Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti Eliit Rollimäng

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

No meil igast uuendusi. Tuled peaksid pimedas olema, kapo kopterilt saab nööriga laskuda, kõvasti mäppimist tehtud, mentidel on kiruse mõõtmiseks radar, korvpall, ja palju palju muud. Koguaeg uueneme, ja üritame asja hoida buugi/läägi vaba. Meil isegi skripterite poolt valminud anti lääg süsteem. Skripter pole veel mingi pro, aga areneb ja möllab ja on väga õpihimuline. rohkem infot

http://www.eeliit.eu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kurat kui su teema on kuskil põhjas, siis las ta olla, küllap pole kellegil midagi su serveri kohta öelda. Igaüks hakkab ennast bumpima niimoodi, selleks et esimene olla mingiaeg, no tra, kuhu me niimoodi jõuame. Ma saan aru et sa vastad kellelegi, aga sa hakkad niisama tühja tähja lobisema, tee siis editpost vms. Niigi 16 lehte mingit pa*ka täis. Postituse paremal all nurgas on selline nupp: MP.bmp

Kasuta seda teadmist mulle vastates...

 

 

Lisaks kõigele, tuled on igas serveris kui pime on (suunatuled, mendi tuled, sisse välja pimedas jne on FS), kopterilt alla laskumine on FS, mis on tasuta SAMP foorumis üleval. Sama käib ka korvpalli, mentide radari ja antilagi kohta. Mappimine ei ole scriptimisega seotud.. Seega mul tekib küsimus, et mis sorti scriptimisega teil tegu on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Anti lääg süsteem? Hmm.. esimest korda kuulen sellisest asjast, kuidas välja näeb?

 

Korvpall? Hmm..

 

Quote from Elvis aka skripter..

 

"Korvpall oli bugged pidin maha võtma "


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kurat kui su teema on kuskil põhjas, siis las ta olla, küllap pole kellegil midagi su serveri kohta öelda. Igaüks hakkab ennast bumpima niimoodi, selleks et esimene olla mingiaeg, no tra, kuhu me niimoodi jõuame. Ma saan aru et sa vastad kellelegi, aga sa hakkad niisama tühja tähja lobisema, tee siis editpost vms. Niigi 16 lehte mingit pa*ka täis. Postituse paremal all nurgas on selline nupp: MP.bmp

Kasuta seda teadmist mulle vastates...

 

No mine nuta patja vms. Oled kade, et ma mu teema on kõrgemal kui sinu oma ?

 

Evolution: Eks see koss ole korras varsti jälle. Läägi süsteemi kohta saad serveris külastades ise aimu ;)

 

Ja arvestades seda et meil igasuguseid debiil troppe häkeereid käib nii servut kui kodukat nussimas, läheb meil ikka päris hästi. Ma arvan, et vähesed eesti serverid on sellisel hulgal küberrünnakuid tunda saanud kui meie.

Ja rahvale teadmiseks, esimene post on ajast ja arust, me oleme juba palju arenenumad...

..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Serverist permabanned, niiet palun selgita siin, eks ;)


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No mine nuta patja vms. Oled kade, et ma mu teema on kõrgemal kui sinu oma ?

 

Evolution: Eks see koss ole korras varsti jälle. Läägi süsteemi kohta saad serveris külastades ise aimu ;)

 

Ja arvestades seda et meil igasuguseid debiil troppe häkeereid käib nii servut kui kodukat nussimas, läheb meil ikka päris hästi. Ma arvan, et vähesed eesti serverid on sellisel hulgal küberrünnakuid tunda saanud kui meie.

Ja rahvale teadmiseks, esimene post on ajast ja arust, me oleme juba palju arenenumad...

..

 

Endaarust selgitasin ma üsna detailselt mis mu probleem on ja kui sa sellest aru ei saa, siis ei aita isegi mitte patja nutmine. Paistab, et sulle see igatahes kohale ei jõudnud, kuna kiirvastus strikes again.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teil foorumis on täis taunikud.

 

"Mis WC paberit kodus kasutate?"

 

+ "MEILT KOPITAKSE"

 

Huvitav, kuidas kopeeriti, kuigi entsüklopeedias on sellist olemas?

http://et.wikipedia.org/wiki/Linnuvabriku_grupeering

 

Ning Ailar, sina hoia oma mokk maas, ei ole vaja möliseda Evolutioniga ja yabodoga.

 

Ja anti-lag kuulen ma sellest esimesest korda, ja seda ei eksiteeri.. Hea väljamõeldis..


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Teil foorumis on täis taunikud.

 

"Mis WC paberit kodus kasutate?"

 

+ "MEILT KOPITAKSE"

 

Huvitav, kuidas kopeeriti, kuigi entsüklopeedias on sellist olemas?

http://et.wikipedia.org/wiki/Linnuvabriku_grupeering

 

Ning Ailar, sina hoia oma mokk maas, ei ole vaja möliseda Evolutioniga ja yabodoga.

 

Ja anti-lag kuulen ma sellest esimesest korda, ja seda ei eksiteeri.. Hea väljamõeldis..

