Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kaebus

Soovitatud postitused

Kui ma oleksin Superman, siis ma astuksin juba tagasi admini kohalt. Mis mõte on olla mode, kui keegi ei usalda sind ja kõik vaatavad imelikult. Minu arvates on ta tõesti lapsikult käitunud ja üritab koguaeg oma ülevolevust näidata. Selline inimene ei sobi ju moderaatoriks.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui ma oleksin Superman, siis ma astuksin juba tagasi admini kohalt. Mis mõte on olla mode, kui keegi ei usalda sind ja kõik vaatavad imelikult. Minu arvates on ta tõesti lapsikult käitunud ja üritab koguaeg oma ülevolevust näidata. Selline inimene ei sobi ju moderaatoriks.

Mind nt üldse ei huvita kas keegi usaldab mind või mitte. See ei takista mul teid warnida ega bannida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga tore väike prillitoosi nurgake on tekkinud teil siia, ning ma pean tänama teid.

Kui te soovite vadistada nagu turumutid, ning rääkida sellest, et ma olen midagi tarbinud, siis minupoolest tehke seda rahus edasi.

Kui te suudate mulle normaalsel viisil selgeks teha selle, et ma käitun kusagil valesti, siis ma võin avalikult vabandada, kuid seni, kuni ma pole midagi arukat kuulnud, seni võiksite rahus PMide kaudu mulle kirjutisi ja joonistusi saata- ega ma kätt ette ei pane.

 

Kuradi, ma tahaks näha kuidas sa 4. koha vend mulle paari släppi andma hakkad- ausalt tahaks. Mitte, et ma mingi suur kakekoll oleks, kuid, mis sa tõesti arvad, et keegi suudab sind nüüd tõsiselt võtta peale seda, kui sa just enda biitsepsi pildi ja "släpi jutuga" e-peenist suurendasid mitu korda?

Palun, kui sul on soovi släppida, siis tee seda, ning pane aeg rahulikult kinni, ning ära räägi sellest avalikult kõigi ees, sest sa jätad endast naeruväärse mulje. Kui on soovi ennast välja elada, siis tee seda oma biitsepsi teemas, või PMi teel.

tumblr_kyby7pa0J81qzxzwwo1_500.gif

 

Ühesõnaga, ära kõvata siin ja mine ela ennast jõukas välja, kuid ma rõhutan veelkord- plätud ja sokid ei käi koos:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
minu meelest on superman 1 normaalsemaid moderaatoreid, ning need t*rad, kes temaga läbi ei saa, üritavad nagu midagi saavutada mida nad ei saavuta kunagi.. siit ka küsimus, milleks üritada?

Võtan neutraalse seisukoha. Kuid British küsimus sulle: kas siis kõik, kes Supermaniga läbi ei saa on T tähega suguelundid või lihtsalt kõik peale sinu? Kuidas sa oled ise teistest parem? Lisaks võiksid avalikult välja öelda, mis teeb ühe moderaatori normaalseks sinu silmis? See küsimus ei olnud mõeldud Supermani halvustamiseks. Võibolla tuli liiga offtopic postitus aga lihtsalt ei suutnud postitamata jätta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga nii ongi... mis siin teha. Ma olen ammu öelnud, aga nomh...

Mul muutis ka postitust, kus oli küsimus, kus linnas asute? Panin siis kirja Tallinn, tema muutis seda Venemaaks..

 

Hea nali ju...

 

See biitsepsi teema oli ikka parajalt jabur ka. Pole ime, et Sa sõimata said. Kuid imo Sa võiks neid teemasid veel teha, naljakas lugeda kuidas mingi toidulisand närvi läheb.


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Poiss tegi lihtsalt "nalja" aga vist ei kukkunud välja väga :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kunagi oli Superman tõesti väga normaalne inimene. Kuid nüüd on tõesti väga lapsikus muutunud. Superman moderaatorist ilma! Temasuguseid me ei vaja.

Mida sa ültse irised!? Liitunud - Aug 2010

Mingi uustulnukas tuleb Supermani kukutama?! Noway.

Aga jah, mina poleks julgenud minna tõstma kangi, mitte vähemalt nende ruuduliste pükste ja sokkis plätudega...

 

 

E-Sipelgas, ma arvan et ta Noormees mitte poiss ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Väga naiivsed inimesed on koos siin pean ütlema ( Mitte just kõik ).

