Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Gl0ry Vahvel.net Portfolio.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Tyvm, nüüd ei ole vähemalt tühjus. Kes soovib las gl0ry teeb, ta küll õpid, kuid teeb hästi.

Mkm ,, sa ei lugenud vist mu eelmised poste xD..Ma teen nyydest ainult väikseid asju...aega on jäämas yha vähemax. Kooli sisseastumised jne.


Hollywood-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ei lähe eriti teemasse aga mis aega see kooli sisseastumine sul võtab :D ?

 

Ei, ma suht arvan et kutsekas kuhu ma tahan sisse astuda , seal on suht kõva konkurents (Pärnu Kuteskool) ja kui mu keskmine hinne ei vasta normile siis ma pean tegema siiseastumis eksami nii et kordan põhilised asjad yle. Ei taha seekord midagi juhusehoolex jätta vn. Ning on ka muud asjad.Saad aru.... suvi ikka noh :D


Hollywood-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tee mulle enda valikul/moodi vms signa :)

 

Türa tõsiselt, tõmba vittu juba. Kaua sa nussid siin teiste ajusid? Putsi igas kunsti teemas sul faking 200 requesti. Pista putsi need soovid endale juba..

 

Ja moded, võite warni panna. Olen selle ära teeninud ;)


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Türa tõsiselt, tõmba vittu juba. Kaua sa nussid siin teiste ajusid? Putsi igas kunsti teemas sul faking 200 requesti. Pista putsi need soovid endale juba..

 

Ja moded, võite warni panna. Olen selle ära teeninud ;)

 

Rahune maha, tõmba nahuj kui ei meeldi, faking pubekas närvitseb siin.

 

 

tee mulle enda valikul/moodi vms signa :)

 

Oih, palun ka :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Lisaksin veel , et ma teen ainult need requestid ära, mis jäävad leht 2-he peale, kuna mul on vähem aega kui ma arvasin.....tegus suvi x,x...

 

Quotiksin siin juures ennast...Need kes veel aru ei saanud. Ja ma olen Sunday ja tesitega yhelmeelel...ma olen sulle jeba siggy teinud richard. Kui ei kõlba siis on muidugi sitasti, aga minu skill sinu maitsest yle ei käi.


Hollywood-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.