Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Miljonite hinnad ! :@

Soovitatud postitused

VIP
Oh jah..

High lasi hinna 30 ea peale vist.

Mina siis 35 ea peale :P

Millid lähevad nagu tuline sai, aga ikkagi - NÕME ET HINNAD ON NII ODAVAD .

Kui ma nuub veel olin, oli 1m rsis ikkagi suur raha ja siis oli 1Miljoni hind ikka väga kõrge.

80-90.-

See oli võibolla natukene kallis kuid mitte eriti.

Normaalsed hinnad hakkaksid 60 each.

Miljonit EI OLE kerge teenida .

Saa aru sina tahad küll, et hind oled kõrge, sest sa teenid vahelt kasu, aga inimene kes mille tahab otsib ikka, et kust kõige odavamalt saab ja milli müüja tahab, et temalt ostetakse ja ta laseb hinda natuke alla, teine ei ole rahul, et ta sissetulek kahaneb ja laseb omakorda hinda alla ja lõpuks oleks jälle sama hind. Pole mõtet.

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega jah kõik Jagexi update on mööda. Mõni on hea. Ja stakerid tulevad siia nii või naa müüma 25-30 ea või odavamalt. Neil tuleb see +200m vb ühe stakega kui kõva staker.50 ea siis ärid jälle kannatavad. Minu arust parim lahendus.

Panna teema kinni ja mitte tõsta neid. Muidu kaotate ju musta turu alt Rs raha ära. Naljalt keegi veel 50 ea tahab osta:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelt. Ma arvan ,et suva. Pange reegel ,et alla 40 ea ei või müüa. Kaotage sissetulekuid ja rahvast. Enda mure kui mõni tahab sellist kasumit. Võite väänata mulle hoiatuse ka ,et siia nii palju kirjutanud olen aga absurdne on see kui tuleb selline reegel-.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kes bannimisest midagi rääkis?


Pidevalt müügis runescape miljonid 40-45 each!

Lisage [email:35ljbuni]pjoonas@rscheat.pri.ee[/email:35ljbuni] kui on ostusoovi!

 

 

Zezima heh?

https://create.runescape.com/accountcreated.ws?username=jobikotti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu ma kord juba ütlesin , ei saavuta te milide hinna tõstmisega midagi, keegi ikka müüb odavamalt.

( Kuna rs on nii allakäinud siis varsti müüte juba 5-10kr mil each sest ostjaid jääb järjest vähemaks.

 

Kui ei meeldi siis ära merchanti enam Mile. Mine otsi endale IRL töö , mitte ära jama mingi RS MILIDE ÄRIMISEGA.

 

Suht mõttetu on ju see kui 3 modet üritavad üksteisega võidu müüa M-ile.

 

 

TO CEMTEY... See tüüp kes müüb hetkel 500m on parim f2p pker... Tal oli pure ( pyha karu ) mis sai banni , ning ta tegi paari kuuga uue maxed pure ( pyha is back ). Olen 100% kindel et tal see raha olemas.

Tõestus : http://www.zybez.net/community/index.php?showtopic=899149 ( btw soovitan ta videosi vaadata )

 

Läheb teemast kõrvale, aga soovin küsida, kui PYHA KARU ' l oli maxed pure, vaatasin highscorest järgi, ei ole mingi maxed minu muu sitt on, ja pyha is back, tõesti kõva tegija.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mille pole raske teenida stakedes mõni teenib üle 500M päevas;) Sellepärast läheb odavaks sest kõik stakevad või keegi ei osta jne,te ei pea mille müüma moderaatorid et endale kasu teha, võite vähemalt osta 35ea ja müüa 35 ea ka et kui teised kardavalt teiselt inimeselt osta aga teile antakse ette:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma müün ka siis nüüd 10M+ 35 each:P

Mis teha, konkurents on suur ja keegi ei tule minuga hindu tõstma .

