Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jalgpalli MM 2010 info ja ennustus

Soovitatud postitused

Ma lähen keeran Dungale ise isiklikult taha selle kaotuse pärast, kuradi sisserändajast vänt.

Pole sõnu lihtsalt, esimene poolaeg, no paremat mängu Brasiilia poolt oleks olnud palju tahetud, aga teine ..

Nüüd jääb lootus, et Hispaania vähemalt jõuaks finaali ja võidaks selle.

Kuigi ma mõtlesin ennem, Hollandlastel jääb ~3 head mängijat järgmisest mängust välja, nad lähevad sealt nagunii koju, miks nad siis kohe ei läinud? Arvavad, et triivivad oma katkise kummipaadiga finaali? Vaevalt küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tra, ma sitaks rahul, et brasiilia välja langes. GO NETHERLANDS!!!!!!!!!!!!

 

järgmisena peab välja langema saksamaa, siis ma selle mm'iga igati rahul.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma lähen keeran Dungale ise isiklikult taha selle kaotuse pärast, kuradi sisserändajast vänt.

Pole sõnu lihtsalt, esimene poolaeg, no paremat mängu Brasiilia poolt oleks olnud palju tahetud, aga teine ..

Nüüd jääb lootus, et Hispaania vähemalt jõuaks finaali ja võidaks selle.

Kuigi ma mõtlesin ennem, Hollandlastel jääb ~3 head mängijat järgmisest mängust välja, nad lähevad sealt nagunii koju, miks nad siis kohe ei läinud? Arvavad, et triivivad oma katkise kummipaadiga finaali? Vaevalt küll.

 

idiot.jpg


2i26ecyjb3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Argentina homses mängus võidule ja Hollandi üle hea meel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tra kui haige mäng !! selline adre laks raisk.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.