Mis krdi uhkustamine, ise ka mõistad mida sa kirjutad? Teema oli selleks et inimesed tutvuksid mis ümberringi toimub, võtaks ka äkki järgmine kord osa. Aga ei, siin mõni kõvem vend peab ikka mingit ila suust välja ajama ja teisi mustama.

Ma tean, et siin on siiski mõistlikke inimesi kah kuid te krdi e-herod siin võiksite veids mõelda ka, süveneda teemasse veids ennem kui kirjutama asute?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Haige lasteaed.

Supermees võiks veits koomale tõmmata. Igaühe enda asi mis ta selga või jalga paneb.

Moderaatorlikust käitumisest seal teemas on küll asi väga kaugel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mida sa ültse irised!? Liitunud - Aug 2010

Mingi uustulnukas tuleb Supermani kukutama?! Noway.

Aga jah, mina poleks julgenud minna tõstma kangi, mitte vähemalt nende ruuduliste pükste ja sokkis plätudega...

 

 

E-Sipelgas, ma arvan et ta Noormees mitte poiss ?

 

eRax on sel vahet ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga naiivsed inimesed on koos siin pean ütlema ( Mitte just kõik ).

Mis krdi uhkustamine, ise ka mõistad mida sa kirjutad? Teema oli selleks et inimesed tutvuksid mis ümberringi toimub, võtaks ka äkki järgmine kord osa. Aga ei, siin mõni kõvem vend peab ikka mingit ila suust välja ajama ja teisi mustama.

Ma tean, et siin on siiski mõistlikke inimesi kah kuid te krdi e-herod siin võiksite veids mõelda ka, süveneda teemasse veids ennem kui kirjutama asute?

umad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga naiivsed inimesed on koos siin pean ütlema ( Mitte just kõik ).

Mis krdi uhkustamine, ise ka mõistad mida sa kirjutad? Teema oli selleks et inimesed tutvuksid mis ümberringi toimub, võtaks ka äkki järgmine kord osa. Aga ei, siin mõni kõvem vend peab ikka mingit ila suust välja ajama ja teisi mustama.

Ma tean, et siin on siiski mõistlikke inimesi kah kuid te krdi e-herod siin võiksite veids mõelda ka, süveneda teemasse veids ennem kui kirjutama asute?

Sa võiksid samuti teemasse süveneda ja enda õigekirja kontrollida.

 

 

Peace, "E.Hero" Rax.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa võiksid samuti teemasse süveneda ja enda õigekirja kontrollida.

 

 

Peace, "E.Hero" Rax.

 

Atleast he made his point.

 

Igatahes, mul ei ole Supermehe vastu midagi aga see mis ta seal biitsepsi teemas korda saatis oli küll veits lame. Kui moderaatoritele oleks võimalik kah hoiatusi teha siis oleks ta sealt kindlasti ühe saanud(Selle postituse eest mille ta ära kustutas). Aga fakt on see, et Supermehest on foorumile kasu, sellisel viisil mida teie esialgu ei näe ja siis kui te isegi näete siis te ei pruugi teada, et see on tänu Supermehele. Ega Supermees minugi lemmik foorumi tegelane ei ole aga tuleb tunnistada, et kõik mida ta teeb on omal väärakal moel päris naljakas.

 

:)


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gabriel on rääkinud.

High fiveh.

Supah. (H)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Öeldi et me ei saa midagi teha, äkki saaks aru.

Üli lahe on vaadata ikka kuidas kohe üritatakse kellelegi ära panna. Keegi teeb 3 späm posti ja teema kohe olemas. Superman trollis veidi ja kõik kaebama. Tal on suhteliselt savi teie vastutrollimisest ja te saate ikka sõnadega ära talt, niiet pole mõtet siis vaielda.

Veel vingutakse, et adminid/moded tunnevad kõik üksteist, kas see on siis halb? Eriti hea oleks kui oleks 2 adminid, 15 a, üks elab Kohtla-Järvel ja teine Võrus ja mingi tappa andmis jutt käib koguaeg aga kumbki midagi ei tee. Ja mis teie sellest trollimisest saite? Oleks siis teie seal teemas trollimise eest warni saanud vms(vb keegi saigi, aga pole öelnud) siis oleks kaevata.

 

Peace, nüüd tapke ming kõik ära oma e-peenise ja muude elunditega.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.