Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ken_903@hotmail.com/ Kasutaja: Voo

Soovitatud postitused

VIP
scammer logis sisse ju, ega ta asjad niisama ei kadunud?!?!

miks sa üldse arvad et sealt midagi kadunud on ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Oeh, sest ma ise tõestasin seda juba esimeses postituses?

Ja sina rääkisid ka juba, et kõik läksid peale sinu nimetatud asjade.

 

IP koha pealt nii palju, et kuna enne oli kasutaja Voo-ga/Keniga läbi räägitud, et ta Nomadit teeb, ei teinud teist IP-d nähes teist nägugi. Probleem tekkis siis kui avastasin ennast cammyst, ilma asjadeta.

 

Palun mõnel moderaatoril kõik teemakohatud postid kustutada, pole vaja sellest mingit PC teemat teha. Samuti paluks Vahvli kasutajatelt küsida, kas nad ei tea, et kasutaja Voo kuulub pooleldi Kenile (või kuulduste järgi Imelikule), kes sellega vahest ikka mängib?

 

Voo kohta võibolla leian isegi pildi, kus kõnelus peal. Kui jah kas siis Voo päeviku omanik saabki bänni?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mille eest Voo päeviku omanik bänni saab L ?

 

---------- Postitused liidetud 09:17 ---------- Esimene postitus oli tehtud 09:16 ----------

 

Su ema ja isa jagavad autot kuigi auto on muidu su isa oma ja siis ühel päeval sõidab su ema ühe suvalise inimese surnuks.

Õige oleks panna su isa vangi ja emal lasta minna kuna auto oli su isa oma? Kena loogika idioot.

 

Daz, sinu jutu järgi olen mina isa ja lähen vangi....

Sul suht kena loogika järelikult, äkki peaks hoopis sind bannima kuna sa oled selle teema omanik ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nojah, aga siis sa ei saa midagi tõestada, ning sul ei ole tõestust, et sul üldse midagi paremat pangas oligi.

 

ma võin ka teha teema "omfg sain 9000M scammi, vana panga picci ei ole, formatiga läks kõik, daz00 scammis, aga ma ei tea ta foorumi acci" "tegelt ta vist shareb ja ei tea kellega"

 

---------- Postitused liidetud 09:52 ---------- Esimene postitus oli tehtud 09:51 ----------

 

ontopic: ma siin +8 postcount saanud!@@@@@@@@@


"Persse kah", ütles lits ja keeras selja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oeh, sest ma ise tõestasin seda juba esimeses postituses?

Ja sina rääkisid ka juba, et kõik läksid peale sinu nimetatud asjade.

 

IP koha pealt nii palju, et kuna enne oli kasutaja Voo-ga/Keniga läbi räägitud, et ta Nomadit teeb, ei teinud teist IP-d nähes teist nägugi. Probleem tekkis siis kui avastasin ennast cammyst, ilma asjadeta.

 

Palun mõnel moderaatoril kõik teemakohatud postid kustutada, pole vaja sellest mingit PC teemat teha. Samuti paluks Vahvli kasutajatelt küsida, kas nad ei tea, et kasutaja Voo kuulub pooleldi Kenile (või kuulduste järgi Imelikule), kes sellega vahest ikka mängib?

 

Voo kohta võibolla leian isegi pildi, kus kõnelus peal. Kui jah kas siis Voo päeviku omanik saabki bänni?

Voo parooli teab 5 inimest. Kõik saavad banni siis?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
internet-warrior.jpg

Kõik teie, kes siin pc-d kogute.

Mina pooldaks et banni saaks.Pole aus, et kui sharen acci, teine owner scammib ja siis acc ei saa banni, mis logic? Ise jagad oma paroole kõigile, siis vastuta kah.

*Puts flameshield on*

 

see kes scammib saab banni, mitte, et köik kes voo pw'd teavad.

 

no pic no proof


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.