Eks siis talveks on hinnad 10 ea.. ja modedel 12 each.

Järgmine suvi 5-10 each ??:(

 

jep,see virtuaal m2ng ei ole m6tet mille lasta nii k6rgele:)!

m6elge peaga millele te oma taskuraha panete..rsi peale anna olla

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võiks küll panna mingi reegli! näiteks 40ea on väikseim piir.

See 20 ea on juba liiga vähe ju:S ,mingit kasumit ei tule.Ostad 22 ea ja müüd 20?suht pointless.

 

Äkki varsti saab siis üldse mille tasuta?

40ea võiks olla piirang!

 

Siis osta endale elu ja ära merchanti rune Milidega? Kui kasumit ei tule.

 

Pinda käivad sellised merchanterid.. üritavad teiste inimeste pealt teenida.. kui stakerid teevad endale raha võitudega ja müüvad pole neil viga midagi, aga ainult merchanterid hädaldavad siin oma hindadega. Suht lame.

 

Võiks selle mõttetu teema kinni panna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täitsa debiilid.

kas te teate misasi on INFLATSIOON ?

kui ei tea, sis minge käige umbes, 11 klass ühiskonnaõpetuses, sea lseletatakse suurelt lahti see mõiste, ja just selline asi toimub ruunis !.

 

Ruunis tuleb raha juurde, Raha on lihtsam saada, ja ka müügihinnad vähenevad TÄNU SELLELE !

 

sest tõdegem ausalt, tänapäeva rs 100m on sama mis oli kunagi 1m.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täitsa debiilid.

kas te teate misasi on INFLATSIOON ?

kui ei tea, sis minge käige umbes, 11 klass ühiskonnaõpetuses, sea lseletatakse suurelt lahti see mõiste, ja just selline asi toimub ruunis !.

 

Ruunis tuleb raha juurde, Raha on lihtsam saada, ja ka müügihinnad vähenevad TÄNU SELLELE !

 

sest tõdegem ausalt, tänapäeva rs 100m on sama mis oli kunagi 1m.

 

Jerk, inflatsiooni õpetatakse juba 8-9 klassis :/

Inflatsioon aka raha väärtuse / inimese ostujõu langemine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täitsa debiilid.

kas te teate misasi on INFLATSIOON ?

kui ei tea, sis minge käige umbes, 11 klass ühiskonnaõpetuses, sea lseletatakse suurelt lahti see mõiste, ja just selline asi toimub ruunis !.

 

Ruunis tuleb raha juurde, Raha on lihtsam saada, ja ka müügihinnad vähenevad TÄNU SELLELE !

 

sest tõdegem ausalt, tänapäeva rs 100m on sama mis oli kunagi 1m.

 

Õpetatakse 8-9 klassis ise oled Debiil!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hahahaha 0wned. Ise sa 16 ja juba 11 läbi ja mida iganes veel ? Üritad tegija olla? Ära hakka ajama ,et lampi panid vanuse siis võiksid lampi ka 13-14 panna vanuse. Nii ,et ei usu ,et oled 11 läbi teinud ja oled vanem kui 16. Mul vanus 14 aga krt tegelt lampi panin ja ma 25 tegelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Inflatsiooni mõistega esimest korda tõesti puudutakse mingi 8-9 klassis, põhjalikumalt sellest räägitakse aga 10-11 klassi geograafias, (12 klassi majanduse õpetuses) ja ühiskonna õpetuses...

 

pole mõtet kohe sõimama hakata...


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kas poleks nii parem kui paneks ühe kindla rs pixlite hinna ja nii see ka jääks

need kes mustalt tahavad müüs müügu seljataga aga mängijaid ja huvilisi tuleb aina juurde ,.

hind 40 eac w 35 eac oleks nagu norm ja kõik müüks ühe hinnaga .

kuigi siis kaoks modede tasku raha aga jah eks te ise otsustate : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.