Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jalgpalli MM 2010 info ja ennustus

Soovitatud postitused

VIP

4:0.Nüüd jah Saksamaa võidab ka selle turniiri ma arvan.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Done, imeline mäng.

 

Saksamaa - Hispaania tuleb.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
viimased 3 mängu kõik lemmikud välja langenud :(

Sama siin põhimõtteliselt.Olen olnud kolme meeskonna poolt.Ghaana, Portugal, Argentiina.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

FUCK YES!

Argentiina on üks napakate tiim.

 

Saksamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, blkandre su ennustus ei tulnud hästi välja vms? :D

kõigile argentiina fännidele naeraks näkku praegu. :D

täitsa putsis mis paska see ARgentiina täna paneb.Saksamaa lööb ainult mingeid mõttetuid väravaid....pekkkkki

 

Argentiina on koguaeg pask.

Mõttetuid väravaid? Need olid ilusaimad väravad üldse terve turniiri jooksul.

 

 

Kuidas hispaania peaks Saksamaale ära tegema, hispaania on ikka ülisitt viimasel ajal olnud, saavad ka probs 4:0 Saksamaalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra. nüüd jääb vaid üle loota, et hispaania võidab. torres ftw

 

Pluss üks.

 

---------- Postitused liidetud 19:30 ---------- Esimene postitus oli tehtud 19:29 ----------

 

FUCK YES!

Argentiina on üks napakate tiim.

 

Saksamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, blkandre su ennustus ei tulnud hästi välja vms? :D

kõigile argentiina fännidele naeraks näkku praegu. :D

 

Argentiina on koguaeg pask.

Mõttetuid väravaid? Need olid ilusaimad väravad üldse terve turniiri jooksul.

 

 

Kuidas hispaania peaks Saksamaale ära tegema, hispaania on ikka ülisitt viimasel ajal olnud, saavad ka probs 4:0 Saksamaalt.

 

Sa nokukaka ära kujuta endale ette, Hispaania paneb väikesid Hiterid veel nuttes kodupoole jooksma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
FUCK YES!

Argentiina on üks napakate tiim.

 

Saksamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, blkandre su ennustus ei tulnud hästi välja vms? :D

kõigile argentiina fännidele naeraks näkku praegu. :D

 

Argentiina on koguaeg pask.

Mõttetuid väravaid? Need olid ilusaimad väravad üldse terve turniiri jooksul.

 

 

Kuidas hispaania peaks Saksamaale ära tegema, hispaania on ikka ülisitt viimasel ajal olnud, saavad ka probs 4:0 Saksamaalt.

 

Tõeline nats on ikka välja tulnud:D.Ennustus läks jah persse aga eelmised mängud on argentiinal olnud küll jumala head.Saksamaa mängib nii igavat jalgpalli ja täna ei olnud kahjuks mitte ühtegi ilusat väravat, ainuke ilus asi oli see salto.Kuidas sul Hispaania ülisitt on olnud?Saksamaa mängib lihtsalt taktikaliselt paremini ja nende taktika on selline, et on kambakesi kaitses ja siis kui contra tuleb lükkatakse pall paremale äärele ja tsenderdus ja siis kobistavad sisse:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pluss üks.

 

---------- Postitused liidetud 19:30 ---------- Esimene postitus oli tehtud 19:29 ----------

 

 

Sa nokukaka ära kujuta endale ette, Hispaania paneb väikesid Hiterid veel nuttes kodupoole jooksma.

 

Ole hea ja mine mujale nalja tegema.

Hitlerid? Kuule mine õpi ajalugu vähekene, mis kuradi moodi on nemad väiksed hitlerid?

ära tule nüüd ütlema, et see oli mingi cool joke...

 

Tõeline nats on ikka välja tulnud:D.Ennustus läks jah persse aga eelmised mängud on argentiinal olnud küll jumala head.Saksamaa mängib nii igavat jalgpalli ja täna ei olnud kahjuks mitte ühtegi ilusat väravat, ainuke ilus asi oli see salto.Kuidas sul Hispaania ülisitt on olnud?Saksamaa mängib lihtsalt taktikaliselt paremini ja nende taktika on selline, et on kambakesi kaitses ja siis kui contra tuleb lükkatakse pall paremale äärele ja tsenderdus ja siis kobistavad sisse:D

 

Üllatuseks sulle võibolla, jalgpalli eesmärk ongi vastasest rohkem väravaid lüüa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

 

Üllatuseks sulle võibolla, jalgpalli eesmärk ongi vastasest rohkem väravaid lüüa.

