Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Probleemid, mis Teid vaevavad.

Soovitatud postitused

Pange siia siis kirja need asjad, mis teile siin foorumis ei meeldi. Olgu selleks siis kõik, mis foorumis valesti on Teie arvates. Samuti ärge postitage näiteks "Kujundus sakib", vaid peate andma arvamuse miks ning kuidas seda paremaks muuta. Mõtted/probleemid vaatavad üle adminid/moderaatorid ja kas arutavad omavahel, või teevad mingi küsitluse just selle teema kohta, siin palun mitte vaielda mis värvi peaks olema mingi embleem. Iga teemaväline ja alljärgnevatele mittevastav postitus saab warni.

Ideede jaoks tegi Superman teema ning nende üle arutage seal.

 

Ära jätta :

 

-Kaebused kellegi signatuuri/avatari suhtes

-Kellegi späm

-Kellegi teema kustutamine

-Uute embleemide(vanade embleemide tagasi) toomine

-Igasugused ideed

-Kellegi mõttele "+1" ütlemine

-Offtopic

 

 

Kui reeglitesse midagi lisada siis las seda teevad need, kellel on õigus minu postitust muuta, ülejäänud mõtted jätke endale või PMige adminile/modele.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Martin laksab niisama warne :3

 

2 päeva jooksul saanud temalt 6 punkte warne.

 

Kõik on põhjusega pandud, ära aja mula.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aktiivseid naiskasutajaid ei ole siin, see on suur probleem ! :(


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
2 warn põhjusega, 1 warn põhjuseta :) ära vaidle.

 

Ära vaidle? Ma näen kõikide warnide põhjuseid ja poste, mille eest need pandud on, eksole. Kõik on põhjusega pandud. Punkt.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võiks selle, runescape foorumi jaoks luua nagu ******is, mitte et just ahviks sealt pealt maha, kuid http://www.vahvel.net/runescape


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Naisi ei tule siia foorumisse mitte kunagi ilmselt, ning pole mõtet ka tahta neid, sest kas keegi oskab reaalselt midagi peale ka hakata, kui nad siin on?

Kui te väga õnnetud olete, siis ma võin teha teise kasutaja, kus ma teesklen, et ma olen 15 aastane jailbait ja võin proovida seksikalt rääkida, et teil oleks millestki unistada ja mõelda enne, kui te õhtuti magama lähete.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Naisi ei tule siia foorumisse mitte kunagi ilmselt, ning pole mõtet ka tahta neid, sest kas keegi oskab reaalselt midagi peale ka hakata, kui nad siin on?

Kui te väga õnnetud olete, siis ma võin teha teise kasutaja, kus ma teesklen, et ma olen 15 aastane jailbait ja võin proovida seksikalt rääkida, et teil oleks millestki unistada ja mõelda enne, kui te õhtuti magama lähete.

 

Haha, selliste postide pärast meil Supermani vaja ongi :D

 

Mind ei vaeva midagi muidu...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Naisi ei tule siia foorumisse mitte kunagi ilmselt, ning pole mõtet ka tahta neid, sest kas keegi oskab reaalselt midagi peale ka hakata, kui nad siin on?

Kui te väga õnnetud olete, siis ma võin teha teise kasutaja, kus ma teesklen, et ma olen 15 aastane jailbait ja võin proovida seksikalt rääkida, et teil oleks millestki unistada ja mõelda enne, kui te õhtuti magama lähete.

 

selline SINA oled tore :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mind vaevab natukene tegelikult see arulagedus, mis üleüldiselt foorumis aset leiab igapäevaselt.

Ma saan aru, et mina trollin väga tuimalt ja tehakse lausa teemasi, kus arutatakse, kui jube ja paha ma olen, kuid peale selle mõttetu trolli, mis vahel harva aset leiab, ei olegi nagu midagi, millest kinni haarata kohe.

Kahjuks jääb viimasel ajal silma väga palju sellist kraami, mis pole tegelikult ju üldse siin foorumis vajalik.

Kuidagi väga väga mitte kutsuv õhkkond on tekkinud ja seda miks see nii on, seda ma ei oska selgitada, veel.

Kuid ma teen ettepanekut, et proovime kõik koos iga päev natukene paremad ja lahkemad olla, natukene kavalamad ja natukene osavamad, ning proovime tekitada veidi parema olemise siin sellega, et oleme ise veidikene paremad.

Mis te arvate?

 

 

Cheers,

S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis te nende naiskasutajatega ette võtate siis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks need naised peaksid siia kasutaja tegema???

Et tulla teie suguste spämmerite ja runescape mängijatega rääkima???

Kui niiväga naisi tahate ,siis nagu üleval mainitud rs24s pidi olema naiskasutajaid ,eks minge siis sinna ja tehke mis tahate.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Naisi ei tule siia foorumisse mitte kunagi ilmselt, ning pole mõtet ka tahta neid, sest kas keegi oskab reaalselt midagi peale ka hakata, kui nad siin on?

Kui te väga õnnetud olete, siis ma võin teha teise kasutaja, kus ma teesklen, et ma olen 15 aastane jailbait ja võin proovida seksikalt rääkida, et teil oleks millestki unistada ja mõelda enne, kui te õhtuti magama lähete.

 

Tõsi ta on, et naisi siia foorumisse ei tule, ning kui nad olekski mis mõte sel oleks? Kõik trollitaks ja ajaks neile oma E-peenise suuruse juttu, pointless. Minuarust on Superman piisavalt eeskujulik, ning kes tema Irooniast aru ei saa, see on juba selle tüübi enda viga. Easy?

 

Foorumi paremaks muutmise jutu võite küll irooniliselt alla neelata, see õhkkond mis siin valitseb ei saa kunagi paremaks, kuna mõni trollitaja tahab oma E-peenist suurendada igas teemas. Ning see kes kutsub teda korrale tehakse haledalt maha... Pointless....

 

Muresi ei olegi, ning vist ei saaks tekkidagi? Kuid ühte ma ütlen.. Moderaatorid võiks pikemaajalisi banne jagada neile kes trollitavad ja seda ära ei lõpeta. Selliseid trolle pole siia seltskonda vaja. :)


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.