Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: maini/tanki

Soovitatud postitused

tere nii ostaksin maini siis kas ostan siis 110+ maini, mainil peab olema 10m+ bank ja 1800+ tota lvõi mõnda normi tanki, tangil peaks olema 90+ def ja 90+ range võik zerker sobib ka hinnas lepime kokku.

Kui kellegil on huvi siis saadke pm ja loomulikult kui keegi ostib ka vahetust siis http://www.vahvel.net/showthread.php?57193-M-maini-bank-106m/page2 :D

Oo jaa unustasin ka mainida kõigil kellel on vähe tehinguid peavad acci kontrollida laskma väljaarvatud adminid ja moded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

rsn: Hejj va

Bank: 30m+


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hea hinnaga annaksin ära http://www.vahvel.net/showthread.php?57497-M-120-129-hea-kasutaja-9x99

Kõik nõuded täidetud. Ja lasen kasutaja ära kontrollida.

 

hmm ei oska sinu acci kohta veel öelda eriti nagu ei taha kuna sa mingi 3 või isegi 4 omanik nii et jh

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

sorry chrizz praegu 1k liiga palju otsin odavamat acci

 

---------- Postitused liidetud 22:51 ---------- Esimene postitus oli tehtud 22:50 ----------

 

ma olen teine omanik. ma ei tea mis udukat teised ajavad siin.

janek oli 2 omanik sellel accil ja ta ostis selle inimeselt kes oli sellel accil juba 2 omanik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kudias minu acc on .

Stats signal bank 30m+


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sorry chrizz praegu 1k liiga palju otsin odavamat acci

 

---------- Postitused liidetud 22:51 ---------- Esimene postitus oli tehtud 22:50 ----------

 

janek oli 2 omanik sellel accil ja ta ostis selle inimeselt kes oli sellel accil juba 2 omanik

 

ütleme nii et. esimene omanik lasi mängida mul, ta ise oli total quited. siis läks se janekile.mina ei nimetaks teda omanikuks, natuke mängis ainult., siis juhtus väike õnnetus, janek, kahetsen seda. . ja nüüd on see jälle minukäes, ehk olin ja olen teine omanik. omanikuks nimetaks ma seda kellel on midagi ikka pikemat aega, nädal+ vähemalt. aga kui mängid paar päeva, siis see ainult puhas mängimine. aga ei taha siis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma lasen Kellegi ära kontrollida .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mati müüb kasutajat nimega Gungangs, eelmine omanik ma usun oli Raiko. Igatahes tollel kasutajal omanikke rohkem olnud kui seeni sügises vihmas. Ei soovita osta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.