Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Aidake leida Silver.

Soovitatud postitused

Ma ei tee nalja.

Ma ei tea põhjust miks teda otsitakse.

Saatku uudistesse kiri ja võimalik, et mõni on näinud/teab kus ta on/võiks olla.

 

Sellepärast otsitakse, et ta on sõber idioot. Haise ära siit foorumist. Sinusuguseid siia tõesti vaja pole.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei tee nalja.

Ma ei tea põhjust miks teda otsitakse.

Saatku uudistesse kiri ja võimalik, et mõni on näinud/teab kus ta on/võiks olla.

 

Sa oled eriti taun ,kui sa ei tea miks teda otsitakse?

Vb sellepärast ,et ta on kadunud?

Sa oled tõsiselt lohh vend.Silveril oli vähemalt sõpru ,kes teda otsivad.Olen kindel ,et kui sa ära kaoksid keegi ei otsiks sind :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
politseiga räägi.

 

Lõuna prefektuuri teatel oli noormehel seljas kollane T-särk ja jalas valged lühikesed püksid ning mustad nahast tossud. Ta on 187 cm pikk ning huulel on väike arm.

Kaks varianti, sa kas oled loll või ei oska lugeda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mida te postitate, et hoiate silmad lahti..

Imo on ta kuskil ammu maha löödud

 

Räägi kas su jutul mingi tõepõhi ka all on.

 

 

Fox rääkis et teda olevat nähtud kuskil Tartus.

Iseasi kas see tõsi on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise tean tüüpi suht varajasest lapsepõlvest juba. Normaalne sell oli. Ma loodan kah, et ta ikka üles leitakse.

Politsei pole suht sittagi teinud, sõbrad ise orgunnisid mingid tuukrid ja lasid jõrve põhjad läbi. Kaldad jne.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
on üles leitud ? huvi pärast küsin lihtsalt.

 

On siis ?


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

I saw him in Parnu, at Rüütli street, going to Mirage. I think he sold sum drugs there. Because i saw that he had a small bag with him. :/


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See pole mingi õigustus, et tööd ei ole müüme narkot, tööd ei ole lähme vargile, tööd ei ole lööme kellegi maha - sul on päris hea loogika...võib-olla oleks pidanud natukene rohkem õppima koolis, siis oleks tööd. Ta võib tore poiss olla ja võib olla ta leitakse, aga ühiskond saab pigem kasu kui kahju sellest, et üks diiler on vähem, kes mürgitab teiste kodanike meeli omakasu eesmärgil...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See pole mingi õigustus, et tööd ei ole müüme narkot, tööd ei ole lähme vargile, tööd ei ole lööme kellegi maha - sul on päris hea loogika...võib-olla oleks pidanud natukene rohkem õppima koolis, siis oleks tööd. Ta võib tore poiss olla ja võib olla ta leitakse, aga ühiskond saab pigem kasu kui kahju sellest, et üks diiler on vähem, kes mürgitab teiste kodanike meeli omakasu eesmärgil...

 

Bljat!

Ta ei müünud narkot. See asi ei olnud üldse nii nagu inimesed selle kuskilt välja võivad lugeda. Ta ei müünud. Ma ei hakka siin seletama seda teemat lahti aga see asi ei ole nii nagu te arvate.

 

Ei ole leitud.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.