Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hinnad foorumis

Soovitatud postitused

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Ansip tegi vahvlisse konto? Nahui on neid eurosi vaja kui käibel on eek? Ega siin mingi külakauplus pole kus mutid peavad harjuma euroga et esimest korda näevad.

 

Hah eegu minek ja euro tulek ruulib, eek nii mõttetu raha, väärtusetu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ongi noh , tollarid , taalad , yennid (vms:D) ja kõik hinnad peaksid olema

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ongi noh , tollarid , taalad , yennid (vms:D) ja kõik hinnad peaksid olema

 

Tollarid eriti, eks.

 

MarT, ma arvan, et sa ei saa pihta. Alates esimesest juulist peab olema hind ka eurodes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga kui hindu eurodes ei märgita, siis vahvlirahvas on hämmingus, kui tahavad 1. jaanuaril osta ühe P2P pinni ja hind on 3.20€. Paanika läheb lahti, keegi ei tea, mis teha. Kaos.

 

Kas te tõesti tahate, et tuleks siis järjepanu Reporteris uudiseid väikeste ruunskeiperite enesetappudest!?!?!??

 

 

// Ei tea, kas teema algataja trollis niisama või mõtleski päriselt seda :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
1.juulist peaksid kõik ostijate/müüjate hinnad olema eesti kroonides ja eurodes....

 

kõik peaksid arvutama hinnad eurodesse kah....

 

ei PEA aga on soovituslik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ei PEA aga on soovituslik.

 

Soovituslik on eramüüjadele kes internetis müüvad, aga kauplustes on kohustuslik, nagu ma mäletan vist pidi augustis tulema see kontroll, kus arvutatakse kas on ikka õigesti hinnad eurodesse konverteeritud ja kas hinnad eurodes üldse olemas. Kui seda tehtud ei ole, antakse trahve.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hah eegu minek ja euro tulek ruulib, eek nii mõttetu raha, väärtusetu.

 

Keri perse ise oled mõttetu .Eesti rahal on muidgi väärtuseid .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Janek, Vahvli näol pole tegemist ei kaupluse, kaubamaja ega muu asjaga.

Üleüldse, miks sellest mingi draama teha?

Isegi kui läheme Eurole üle 1. jaanuarist, siis on see iga inimese oma valida, mis valuutas ta oma asja müüb.

Kuna teie PINide müümine jne on nagunii seadusega vastuolus, siis ma ei uriseks selle üle, kas keegi müüb oma kraami 3.20€ või 32.20€ eest, igal inimesel peab natuke mõistust ka olema, kõike ei saa ette taha ära teha.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tollarid eriti, eks.

 

MarT, ma arvan, et sa ei saa pihta. Alates esimesest juulist peab olema hind ka eurodes.

 

Ajaa , Dga :D ikka juhtub xd

Aga jah , nagu juba öeldi, veitsa segaseks läheks :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Janek, Vahvli näol pole tegemist ei kaupluse, kaubamaja ega muu asjaga.

Üleüldse, miks sellest mingi draama teha?

Isegi kui läheme Eurole üle 1. jaanuarist, siis on see iga inimese oma valida, mis valuutas ta oma asja müüb.

Kuna teie PINide müümine jne on nagunii seadusega vastuolus, siis ma ei uriseks selle üle, kas keegi müüb oma kraami 3.20€ või 32.20€ eest, igal inimesel peab natuke mõistust ka olema, kõike ei saa ette taha ära teha.

 

Ma ei ole öelnud, et vahvel on mingi kauplus :) Iga inimene ise valib, kas paneb hind eurodes või mitte :D Kuid ma arvan ,et see on mõttetu, isegi poodides, sest mina kunagi ei vaata neid hindu EURODES :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.