Enda arust oled ikka jube lahe vend ja nüüd ütled vastu, et tatt ära paugu jne...Jah ma tean, et eesmärk on selline ja pole vastupidist väitnudki, aga lihtsalt mulle ei meeldi nende mängustiil, sest see on minujaoks liiga igav:S

Ja paluks mitte edasi seda teemat reostada.

Kedhira-tuneesia

podolski-poolakas

özil-türklane

boateng-Ghanakas

klose-poolakas

Kõik põhikoosseisus!Vahetuses on neid veelgi.(trohovksi, cacau)

Kas selline on Saksamaa rahvuskoondis we?Sama hästi võtame kõik baltikumi parimad mängjaid ja ütleme ,et see eesti koondis?


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Enda arust oled ikka jube lahe vend ja nüüd ütled vastu, et tatt ära paugu jne...Jah ma tean, et eesmärk on selline ja pole vastupidist väitnudki, aga lihtsalt mulle ei meeldi nende mängustiil, sest see on minujaoks liiga igav:S

Ja paluks mitte edasi seda teemat reostada.

Kedhira-tuneesia

podolski-poolakas

özil-türklane

boateng-Ghanakas

klose-poolakas

Kõik põhikoosseisus!Vahetuses on neid veelgi.(trohovksi, cacau)

Kas selline on Saksamaa rahvuskoondis we?Sama hästi võtame kõik baltikumi parimad mängjaid ja ütleme ,et see eesti koondis?

 

Ära nüüd kurvasta, kindlasti kunagi Argentiina võidab Saksamaad, täna nii ei juhtunud kahjuks. :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ole hea ja mine mujale nalja tegema.

Hitlerid? Kuule mine õpi ajalugu vähekene, mis kuradi moodi on nemad väiksed hitlerid?

ära tule nüüd ütlema, et see oli mingi cool joke...

 

Naljast oli siin asi väga kaugel, mul on samasugune arvamus sakslaste pihta nagu sul on Hispaania/Argentiina, mõtle, ehk tuleb meelde, millised sinu meelest nad on :)

Mis ma sellest ajaloost õpin, ei ole erilist soovi ajalugu õpetama hakata või teadlaseks saada.

Hitler = kuulsaim sakslane (jah ma tean, et tal olid vist Poola juured?) minujaoks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Naljast oli siin asi väga kaugel, mul on samasugune arvamus sakslaste pihta nagu sul on Hispaania/Argentiina, mõtle, ehk tuleb meelde, millised sinu meelest nad on :)

Mis ma sellest ajaloost õpin, ei ole erilist soovi ajalugu õpetama hakata või teadlaseks saada.

Hitler = kuulsaim sakslane (jah ma tean, et tal olid vist Poola juured?) minujaoks.

 

Issand jumal... Tõsiselt räägid???

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui veel mõni idiootsus tuleb, saab korralikult karistatud ka. Loodan, et sa said aru, kelle poole ma pöördusin..

 

Jaaaaaaa, Hispaania võidu korral tuleks ülišeff poolfinaal :P


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

HAIGED penaltid :D:D:D Väga pingeline :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Enda arust oled ikka jube lahe vend ja nüüd ütled vastu, et tatt ära paugu jne...Jah ma tean, et eesmärk on selline ja pole vastupidist väitnudki, aga lihtsalt mulle ei meeldi nende mängustiil, sest see on minujaoks liiga igav:S

Ja paluks mitte edasi seda teemat reostada.

Kedhira-tuneesia

podolski-poolakas

özil-türklane

boateng-Ghanakas

klose-poolakas

Kõik põhikoosseisus!Vahetuses on neid veelgi.(trohovksi, cacau)

Kas selline on Saksamaa rahvuskoondis we?Sama hästi võtame kõik baltikumi parimad mängjaid ja ütleme ,et see eesti koondis?

Oled sa debiilik ? nad elavad k6ik Saksamaal ja omavad Saksa kodakontsust .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.