Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Arvuti kasutaja passwordi teada saamine.. Kuidas?

Küsimus

title says it all,

 

on siis nii, et oleks vaja teada saada selle kasutaja passwordi millega arvutis sees käin,

 

isal on see mobiilis, kuid sealt seda võimatu kätte saada,

 

teine võimalus on mingit moodi ära vahetada, kuid control panelist ei saa kuna current pw vaja

 

---

 

on mingit võimalust nn ära vahetada praegust pw teadmata?

 

või pean spiooni mängima ja pw varastama mingit moodi ^.^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

11 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Mine safe modega sisse, kui adminstraatoril pw peal, siis mina ei tea.

Vali kasutajakontod, eemalda kontolt parool ja kõik. Adminstraator is the mighty king.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

asi selles, et see kasutaja ongi administraator, muid kasutajaid üldse polegi ;s

 

administraatorina sees olles, vaja administraatori pw vahetada, ilma administraatori pw teadmatta

 

---------- Postitused liidetud 05-06-10 14:57 ---------- Esimene postitus oli tehtud 04-06-10 18:11 ----------

 

op süsteem on windows xp, keegi teab mingit nippi kuidas saaks parooli?

 

keegi oskab siis võiks aidata asap,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Minuteada toimib selline asi nagu:

 

Paned arvuti tööle, siis vajutad kaks korda järjest ctrl+alt+delete, ning sisestad nimeks "Administrator" ilma paroolita, ja peaks minema, siis sealt control panelist vaatad edasi.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ma olen endal ema kasutajal parooli maha võtnud see nii imelihtne. 1)lülita enda arvuti sisse ning oota kuni hakkab windows xp laadima, 2)vajuta arvuti nupu peale kuni 4 sekundiks siis ta peaks ennast välja lülitama (vajadusel hoia rohkem kuni ta ennast välja lülitab) 3)kui oled uuesti käima pannud siis tuleb sulle valikud ning vali sealt "safe mode" valid selle siis vali sealt kasutaja või kirjuta sinna Administrator. 4)siis vali sealt Control Panel, võta oma Isa kasutaja ning "Remove password. Nii lihtne see ongi :).


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Ma olen endal ema kasutajal parooli maha võtnud see nii imelihtne. 1)lülita enda arvuti sisse ning oota kuni hakkab windows xp laadima, 2)vajuta arvuti nupu peale kuni 4 sekundiks siis ta peaks ennast välja lülitama (vajadusel hoia rohkem kuni ta ennast välja lülitab) 3)kui oled uuesti käima pannud siis tuleb sulle valikud ning vali sealt "safe mode" valid selle siis vali sealt kasutaja või kirjuta sinna Administrator. 4)siis vali sealt Control Panel, võta oma Isa kasutaja ning "Remove password. Nii lihtne see ongi :).

 

Tema isal ongi kasutaja Adminstrator, tal vaja seda lahti muukida.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

N2pster, sellest ta rääkiski ju?


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
BerrY oma ei tööta, ütleb ikka et invalid password või miskit

 

ja vahet pole tegelikult, ma sain juba enamvähem teada, kuidas ma ema selle paberi kätte saan kus password peal =D

 

Tõenäoliselt on vale SP, kus peal see ei tööta, aga noh, korras, kui korda sai :D


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Naljakas vaadata, kuidas inimesed istuvad kaua arvutis, siis vanemad keelavad arvut ära, hiljem lapsed üritavad parooli lahti muukida :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Seda küll jah :D


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.