Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Ise mängin Fifa 13 ja Far Cry 3 tegin läbi üleeile. Otsin uut mängu, oskab keegi soovitada midagi head mängu mida ise mänginud? Võiks pikk story olla või siis rollikas/open world.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Keegi Diablo 3 mängib? Plaanis osta vb. On mõtet enam?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Farcry3 on ainus mäng farcrydest mille ma läbi teinud olen.

 

Sama siin, olen ka Far Cry 2 mänginud aga selle jätsin pooleli, kuna panin siis vanale arvutile uue windowsi ja Far Cry 2 win7'l tööle ei läinud.

Sain täna Star Wars: The old Republicu tõmmatud ja mängisin seda natukene. Ausalt öeldes mulle väga meeldib see RPG.

Keegi veel mängib seda või on mänginud?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Omale Fc3 ei istunud kohe yldse, liigapalju copy paste yhelt väga healt mängult. Sellepärast ei meeldi. Aga ostsin siin kuu aega tagasi omale Sc2 WoL, ning väga huvitav, igapäev õhtuti peale tööd lasen mitmeid tunde ja pole krdagi ära tyydand ja nyyd puhkuse aeg vahest lausa 4-6h jutti, mängiks isegi rohkem, aga ei jõua korraga, mõtlema peab seal ikka palju ja clikimist ka palju :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Niisama mängimiseks päris mõnus, kuid kui paragoni hakkad farmima, siis viskab kiirelt kopa ette.

Bottimiseks vägagi hea ja tulutõhus.

 

Endal oli mänguhuvi selle vastu mingi nädal-kaks, lõpuks tuli reaalne elu siiski peale ja loobusin sellest. Lisaks enda koopiale oli mul veel 2 koopiat sellest mängud (retail) ja sain õnnelikult 30 euroga tüki maha lükatud. Mäng ise hea ja ütleme nii, et AceBass on juba minu eest ära öelnud kõik. Muidu normal mängida, kuid farmimisega viskab üle lõpuks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Olen viimasel ajal uuesti BF3'e hakkanud mängima. Kuna uued mapid tulid välja siis on päris huvitav.

Dishonored on keegi proovinud juba?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Endal ka plaanis mängima hakata seda võibolla. Meenutab suht selliseid Skyrime ja Far Cry'si.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kas mingi eesti deathmatch seerver ka olemas on?

 

Mis mängul?

Ise muidu alates koolist polegi midagi mänginud peale facebookis seda Top Eleven Football Manageri, aega pole lihtsalt olnud:D.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Viimasel ajal diggin räigelt Sleeping Dogsi. Tulevikus plaanin 100% omale Steami peale seda samuti hankida ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ise olen Fifat mänginud ja siis Battlefieldi vahest.

Mis mängu ootate siis aastal 2013 kõige rohkem? Ise ootan seda kaua oodaud GTA 5'te:D.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2013 ei oota muud kui Half-Life 3st uudiseid. Muidugi ka GTA V PC release date (mis on nkn aasta lõpus alles) ja siis kindlasti DayZ standalone.

 

Aga igastahes kui E3 ValvE üles ei astu siis maitea.

Nendest konsooli uudistest on vähe pohhui. :D


demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Half-Life kõik episoodid, mass mäng. Parimaid mänge mis eales on tehtud on imo HL2 ja nende episoodid. Neid mingi 50x vähemalt läbi mänginud.

 

aga keegi borderlands 2 storyt viitsib pelada w? üksi suht nukker :D steam: aTi3rra


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.