Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Sattusin "Puhata ja Mängida" videotutvustust Mark of the Ninja kohta vaatama ning otsustasin ka endale siis selle mängu tõmmata. Tegemist on äärmiselt põneva ning kaasahaarava mänguga, soovitan kõigile, kellele meeldivad stealth mängud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi pokkerit enam ei mängi? ...


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mängin ikka, avastasin endale 888pokeri.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sander dafuq is this ¤¤¤¤. Tule pokerstarsi üle. :D


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole seal kontot ning sugulane mängib enda kontoga seal ise..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No lenda laivi. Tee siis kasutaja lol :)


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma pole ju 21 aastane. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jou, mul selline probla, et mul windows 7 32bit ja 8gb rami. Aga kasutab ainult 2.48gb rami, keegi oskab seda ram usaget muuta ? Mul sõber muutis oma arvutil ära tal oli 4gb rami ja kasutas vist mingit 3gb rami ainult. Proovisime minu arvutil ka aga ei funkand. Seega vb on mingi tark vend siin ja oskab aidata. Või kas tasub üldse? Kas on mõtet üldse ? Palju ramist mul sõltub ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jou, mul selline probla, et mul windows 7 32bit ja 8gb rami. Aga kasutab ainult 2.48gb rami, keegi oskab seda ram usaget muuta ? Mul sõber muutis oma arvutil ära tal oli 4gb rami ja kasutas vist mingit 3gb rami ainult. Proovisime minu arvutil ka aga ei funkand. Seega vb on mingi tark vend siin ja oskab aidata. Või kas tasub üldse? Kas on mõtet üldse ? Palju ramist mul sõltub ?

Osta Windows 7 64bit, 32bit ei tunnista üle 3GB RAM-i

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ise tõmban atm World of Tanksi, kuna tsis üks vend palus mind nii väga et ma selle ära tõmbaks ja fifat samuti.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Keegi oskab aidata?

Eelmisel aastal tule välja mingi pealt vaates tulistamis mäng. Kaane peal oli veel mingi sõdur püstoliga:D.

Ise osin seda ja ei leia.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

VAJAN ABI!

Hey, panin endale siis ise 64bit windows 7 peale. K6ik t66tab, aga ainuke asi on et ta ei leia osasid driverid N2iteks PCI device, Sm bus controller. Oleks v2ga t2nulik kui m6ni tark pea tuleks kohe ideega v2lja, endal m6istus otsas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuna uue läpaka ostuga kaasnes nn mänguri haigus siis mõtlesin ka siin teemas sõna võtta, arvutis hetkel 300gb eest uusi mänge ning hetkel käsil Darksiders 2. Meeldib sellised mängud ning kui keegi teab veel taolisi siis võib teada anda.

 

Darksiders 2 siis selline:

 

 

Tänud juba ette. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.