Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: maini/tanki

Soovitatud postitused

---------- Postitused liidetud 11:10 ---------- Esimene postitus oli tehtud 11:08 ----------

 

sorry chrizz praegu 1k liiga palju otsin odavamat acci

 

---------- Postitused liidetud 22:51 ---------- Esimene postitus oli tehtud 22:50 ----------

 

janek oli 2 omanik sellel accil ja ta ostis selle inimeselt kes oli sellel accil juba 2 omanik

 

Kuidas Janek siis teine omanik olla sai :P?


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mati müüb kasutajat nimega Gungangs, eelmine omanik ma usun oli Raiko. Igatahes tollel kasutajal omanikke rohkem olnud kui seeni sügises vihmas. Ei soovita osta.

 

vbl tõesti see tõsi .

 

Kui vaja ma lasen sul enne ära kontrollida


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

aga kui kasutaja andmed ei tööta,ja kui võtan recid ja emaili maha,siis ostad ka?

 

ühtegi probleemi pole tulnud kui mina kasutaja omanik olen olnud,paned endal uued andmed peale jne...,hind 250.-?

 

esimene omanik oli selle MoonlightShadow(vms.) kasutaja sõber siis ta andis Moonile ja ta müüs mulle, probleeme pole tekkinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teine omanik pmst:

http://www.vahvel.net/showthread.php?58214-M-V-CB-128-Fire-Cape-35-P%E4eva-P2P-5x99-lt-Vaata!

 

Vahepeal on paar omaniku olnud aga tagasi ostnud. Võin lasta Sunpartyl kontrollida ka kui vaja.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.