Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Miljonite hinnad ! :@

Soovitatud postitused

Muidu hea mõte on tõsta millide hinda jälle kõrgeks, aga raskelt teostatav :/

Kui te sellega ükskord hakkama saate, siis Respect teile ;)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Midagi pole minna juba müüakse väga paljugi 25 ea. Hinnad võivad tõusta aga ma arvan ,et kasulikum on 25 ea ja neid siin foorumis nii palju kes müüvad ja need kes hinna ülesse lasid saavad haleda k0. Ise ostan ja jäängi ühelt ostma 25 ea:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ma müün ka siis nüüd 10M+ 35 each:P

Mis teha, konkurents on suur ja keegi ei tule minuga hindu tõstma .

Eks siis talveks on hinnad 10 ea.. ja modedel 12 each.

Järgmine suvi 5-10 each ??:(


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no jah nagu üks tüüp laagrist rääkis et nende koolis müüakse mille 1kr ea:D ( arvan et see moparscpe:D) aga üks sõber kes tegutseb neonetis müüs juba eelmisel sügisel mille 25 ea ta stakeb ja saab väge kergelt seda raha ;) ei usu et hinnad üles tõstetakse muidu lähevad paljud neonetti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Moderaatorid miks te peate nendega äritsema?ostke 30ea ja müüge sama hinnaga:)

Moderaatorid on selleks vaja et kustutada poste ja ,et teha nii et inimene scammi ei saaks ,sest mode saab mille ennem ja müüb need maha inimestele kes kardavad tava kasutajatelt osta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Moderaatorid miks te peate nendega äritsema?ostke 30ea ja müüge sama hinnaga:)

Moderaatorid on selleks vaja et kustutada poste ja ,et teha nii et inimene scammi ei saaks ,sest mode saab mille ennem ja müüb need maha inimestele kes kardavad tava kasutajatelt osta.

 

Äkki me ostamegi 35ea???


EI PÄÄSE MSN-I

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rolf see asi jätab sellise mulje nagu adminnid ja moded tahaks aint kasu saada. Mis mõte sellel oleks ega msni jääks ikka sõbrad alles mõni on äkki piisavalt usaldusväärne ja müüb ikka mille 35kr ea jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan ültse et selle millide müümise võiks maha keerata,sest lapsed juba VARASTAVAD ema isa tagant et neid kuradi mille osta ja siis pärast kaotavad või varastavad veel,et neid osta..ma arvan ,et see debiilsus

Memberi asjast saan veel aru aga millide ostist mitte:(

 

Ma arvan ültse et selle millide müümise võiks maha keerata,sest lapsed juba VARASTAVAD ema isa tagant et neid kuradi mille osta ja siis pärast kaotavad või varastavad veel,et neid osta..ma arvan ,et see debiilsus

Memberi asjast saan veel aru aga millide ostmist mitte:(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui nii võtta siis peaksid moderaatorid ja admin foorumi eest hoolt kandma. Aga jääb pigem mulje et see amet on neile privileeg , et milidega saaks endale kasu teenida ja äritseda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan ültse et selle millide müümise võiks maha keerata,sest lapsed juba VARASTAVAD ema isa tagant et neid kuradi mille osta ja siis pärast kaotavad või varastavad veel,et neid osta..ma arvan ,et see debiilsus

Memberi asjast saan veel aru aga millide ostist mitte:(

 

Ma arvan ültse et selle millide müümise võiks maha keerata,sest lapsed juba VARASTAVAD ema isa tagant et neid kuradi mille osta ja siis pärast kaotavad või varastavad veel,et neid osta..ma arvan ,et see debiilsus

Memberi asjast saan veel aru aga millide ostmist mitte:(

 

Maha keerata?

Siis äritsetaks teistes foorumites edasi.


Pidevalt müügis runescape miljonid 40-45 each!

Lisage [email:35ljbuni]pjoonas@rscheat.pri.ee[/email:35ljbuni] kui on ostusoovi!

 

 

Zezima heh?

https://create.runescape.com/accountcreated.ws?username=jobikotti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey
Ma arvan ültse et selle millide müümise võiks maha keerata,sest lapsed juba VARASTAVAD ema isa tagant et neid kuradi mille osta ja siis pärast kaotavad või varastavad veel,et neid osta..ma arvan ,et see debiilsus

Memberi asjast saan veel aru aga millide ostist mitte:(

 

Ma arvan ültse et selle millide müümise võiks maha keerata,sest lapsed juba VARASTAVAD ema isa tagant et neid kuradi mille osta ja siis pärast kaotavad või varastavad veel,et neid osta..ma arvan ,et see debiilsus

Memberi asjast saan veel aru aga millide ostmist mitte:(

 

kes siin lapsed on ah. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kes siin lapsed on ah. :P

 

meie:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mai saa aru mis mõte on tõsta? okei paar kuud on hind kõrge aga see jälle langeb järjest alla ju. Konkurents on suur ja üks müüb odavamalt sisi teine siis kolmas jne. Lõpuks jälle hind all las olla nii nagu ta on.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Otsi enda mõistus ülesse. Ega paljud käivad tööl ka aga lisaraha on alati tere tulnud w? Sa võid saada palka 12 tuhat aga kui lisa raha tuleb on ikkagi hea. Nii ,et mine minema ja kui ühte acci või asja foorumis müüd siis ma ka kohe kirjutan ,et mine tööle kui raha tahad saada.

EDIT: Oi krt kus sa mille müünud oled ja pinne. Jube raha vaja w? Mine tööle siis saad raha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

krt olge normaalsed.... tahate lihtsalot ise kasumit teenida. keegi ei m2ngi seda m2ngu enam seega on millid odavad. tahate mingi fcing reegli teha et all 40each keelatud? see oleks minu arust täielik idiootsus. ma ise müün mille ka 20each kui mulle tuleb vahest. ja mul täiesti pohhui....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ASi pole selles et keegi ei mängi lihtsalt konkurents on suur ja igaüks tahab et tema käest ostetakse, niisiis ta laseb hinda alla, siis laseb järgmine hinda alla jne jne ja lõpuks ei maksa mill enam midagi.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Oh jah..

High lasi hinna 30 ea peale vist.

Mina siis 35 ea peale :P

Millid lähevad nagu tuline sai, aga ikkagi - NÕME ET HINNAD ON NII ODAVAD .

Kui ma nuub veel olin, oli 1m rsis ikkagi suur raha ja siis oli 1Miljoni hind ikka väga kõrge.

80-90.-

See oli võibolla natukene kallis kuid mitte eriti.

Normaalsed hinnad hakkaksid 60 each.

Miljonit EI OLE kerge teenida .


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oh jah..

High lasi hinna 30 ea peale vist.

Mina siis 35 ea peale :P

Millid lähevad nagu tuline sai, aga ikkagi - NÕME ET HINNAD ON NII ODAVAD .

Kui ma nuub veel olin, oli 1m rsis ikkagi suur raha ja siis oli 1Miljoni hind ikka väga kõrge.

80-90.-

See oli võibolla natukene kallis kuid mitte eriti.

Normaalsed hinnad hakkaksid 60 each.

Miljonit EI OLE kerge teenida .

 

macroing...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.