks panna näiteks "Abi küsimine & Aitamine" või midagi taolist. Sinna alla teeks näitaks eraldi alateemad veel, kuhu saaks teemasi teha. Ma loodan, et saite minu mõttest aru.

Hea, et sa selle välja tõid.

 

Selle kohapealt ei saa juhtkond midagi teha. See on foorumi rahva enda teha juba. Meie ei kontrolli ju teid ja ei postita spämmi. Kui tahate vähem spämmi foorumisse siis mõelge mida kirjutate.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kõik need vennad kes panevad quotega postide alla +1 võiks krdi hoiatuse saada see käib nii pinda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Martin, armastan su signat.

 

Anyway, mulle on tulnud päris palju kirju alafoorumite kohta. Kui Teil on mõni ettepanek- muuta, lisada, kaotada, siis öelge seda (Jätame RSi alafoorumi välja, see on siililegi selge, et peaks 'online mängude' alla liigutama).


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hea, et sa selle välja tõid.

 

Selle kohapealt ei saa juhtkond midagi teha. See on foorumi rahva enda teha juba. Meie ei kontrolli ju teid ja ei postita spämmi. Kui tahate vähem spämmi foorumisse siis mõelge mida kirjutate.

 

Juhtkond hüperaktiivseks, iga 1 spam post kohe warn!

Ja siis keegi ei julgeks spammida.

Samuti võiksite mode tööd ära jaotada, kes tegleb RS-iga, kes turuga jms...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Martin, armastan su signat.

 

Anyway, mulle on tulnud päris palju kirju alafoorumite kohta. Kui Teil on mõni ettepanek- muuta, lisada, kaotada, siis öelge seda (Jätame RSi alafoorumi välja, see on siililegi selge, et peaks 'online mängude' alla liigutama).

 

Spordi alafoorum võiks tulla. Hetkel "Meelelahutus ja vaba aeg" on kuidagi liiga üldine ja sealt on tülikas spordiga seonduvat üles otsida.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kes siis hakkab neid poste vaatama,millne spam,milline mitte.

 

Tavalised inimesed i guess, kui näevad spämmi siis repordivad vms ..

 

Martin, armastan su signat.

 

Anyway, mulle on tulnud päris palju kirju alafoorumite kohta. Kui Teil on mõni ettepanek- muuta, lisada, kaotada, siis öelge seda (Jätame RSi alafoorumi välja, see on siililegi selge, et peaks 'online mängude' alla liigutama).

 

KONSOOLIDE alateema :P Mu arust see võiks suht varsti juba tulla :P Varsti tuleb see COD Black Ops välja, saaks sellest rääkida jms :)

 

Oh muidu .. ennem unustasin küsida . Miks arto banned on ? :O Kas ta ise tahtis nagu ära minna või liigapalju spämmi ? Ta päevikus oli mingi " Oli tore teiega aega viita vahvlased " vms .. ma igatsen teda :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Seda ka et, kui keegi on saanud endale Moderaatori staatuse, peaks ta nagu olema selle kuidagi välja teenind eks? Nimesid ei nimeta aga vähesed tegelikult teevad selle ametipostiga midagi. Pooldan isikukoodi teemat muidu, scammi ei ahvatle eriti.


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda ka et, kui keegi on saanud endale Moderaatori staatuse, peaks ta nagu olema selle kuidagi välja teenind eks? Nimesid ei nimeta aga vähesed tegelikult teevad selle ametipostiga midagi. Pooldan isikukoodi teemat muidu, scammi ei ahvatle eriti.

 

Moderaatorid on tegelikult vägagi aktiivsed.

See, et nad tihti ei postita, ei tähenda, et nad oma tööd ei tee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Moderaatorid on tegelikult vägagi aktiivsed.

See, et nad tihti ei postita, ei tähenda, et nad oma tööd ei tee.

 

Täpselt. Või ei ütle kõigile keda nad banninud on.

 

Mina olen vägagi rahul moderaatoritega. Aega-ajalt lihtsalt omad vitsad peksavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Teil pole õrna aimugi, kui palju moderaatorid päevas hoiatusi jagavad ja poste kustutavad. See on müstiline lausa. Tavaliikmetele pole seda lihtsalt näha.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lihtsalt kiirelt ja huvi pärast- Kas oleks võimalik mingit statistikat immutada tavakasutajatele palju päevas/nädalas/aastas hoiatusi on? Mingi sellise jooksev statistika kuskil veepulli süsteemist?

Kui mitte, siis mingeid näitajaid peaks ikka saama mode/admin cp´st ja ehk, kui nõudlus on suur, siis käsitsi neid kuskile toksima?

 

Hetkel lähen Sheik´iga lõunatama, kuid tagasi tulles kirjutan ka siia oma kaks senti, mis ma asjast arvan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelikult tahaks ausust saada warnide suhtes. Näiteks mõni saadab kellegi perse, lendab 24h ban minimaalselt. Samas Pinnu saadab minu vittu ja talle ei tehta midagi?

See kõik oleneb kui palju on eelnevalt warni saadud. 24h tuleb kui teatud arv punkte saab täis. Oled sa kindel, et pinnule midagi ei teha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

spordi alafoorum võiks küll eraldi tegelikult olla.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See kõik oleneb kui palju on eelnevalt warni saadud. 24h tuleb kui teatud arv punkte saab täis. Oled sa kindel, et pinnule midagi ei teha?

 

VÕib-olla sai mingi pisikese warni, kuid see vittu saatmine oleks küll väärinud minimaalselt 24h. Ometi pidi ju rangem karistussüsteem olema?

Ja igalpool, kui tema postitust näen, on see spämm. Eriti veel rs päevikute alateema. Pmst sellised vastused - Quit rs noob jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lihtsalt kiirelt ja huvi pärast- Kas oleks võimalik mingit statistikat immutada tavakasutajatele palju päevas/nädalas/aastas hoiatusi on? Mingi sellise jooksev statistika kuskil veepulli süsteemist?

Kui mitte, siis mingeid näitajaid peaks ikka saama mode/admin cp´st ja ehk, kui nõudlus on suur, siis käsitsi neid kuskile toksima?

 

Hetkel lähen Sheik´iga lõunatama, kuid tagasi tulles kirjutan ka siia oma kaks senti, mis ma asjast arvan.

 

Isegi oleks võiksest statistikast huvitatud kui oleks võimalik:)


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minul tuli selline mõte, et võiks saada postitusele panna kas + või -. Selle panemine ei annaks reppi ega midagi kellelegi vaid oleks lihtsalt posti mõtte/sisu meeldimine teistele. See võiks keelata ka kõik need +1 postid, tahad +1 panna siis pane lihtsalt postitusele +, oleks kõik rahul.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minul tuli selline mõte, et võiks saada postitusele panna kas + või -. Selle panemine ei annaks reppi ega midagi kellelegi vaid oleks lihtsalt posti mõtte/sisu meeldimine teistele. See võiks keelata ka kõik need +1 postid, tahad +1 panna siis pane lihtsalt postitusele +, oleks kõik rahul.

 

see oli juba, ning sellest ei tulnud midagi välja


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minul tuli selline mõte, et võiks saada postitusele panna kas + või -. Selle panemine ei annaks reppi ega midagi kellelegi vaid oleks lihtsalt posti mõtte/sisu meeldimine teistele. See võiks keelata ka kõik need +1 postid, tahad +1 panna siis pane lihtsalt postitusele +, oleks kõik rahul.

Mõtled nagu youtube's see "thumbs up"?

 

see oli juba, ning sellest ei tulnud midagi välja

Oli repi lisamis süsteem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.