Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas teenida raha Hiina sita pealt? faceoff

Soovitatud postitused

VIP

fdsfd.jpg

Woot. Asi on praegu kohalikus postkontoris, ootab järgi minemist. :P


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Feil : )

 

misasi feil?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kirjas ju, et unsuccessful delivery

 

No aga kohal on ikka. Kohalikus postkontoris. HOmme lähen järgi


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
irw omg :D ...see pärast ongi fail ju .. mitte sinu poolt ilmselgelt .. :D

 

No jah, seda küll. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Woot. Mul tuli täna üks pakk koju:) Mai tea kuidas , ju teistele peab ise järgi minema.:D Aga ootame need 2 kirja ära.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain kätte täna oma kõrvaklapid. Olen väga rahul nendega. Need on isegi paremad, kui ma ootasin. Kui tahate focalpricest endale väikseid kõrvaklappe, siis ostke need. Ülihead minuarust. Mõnus bass ja kvaliteet on hea.

 

28012011291.jpg

 


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
EMT töötab, pead IMEId ära regama.

 

See on ainult osadel nii, 1 airphone 4st mis on mu käes olnud, on töötanud EMTs.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paljud siit kätte ju saanud :S?


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõik ei lähe tagasi....osa vaid.....Ega eesti toll 100% kõik asju lahti ei tee....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Inimesed saate aru, tooted saadetakse tagasi, mitte ei lähe põletamisele ega lastekodudele. Me räägime siin toodetest mis ei vasta elektroonilise järelvalve nõutele. Lastekodudele ja põletamisele lähevad tooted mis on piraat kaup, nt: iPhone kloon millel on logo taga - hävitamisele. Sellepärast ei olegi neil telefonidel logosid ega viidet orginaal autorile.

 

---------- Post added 04-02-11 at 09:37 ----------

 

 

Jah, peab EMT esinduses, helistades või kirjutades maili IMEId ära registreerima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
keegi leiab sealt saidilt fake ipod touchi? ma mõtlen sama mis ipod saab mängida ja sellist jama

 

need kloonid on jumalst sitad ..sõbral on ipod 4th gen .kloon .. tal peab aku 3-5h ...ja ühel oli touch screeniga telefon vms ...näpuga ei saanud midagi teha aind selle sytlusega vms ...parem kogu raha ja osta kasutatud originaal toode :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Buying all Blackberry 8900/9000/9700 or AirPhone 4G 3.5'' clones


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei käi küll siia teemasse, aga keegi saaks mulle eBayst uue rolexi bezeli tellida.

 


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.