Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Väike arusaamatus. ABI PLZ

Soovitatud postitused

Ka mina leian, et Tervik peaks selle raha ära maksma. Sama juhtum on ka hetkel Alexiga, kuid tema on paljudele inimestele võlgu ja jutt käib suurematest summadest. Tõsi, see ei ole sinu viga, et paypal keeras, aga sina pead selle eest vastutama. See on ikkagi sinu raha, mis tagasi tõmmati ju. Kui sa registeerisid oma päris andmetega, siis ei tohiks väga raske olla, et saada limit maha. Saadad lihtsalt oma dokist pildi ja võtad pangast väljavõtte, mingist vee- või elektriarvest..


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See on pmst nagu müüksid kellegile rs pini, ta paneks peale ja saaks hiljem neg. creditit. Müüja peab uue pini, andma kuna temapoolne viga. Ei pea ju otseselt olema tema viga, võibolla sai see müüja enda pinnidealerilt üle võinii.

Igatahes ma tahan rääkida, et sinu kaup nö. ei jõudnud kliendini. Sina vastutad selle eest, mida ja kuidas müüd.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah, kuid ei olnud juttugi, et kui midagi juhtub tagastan raha. Mina jään enda arvamusele kindlaks, eks näis mis PayPal vastab.

 

Samas pole kumbki süüdi. Kuid sina, Tervik, peaksid kogu kahju hüvitama. Kuna sina vastutad tõesti selle nö kauba eest. Näiteks EL-is on üldse nii, et kaupa saab tagastada 14 päeva jooksul vms. Samas keerati sulle sitta ja keerati ka talle sitta. Ja kui sa oled täiskasvanu, siis ei tohiks raske olla limiit maha saada. Praegu sa maksaksid ilusti raha ära. Pärast saad limiidi maha ja saad edasi kasutada seda raha ju?

Aga noh, see on kõigest minu arvamus.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi ei keeranud mulle sitta, ja selles ongi konks. Sain pmst selle eest limited, et saatsin talle raha, ning sellega ma nõus ei ole.

 

OOt aga need dollarid, mis saatsid, tuli su kontole tagasi? Kui jah, siis mis sul kaotada on, kui sa ilusti ära maksad talle?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ei, kahjuks ei tasu Paypal mulle midagi, ei täna, ei homme ega ka aasta pärast.

 

Kust sa seda võtad? PayPal tasub sulle tagasi või raha jääb mulle kontole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
IMO, oli sinu posti siia veel vaja? Ta küsis abi mitte spammi idioot.

 

Mihkel, mina ütlesin juba, et kas PayPal leiab lahenduse or maksan 50%, või siis kolmas varajant - ban. Easy.

 

Nojah, kahju, et sina sellistest rahaasjadest aru ei saa. Kuna mina sain aru, et paypal tõmbas sinu kontole raha tagasi ja pani limiidi peale, siis peaksid tagasi maksma. Limiidist saad sa lahti nii või naa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Jah, kuid ei olnud juttugi, et kui midagi juhtub tagastan raha. Mina jään enda arvamusele kindlaks, eks näis mis PayPal vastab.

 

No tagasta siis mulle praegu pool... vähemalt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paypaliga on asi nii, et ma ka yritasin raha ykskord saata hommile, aga laks sai limited, pp acc võib saada ka siis limited, kui sulle saadetakse raha peale.

Kui on unverified pp acc, siis on nii kerge limited saada, see pole kellegi viga, lihtsalt pp keerab sitta.

Ning jh tervik, sa peaksid kogu summa tagastama.

Sama kammajaa oli ka minu ja souli vahel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.