Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jalgpalli MM 2010 info ja ennustus

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Hea MM oli, nüüd peab ootama 2 aastat. :(


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei tea, kas see on siin kuskil, aga Jimmy Jump sai ka väljakule.

Vahetult enne Hispaania-Hollandi finaalmängu algust jooksis jalgpalliväljakule üks fänn, kes üritas jõuda staadionil eksponeeritud MMi võidukarikani, et sellele müts pähe tõmmata.

 

Mängu turvameestel õnnestus mees siiski enne kinni võtta, kui fänn oleks karikani jõudnud. Tegemist oli tuntud spordivõistluste korrarikkuja Jimmy Jumpiga.

http://sport.delfi.ee/news/varia/paevapilt/article.php?id=32088819

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise olen jumala õnnelik:P.Tugevam võitis ja muud mul öelda pole:P.Peace, im out!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olin tegelikult hispaania poolt ja olen õnnelik, et nad võitsid.

Kuigi kui aus olla siis MMi alguses nad küll ei näidanud oma mängu, kuid minu arust mängus saksamaa vastu oli hispaania juba selline nagu ta oli 2aastat tagasi.

Kui päris aus olla , siis muidugi MMi alguses ma lootsin et brasiilia on see võitja siiski , kuna nende mäng läks mulle hinge juba siis kui ma jalgpalli vaatama hakkasin ja võistluste alguses olen ma siiski alati brasiilia poolt siiani. Nende mäng on alati selline mõtestatud ja hea vaadata. Ma eelistan vaadata seda kuidas mängitakse heade ja täpsete söötudega pall sellele vennale, kes vastaste värava juures seda palli ootab (enamasti siis ründaja) ja too omakorda oma tööd teeb ja värava lööb. See pikad pallid pikkade ründajate pea peale kamm mulle eriti ei meeldi, kuigi vahest ka seda hea vaadata. Ja millegi pärast tundub mulle hispaania just söötmise jms poolest brasiiliale veidi sarnane, ilmselt küllaltki lühikese kasvuliste mängijate pärast ja see on ka põhjus miks hispaaniale oma lootused panin ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei saa aru nüüd sellest, et räägitakse koguaeg, miks roben ei kasutanud võimalust...

Ikkagi kui ei saa palli ilusti ette, jne, mis sa siis ikka teed, lüüa sa ei saa ju...

fuck spain, holland ftw

 

this.

ainuke asi mis hollandi juures ei meeldi, on see kuidas robben jookseb, jubedalt häirib lihtsalt. nõme vaadata. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei saa aru nüüd sellest, et räägitakse koguaeg, miks roben ei kasutanud võimalust...

Ikkagi kui ei saa palli ilusti ette, jne, mis sa siis ikka teed, lüüa sa ei saa ju...

fuck spain, holland ftw

 

Hollandlased teevad parimat muusikat ja seal on parimad reivid , aga jalkas... :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.