 

Haha, siinkohal nõustun täielikult :D "MEILT KOPITAKSE" teema on ikka nii irw, ja see WC paberi oma.. no words :D:D


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jus siis häkkisid või tegid midagi reeglite vastast, et perm bänned oled. mr. Prosinec- Poe vähem, tundud targem, äkki sa ise oled veidikene taun kui sellised kommentaare postitad ;)

WC paberi teema on õiges kohas, ja vähemalt tehakse huumorit, mitte pole "Sain täna CK- mu elu on läbi :(:(:(

mu 9h SAMPi päevas lendas vastu taevast :S:S:S:S

mõtlen enekast hetkel. olin annetanud 500 eeki, et see kasutaja nii heaks saada."

 

Ma lihtsalt olen seal servus mänginud kunagi ja vahepeal mängin veel tänapäevalgi. Ja mõtlesin, et siit saab mängijaid, ja kindlasti oleme ka saanud. Ma olen kindel, et enamus halvustajaid pole 2 kuud suutnud serverit käigus hoida. See server on juba aasta aega vana.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jus siis häkkisid või tegid midagi reeglite vastast, et perm bänned oled. mr. Prosinec- Poe vähem, tundud targem, äkki sa ise oled veidikene taun kui sellised kommentaare postitad ;)

WC paberi teema on õiges kohas, ja vähemalt tehakse huumorit, mitte pole "Sain täna CK- mu elu on läbi :(:(:(

mu 9h SAMPi päevas lendas vastu taevast :S:S:S:S

mõtlen enekast hetkel. olin annetanud 500 eeki, et see kasutaja nii heaks saada."

 

Mida sa ajad? Sina oled siin väike taun.

 

Not so, see näitab välja, et seal on mingi taunid koos..

 

"Mis suurus teil peenis on?", "Millist aluspesu te kannate?", bla bla..

 

Ning.. kui kriitikat ei suuda kannata, siis miks sa tegid teema? Sellejaoks teema, et kõik saaksid kommenteerida su sitateemadesse.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mida sa ajad? Sina oled siin väike taun.

 

Not so, see näitab välja, et seal on mingi taunid koos..

 

"Mis suurus teil peenis on?", "Millist aluspesu te kannate?", bla bla..

 

Ning.. kui kriitikat ei suuda kannata, siis miks sa tegid teema? Sellejaoks teema, et kõik saaksid kommenteerida su sitateemadesse.

 

Mina kannatan kriitikat. Aga ma soovitan sulle, tee mõista kriitika endale selgeks. See kui sa ütled, et foorumis ajatakse paska, mis kriitika see on ?

Ja sitateemade kohta e-hero is rescuing the world

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht jama server , peaadmin elab ainult annetustest mis ei ole ültse loomulik !

 

HostName: One Generation RP :http://www.generationrp.rps.ee

Address: 84.50.110.198:7778

Players: 0 / 50

Ping: 50

Mode: OG:RP U1.1

Map: San Andreas

 

Kõvasti parem server:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suht jama server , peaadmin elab ainult annetustest mis ei ole ültse loomulik !

 

HostName: One Generation RP :http://www.generationrp.rps.ee

Address: 84.50.110.198:7778

Players: 0 / 50

Ping: 50

Mode: OG:RP U1.1

Map: San Andreas

 

Kõvasti parem server:)

 

Su server sakib, ja isegi sitem kui Eliit.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Suht jama server , peaadmin elab ainult annetustest mis ei ole ültse loomulik !

 

HostName: One Generation RP :http://www.generationrp.rps.ee

Address: 84.50.110.198:7778

Players: 0 / 50

Ping: 50

Mode: OG:RP U1.1

Map: San Andreas

 

Kõvasti parem server:)

 

Siin sa feimi ei saa. 0 online GF.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Suht jama server , peaadmin elab ainult annetustest mis ei ole ültse loomulik !

 

HostName: One Generation RP :http://www.generationrp.rps.ee

Address: 84.50.110.198:7778

Players: 0 / 50

Ping: 50

Mode: OG:RP U1.1

Map: San Andreas

 

Kõvasti parem server:)

 

lol, rottisid kusagilt ELi skripti ja nüüd tegid omaarust über kõva serveri.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eliidu vana admnistratiiv ei jää alles, uus administratiiv on, Samuti hoolitsen mina selleest et mängijatel oleks mõnus mängida. Kindlasti ei kasuta adminid enam apoweri ega sõida oma nn" Sultanitega" AOD peal ringi.

 

Eliidu Uus Omanik


pilt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Serveri Avamise kellaaeg võib olla 20:00-21:00 ! Täpsemat infot saate foorumist!

Foorumi asub siin:

Viide

 

---------- Post added 12-05-11 at 19:09 ----------

 

Suht jama server , peaadmin elab ainult annetustest mis ei ole ültse loomulik !

 

HostName: One Generation RP :http://www.generationrp.rps.ee

Address: 84.50.110.198:7778

Players: 0 / 50

Ping: 50

Mode: OG:RP U1.1

Map: San Andreas

 

Kõvasti parem server:)

Irw :D Tõmbad oma serveri maine nii alla :D kust see kõva serv? :D

pilt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.