Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Metaani mull.

Soovitatud postitused

Mis faking lolli iba sa ajad? Putsi ma löön selle peenisetoru sulle perse kinni.

 

Tee eraldi teema oma naljade jaoks äbarik, igaühe jaoks pole see teema siin naljakas, kes usub, kes ei usu.

 

Arto got double owned.

Aga jahm, ma ka ei usu, et midagi maailmalõpu taolist sealt tuleb. Lihtsalt mingi suuremat sorti põleng äkki.

 

2012: Mäss tuleb suur, sest mingi osa inimesi usub sellesse ja siis teevad midagi mida nad on ammu teha tahtnud vms, mässuks olge valmis ülemaailmselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa veel imestad, miks sa warne saad.. Kui sa vähegi asjaga kursis oleksid, teaksid, et Iraan on korduvalt ähvardanud tuumapommi kasutada ja teisedki riigid pole sugugi tagasihoidlikumad olnud. Mis poliitikast sa Iraani korral räägid..

 

ww3 ei tule...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
on oodata uut ristisõda enne sajandivahetust. mu vanaisa ütles

 

On oodatud uut warni sulle.

KUI peaks tulema ww3, siis tuumapommid oleks see viimane asi. On olemas ka muud head tehnoloogiat, millisest pooled pole siin kuulnud. Kuulivestid on isegi sellised, kuhu kuulipilduriga ka sisse ei lase ja granadiplahvatuses jääb inimene ellu, ilma raskemate vigastusteta. Selle nimi on DragonSkin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
On oodatud uut warni sulle.

KUI peaks tulema ww3, siis tuumapommid oleks see viimane asi. On olemas ka muud head tehnoloogiat, millisest pooled pole siin kuulnud. Kuulivestid on isegi sellised, kuhu kuulipilduriga ka sisse ei lase ja granadiplahvatuses jääb inimene ellu, ilma raskemate vigastusteta. Selle nimi on DragonSkin.

 

tead ka, mis see dragonskin maksab? tervet sõjaväge sellega küll ära ei varustata

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tead ka, mis see dragonskin maksab? tervet sõjaväge sellega küll ära ei varustata

 

Hinda ei oska öelda, kuid tean, et on kallis. Seda ei peaks VEEL müügiski olema. Alles pidi tulema.

No kui ikka ww3 PEAKS tulema, siis varustab. USA oleks kindel võitja ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hinda ei oska öelda, kuid tean, et on kallis. Seda ei peaks VEEL müügiski olema. Alles pidi tulema.

No kui ikka ww3 PEAKS tulema, siis varustab. USA oleks kindel võitja ka.

tsiviilisikutele see vaevalt üldse müügile tuleb. ja ma kahtlen sügavalt, kas usa suudab tervet sõjaväge nendega ära varustada, kuna olen kindel, et see maksab ikka sitaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
On oodatud uut warni sulle.

KUI peaks tulema ww3, siis tuumapommid oleks see viimane asi. On olemas ka muud head tehnoloogiat, millisest pooled pole siin kuulnud. Kuulivestid on isegi sellised, kuhu kuulipilduriga ka sisse ei lase ja granadiplahvatuses jääb inimene ellu, ilma raskemate vigastusteta. Selle nimi on DragonSkin.

 

 

meiser modeks.

enne 2012 ei juhtu midagi, 3sure


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mul on soovi ww3 teemal arutleda.

 

topicu : see metaani mull meid ei ohusta, tore, et teadlsed selle avastasid, hoiavad ära

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?59092-Arutlus-WW3-e.-Kolmas-Maailmas%F5da&p=847076#post847076 Olemas teema

 

Topic: Ei tea, kas see võib väga suuri kahjustusi teha seal ligiduses? Ei usu, et sellist asja saab ära hoida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
OT:Mis värk selle meiser modega on ?

Ja kui kellegil soovi veel selle WW3 teemal arutada, siis võime teema ju teha :)

Topic:

See metaani mull meid ei ohusta ja olge rahulikud.

 

ma tahan sind modeks!!!!!!


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.