Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Energy möllab Photoshopis

Soovitatud postitused

Focal peaks olema suurem ikka. Päris lambist pole ka mõtet brushe loopida suvalisse kohta. Vaata õpetusi ja värke, arenda ennast. Ära tee koguaeg samasuguseid signatuure, mis pole minu arvates mingisugused meistritööd. Ei ütle, et ise paremini teeks..

im just sayin´


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Focal peaks olema suurem ikka. Päris lambist pole ka mõtet brushe loopida suvalisse kohta. Vaata õpetusi ja värke, arenda ennast. Ära tee koguaeg samasuguseid signatuure, mis pole minu arvates mingisugused meistritööd. Ei ütle, et ise paremini teeks..

im just sayin´

 

Ega see ei pea nii olema, et kohe hakkan lambist meistriks.

Eks ma üks väike loll olen kes midagi muud teha ei oska, rahul? Ainult lind ongi brushina pantud, ülejäänu piltidest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega ma siis paha pärast seda öelnud. Lihtsalt ütlesin, millele võiksid tähelepanu pöörata jms. Muidu igasuguseid splatter brushe näen ka seal. Algajal soovitaksin alguses mingi taust võtta ja render sisse blendida, mitte ise toota mingi lambikas taust.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

minumeelest super signad või mis. : )


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
normaalne ju, mingi martin pani mulle selle eelmise postituse eest warni. pidi ropendamine olema. kas 'pane' ja 'pihku' on tõesti ropud sõnad? no wow, täielik uudis

 

Moded on lollid kah.

 

---------- Postitused liidetud 14:56 ---------- Esimene postitus oli tehtud 14:29 ----------

 

Väike omamoodi areng:D

17a6837cbb2a397ac9125b01b272c9a0_copy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

viimasel parempool täitsa OK, kiri ka normaalne aga see (L) - wtf mees? :D

vasakpool udune ja no ei saa aru mis toimub, proovi ilma stockita seda smudget teha.

 

Focal/Focal Point (eesti.k "Fokaal punkt, fookusesse minev punkt, keskpunkt haripunkt"..) - Sinu kompositsiooni põhipunkt. Focaliks on tavaliselt sinu stock või render.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
viimasel parempool täitsa OK, kiri ka normaalne aga see (L) - wtf mees? :D

vasakpool udune ja no ei saa aru mis toimub, proovi ilma stockita seda smudget teha.

 

Focal/Focal Point (eesti.k "Fokaal punkt, fookusesse minev punkt, keskpunkt haripunkt"..) - Sinu kompositsiooni põhipunkt. Focaliks on tavaliselt sinu stock või render.

 

Njaa, Fox oleks pidanud veits teravam:D

Hetkel küll ideed otsas mida teha:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Valmistad signasi ikka veel?

Anna PMi kaudu teada, tahaks ka midagi


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Valmistad signasi ikka veel?

Anna PMi kaudu teada, tahaks ka midagi

Ma ei viitsi igale ühele pm saata, kui tahad siis postita siia teemasse, siis vaatan kas teen või mitte!

 

valmista mulle ka mingi signa, soovitavalt krossi teemaline, kuid võid mingi suht suvalise teema ka teha

 

Aga palun:cool:

motrrender_copy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

viitsid äkki mulle kaa singa teha? kui viitsid posti siia

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.