Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jalgpalli MM 2010 info ja ennustus

Soovitatud postitused

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Vähemalt Hispaania sai edasi, kuigi tuleb tunnistada, et Saksamaale sellise Hispaaniaga pole mõtet üldse vastu minna, saavad seal krt veel äkki 5:0 ära, seda küll vaja poleks.

Aga palun härra Sunparty, karista, kui muudmoodi ei saa :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Villa, you're fucking awesome, for real :)

 

Tõesti, loodan südamest, et Hispaania teeb Saksamaale ära, isegi kui see on ebatõenäoline, aga pohh, päriselt.

Kuigi Paraguay tegi super töö ka terve MMi vältel, suutis Hispaania mängus ka koguaeg pinget üleval hoida, lihtsalt super, thumbs up.

 

Kui ainult Hispaania võidaks MMi, oi fuck, ma teen järgmisele postitajale 4-packi välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siim, kus su Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Saksamaa Kadus? ;o

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Enda arust oled ikka jube lahe vend ja nüüd ütled vastu, et tatt ära paugu jne...Jah ma tean, et eesmärk on selline ja pole vastupidist väitnudki, aga lihtsalt mulle ei meeldi nende mängustiil, sest see on minujaoks liiga igav:S

Ja paluks mitte edasi seda teemat reostada.

Kedhira-tuneesia

podolski-poolakas

özil-türklane

boateng-Ghanakas

klose-poolakas

Kõik põhikoosseisus!Vahetuses on neid veelgi.(trohovksi, cacau)

Kas selline on Saksamaa rahvuskoondis we?Sama hästi võtame kõik baltikumi parimad mängjaid ja ütleme ,et see eesti koondis?

 

Gomes on Hispaanlane :D , aga pmst hea ,et Hispaania siit edasi sai, tuleb vögev semi-final !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oled sa debiilik ? nad elavad k6ik Saksamaal ja omavad Saksa kodakontsust .

 

TRa nagu ma ei teaks wE?Asi on selles, et ikkagi puhast saksa verd nad ei ole ju.ffs.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

blkandre, sa oled loll.

Keda huvitab, et nad ei ole puhast saksa verd? Vaata Eesti jalgpalli, pooled mängijad on venelased.

Argentina sai Saksamaalt peksa, pole tarvis nüüd igasuguseid vabandusi välja tuua.

Olen 100% Silveri jutuga nõus, kuid loodan, et Saksamaa liialt enesekindlalt Hispaania vastu ei lähe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
TRa nagu ma ei teaks wE?Asi on selles, et ikkagi puhast saksa verd nad ei ole ju.ffs.

 

21 sajandi jalgpallis pole pea üheski tiimis ainult kohalikke.

80% sisseostetud.

niiet ma ei saa aru mismoodi sa üritad ära panna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

riigi koondisesse ostetakse mängijaid sisse?


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
21 sajandi jalgpallis pole pea üheski tiimis ainult kohalikke.

80% sisseostetud.

niiet ma ei saa aru mismoodi sa üritad ära panna.

 

lol?Ma ei räägi praegu klubitasemel jalgpallist.

 

---------- Postitused liidetud 16:00 ---------- Esimene postitus oli tehtud 15:58 ----------

 

Jah.

 

Villa ka osteti mitte hiljuti vaid igatahes osteti.

Kuulsin eile m2ngu ajal, et selles mehes ei pea pettuma, et see isik on seda raha väärt.

Kurat kui lolle inimesi siin ikka leidub ja siis saan mina hoopis sõimata, et ajan pada.Rahvuskoondisesse ei saa osta teise riigi kodakontsusega jalgpallureid.

Jah, ta osteti Valenciast 40.miljoni euroga Barcelonasse aga see ei ole ju koondisega mitte kuidagi seotud!Tahaks näha kui keegi nüüd vaidlema tuleb, et see nii ei ole.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eile õhtul oli hea mäng. Vaatasin ja mingi 60ndal minutil olin ikka suhteliselt Paraguay poolt. Nad tegelikult oleksid väärinud võitu, kuna nad surusid väga hästi.

 

Nüüd olen siis Saksamaa ja Hollandi poolt :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.