Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas teenida raha Hiina sita pealt? faceoff

Soovitatud postitused

Ise teenin omale Ebay kaudu raha , seal müüakse roosasid earphonesid mis lähevad kõigile eestis peale, ostan need seal 0,99 $ est ehk siis 10eek eest ja müün viljandis tavaliselt 4 euriga maha , vaheltkasum on päris suur. Olen niimodi teeninud juba mingi üle saja euri :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nonii, täna siis korjasin oma laseri enda postkastist ülesse. Laseril on pastakas (musta värvi, kirjutab väga hästi), UV money detector (saad kontrollida raha ehtsust, väiksemadki detailid kuvab rahal ära), laser (laseb imo väga kaugele) ning taskulamp (ka väga tore vidin selle juures). Vastas minu ootustele ning olen väga rahul oma ostuga. :)

Laser.jpg

 

EDIT: Testisin laserit, mitme saja meetri peale laseb ära. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõrvaklapid tellisin, siis läks 2 nädalat ja olid kohal. Nüüd mingi üle 3 nädala ootan tellimust. -.-


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise tellin tavaliselt ebay ja focalprice.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi enam sciphonet pole proovinud?

Eelmise aasta lõpus proovisin ja sain kätte.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

EMT Jah selleest hea et , Kui telfal kasvõi 1 Pixel , nupp vms katki , antakse uus , ja kui saad uue , antakse garantiid 3kuud veel peale , ja iga viimasel p2eval mine vahetama :D

 

---------- Post added 11-09-11 at 00:08 ----------

 

Jõuludel , siis peaks raha saama , tellin endale sciphone ära :D , Aga kellegi vahendusel , Kuna endal paybally pole ! -.- ja ei kasuta selliseid asju :D ,

ja kui selajal kedagi usaldusv22rset , ma maksan raha , ja se tellite kraami endale koju , lahti ei tee jms , ja saadate minule :D , Kui saab nii:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tellisin sealt iphone 4 klooni (focalpricest). Toll ei lasknud läbi ja saatis tagasi. Üritasin siis teist korda veel ja samamoodi. Toll ei lasknud jälle läbi.. Siis proovisin tellida tabletit. Jälle toll ei lasknud läbi. Mingu putsi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tellisin sealt iphone 4 klooni (focalpricest). Toll ei lasknud läbi ja saatis tagasi. Üritasin siis teist korda veel ja samamoodi. Toll ei lasknud jälle läbi.. Siis proovisin tellida tabletit. Jälle toll ei lasknud läbi. Mingu putsi :)

 

Huvitav.. Tellisin mingisugused minikõlarid, mis kohale ei jõudnudki, huvitav kas toll ei lasknud läbi või milles jebla. Sain raha tagasi ja tellisin uuesti, aga seekord selle tracking ID-ga.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Dealextremest tellisin esuitsu, saatsin taotluse neile tellimuse katkestamiseks, kuna olen oodanud juba kaks kuud. Ilmselt Eesti toll nusserdab, näiteks kahel viimasel korral tulid küll kiirelt kohale Focalpricest asjad - kaks nädalat mõlema tellimusega läks aega ja postkastis. Ja telefone pole üldse mõtet tellida, sest nendega on 100% kindel, et toll saadab tagasi need. :)


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Dealextremest tellisin esuitsu, saatsin taotluse neile tellimuse katkestamiseks, kuna olen oodanud juba kaks kuud. Ilmselt Eesti toll nusserdab, näiteks kahel viimasel korral tulid küll kiirelt kohale Focalpricest asjad - kaks nädalat mõlema tellimusega läks aega ja postkastis. Ja telefone pole üldse mõtet tellida, sest nendega on 100% kindel, et toll saadab tagasi need. :)

 

Ma sain focalpricest e-cigareti küll kätte.

Pakk oli seal lahti tehtud.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tundub, et DealExtreme maksab mu raha tagasi, kuna mu pakk on kaduma läinud.

 

"Dear customer,

 

Have a nice day!

 

I am sorry that your package is lost,regarding to it,do you want us to keep as store credit or resend?you also can ask for a refund,waiting for your response!thanks!"

 

EDIT// Kas kellegil on suuremate toodete tellimisega kogemusi? Nt. suurtes pakkides tulevad kõrvaklapid, et kas nad lähevad kuhugi kindlasse post kontorisse ning kas peab ka mingit maksu maksma seal koha peal?


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tundub, et DealExtreme maksab mu raha tagasi, kuna mu pakk on kaduma läinud.

 

"Dear customer,

 

Have a nice day!

 

I am sorry that your package is lost,regarding to it,do you want us to keep as store credit or resend?you also can ask for a refund,waiting for your response!thanks!"

 

EDIT// Kas kellegil on suuremate toodete tellimisega kogemusi? Nt. suurtes pakkides tulevad kõrvaklapid, et kas nad lähevad kuhugi kindlasse post kontorisse ning kas peab ka mingit maksu maksma seal koha peal?

 

Mul tuli lähimasse postkontorisse. Nüüd mingi ELS toob vapsje uksetaha.. Mingit tasu ei pea maksma!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen tähele pannud, et tollist tulevad läbi ainult sellised kloonid, mille pakk ja välimus sarnaneb originaalile. Ehk kui sa tellid endale Hiinast iphone klooni, millel on 3.2" ekraan ja karbi peale on kirjutatud sciphone ning mis on on kirju nagu vikerkaar, siis on tõenäoline, et sa ei saa seda kunagi kätte. Samas üks tuttav tellis endale focalprice'ist iphone'i klooni, mis oli 3.5" ning pakendatud originaal iPhone karpi, millele oli iPhone peale kirjutatud ja iPhone'i manuaalid kaasas. Ning ta sai enda paki kätte vähem kui kahe nädalaga. Oli näha jälgesid, kuidas keegi oli avanud kleepsu, paki peal, et kontrollida sisu.

Ning veel, kloone tellige ebay.co.uk ning vaadake, et pakk tuleks euroopa siseselt, maksab natuke rohkem, kuid 99% võite kindlad olla, et kätte saate.

 

Pikk jutt lühidalt: Enne Hiinast paki ostmist, veendu, et kaup on nagu originaal ning originaalpakendis.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Euroopa seest tuleb 100% kohale.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain focalist Nädalaga kätte hamburger kõlarid. Üllatavalt kiirelt.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sooviks ka endale iPhone-i koopiat kuskilt Eestist(mitte Hiinast imo). Et äkki keegi siit foorumist müüb või annab lingi ?:)

 

http://www.osta.ee/21415992

 

Pmst, hoia Osta.ees silma peal, seal need liiguvad koguaeg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Unustasin ka lisada, et laupäeval jõudis minu kodukohta ja lausa toodi koju uksetaha ära. Imeline.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sooviks ka endale iPhone-i koopiat kuskilt Eestist(mitte Hiinast imo). Et äkki keegi siit foorumist müüb või annab lingi ?:)

 

Ei soovita neid sciphonesi.

Hea, et enda oma sain ära müüdud.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.