Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

kõikidele alaealistele kes harrastavad juua alkoholi

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

igatahes mind pani see mõtlema, et miks eesti noored on peaaegu euroopas esikohal joomises, kas tõesti ei viitsi lapsevanem kaitsta oma last joomise ja suitsu eest?

 

ja nüüd tuleb suur flame ja 1337 adminid lükkavad banni mulle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
igatahes mind pani see mõtlema, et miks eesti noored on peaaegu euroopas esikohal joomises, kas tõesti ei viitsi lapsevanem kaitsta oma last joomise ja suitsu eest?

 

ja nüüd tuleb suur flame ja 1337 adminid lükkavad banni mulle

 

Lol @ you. Anojah, muidugi, jätkem noorus puhtaks, ärgem rikkugem seda!!

PArem rikkuda oma noorus, kui jätta kasutamata.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nice try,midagi muud öelda pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hah, mis sa tõesti arvad, et alaealised tulevad joomingult ja hakkavad emmele ja issile kohe rääkima mis tegid ja palju jõid. Ma küll ei leia, et vanematest siin väga palju midagi sõltuks. Pigem nagu rohkem lapse enda tahtest/sõpruskonnast. Aga jah, kui 10 ka kunagi täis saad, hakkab aju teistmoodi tööle üldse.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah, väga subjektiivne artikkel karskusliidu poolt.

 

Igal üritusel saab vabalt osta karastusjooke- lõhuvad hambaid. Kõva muusika- rikub kõrvu etc. Kui alaealine tahab alkoholi, siis ta lõppude lõpuks ka saab selle. Olenemata piirangutest ja reeglitest, mida tema või teiste vanemad seadnud on. Alaealised on tarbinud alkoholi kümneid, kümneid aastaid- lihtsalt tänapäeval on kordades rohkem lahjat alkoholi (siidrid, lahjad õlled etc etc). Muidugi on alkohol halb, saatanast ja kõige jumedam asi maailmas, aga seda tarvitatakse praegu ja ka edasipidi- see on fakt.

 

Ärge saage nüüd valesti aru- ilmselgelt on alkohol paha ja soovitan kõigil seda mitte tarbida :-)

 

igatahes mind pani see mõtlema, et miks eesti noored on peaaegu euroopas esikohal joomises, kas tõesti ei viitsi lapsevanem kaitsta oma last joomise ja suitsu eest?

 

ja nüüd tuleb suur flame ja 1337 adminid lükkavad banni mulle

 

Ise Sa pidevalt provotseerid juhtkonda ja kui kaks punkti hoiatust kuskil saad, tulevad kohe mulle sõimukirjad, kuidas terve juhtkond nii saamatu on. Palun mõtle enne, kui midagi kirjutad.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palun mõistlikku juttu või olge üldse vait.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ausalt, arto, mine arene kuskil nurgas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise tean, mis teen endaga, hakkan joodikuks v mitte, who gives a shit. Kui juua, siis mõistvas koguses, mitte nii, et kohe istun peldikupoti kõrval.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peale selle teema läbi lugemist ei joo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ma ei tea tõesti. Mina kui ma joon, nagu korralikult siis ikka sellel eesmärgil, et lõpuks purjus olla. Niisama nagu praegu jalgpalli ajaks õlut, mingit snäkki on normaalne ju, samas jah saaks osta ju mingit karastusjooki, kuid õlle on parem. :D

Tegelt ei tea, milleks nad selliseid asju teevad üldse, sest see kes tahab see ikka teeb, keegi ei peata teda mingi mõttetu artikliga..

// See teema algataja, sa ütlesid, et sind pani see mõtlema. Kas sa ise ei ole nii taibukas, et aru saada, et alkohol kahjustab igasugu huvitavaid asju? Ma ei viitsi isegi mõelda nii lollide artiklite peale, lugesin läbi ja paari päeva pärast on see niikuinii meelest läinud.

Ning see ka, et pidutsemine ei ole alkoholi tarbimine.. - mitte sõna otseses mõttes, et ma võtan 2l mingi jälkuse ja joon ära selle, vaid ntks mingi üritus, kuulad muusikatnstuff, jood mingit värki, kokku tuleb ju pidu.. tahaks teada mis nende karsklaste arust siis pidu nagu on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
igatahes mind pani see mõtlema, et miks eesti noored on peaaegu euroopas esikohal joomises......

 

krt peaaegu aga p2ris veel mitte. Irw siit siis "Teeme ära 2010" :)


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see küll minu meelt ei muutnud, ausalt mul pohh, me oleme ainult ühe korra noored ja saame ainult ühe korra noorust nautida, äkki on see su viimane päev üldse elus ja sa pole alkot maitsnudgi, siis vapsje kellad ju .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see küll minu meelt ei muutnud, ausalt mul pohh, me oleme ainult ühe korra noored ja saame ainult ühe korra noorust nautida, äkki on see su viimane päev üldse elus ja sa pole alkot maitsnudgi, siis vapsje kellad ju .

 

Njah, maitsed ära ja järgmine päeva ärkad tilgutite all haiglas või ei ärkagi:(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

oleks endal ka et maitsmisest lauaalla jooks, vapsjee odav oleks ju .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see küll minu meelt ei muutnud, ausalt mul pohh, me oleme ainult ühe korra noored ja saame ainult ühe korra noorust nautida, äkki on see su viimane päev üldse elus ja sa pole alkot maitsnudgi, siis vapsje kellad ju .

 

Word!

Kuule ex-tumm Arto ma sinuasemel hoiaks suu kinni siin foorumis.Tumm rsk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.